З 14 по 18 жовтня у швейцарському Гренхене (Grenchen) проходить чемпіонат Європи на треку серед Еліти

З 14 по 18 жовтня у швейцарському Гренхене (Grenchen) проходить чемпіонат Європи на треку серед Еліти. З понеділка команди Франції, Німеччини, Іспанії, Швейцарії, Великобританії, Росії, Білорусії, України змогли випробувати якість полотна треку на тренуваннях.

Незаперечно значущою подією осіннього швейцарського чемпіонату став приїзд у складі британської збірної чотириразового олімпійського чемпіона, чотириразового чемпіона світу, володаря світового годинного рекорду на треку (поставлене час 54526), ​​переможця Тур де Франс 2012 Бредлі Вігінса. Не секрет, що головною метою сера Бредлі – є п’ята за рахунком золота медаль олімпійських ігор в Ріо. Квартет молодих со-командніков універсала у велоспорті вже здобував перемогу на Олімпійських Іграх в Лондоні і такі імена як: Олівер Вуд, Метью Гібсон, Крістофер Латам запрошували на подіум Чемпіонату Європи U-23 в Афінах у липні цього року.

«На цьому чемпіонаті нас чекає висока конкуренція. Збірні Великобританії, Франції, Росії, Бельгії приїхали дуже сильними складами, багато спортсменів Worl тур. Тут і діючий чемпіон світу в командній гонці на шосе гонщик команди BMC Штефан Кюнг (Стефан Кунг) і мегазірка британець сер Бредлі Віггінс, діючий чемпіон світу на треку в кейріне і спринті Франсуа Перший (Франсуа Pervis). Запевняю, у нас теж неслаба, добре підготовлена ​​команда. Головне, щоб ніхто з нас не мандражувати», – вважає член збірної України Максим Васильєв.

У складі командної гонки на старт вийдуть: Максим Васильєв, Володимир Дюдя, Владислав Кремінський, Роман Гладиш і Віталій Гринів. Роман Гладиш також заявлений омніуме, Володимир Дюдя поїде гонку переслідування, Роман Гладиш і Владислав Кремінським стартую в парній гонці – медісон. Поки під питанням участь Васильєва в гонці скорочує.

Програму змагань дивіться тут. Стартові протоколи та результати актуальні тут. Трансляцію чемпіонату Европи дивіться у програмі Eurosport.