Анна ван дер Брегген отримала золото Олімпіади в групі

Золото на шосейній велогонці серед жінок в Ріо-де-Жанейро, де проходять Літні Олімпійські Ігри, взяла нідерландська велогонщиця Анна ван дер Брегген.

Ця медаль стала для Анни ван дер Брегген першою перемогою на Олімпійських Іграх в її кар’єрі. Вона виграла бронзову медаль на Перших Європейських іграх 2015 року.

Срібну медаль завоювала шведська велогонщиця Емма Юганссон. В її кар’єрі це вже друге олімпійське срібло: перше вона взяла на Олімпіаді 2008 року в Пекіні.

Бронзу на шосейній жіночій гонці в Ріо завоювала Еліза Лонго Боргини з Італії. На Чемпіонаті світу з велоспорту на шосе 2012 року італійка, яка походить із родини професійних велогонщиків, також отримала бронзову медаль.

Результати шосейної жіночої велогонки на Олімпійських іграх 7 серпня 2016:

1Анна ван дер Брегген (Нідерланди) 3:51:27

2Емма Юганссон (Швеція) 3:51:27

3Еліза Лонго Боргини (Італія) 3:51:27

Українська велогонщиця Анна Соловей фінішувала на Олімпіаді тридцять шостий з результатом 4:01:02, відставши від переможниці Анни ван дер Брегген на 9 хв 35 сек.

На жіночій велогонці в Ріо з дистанцією 136,9 км стартували всього 68 спортсменок з усього світу, але до фінішу прийшли лише 52 учасниці. На підході до фінішу лідирували американка Мара Еббот і голландка Аннемік ван Влойтен, але остання пережила страшне падіння на останніх кілометрах. Тріо переможниць обійшло американку перед самим фінішем, тому Еббот посіла четверте місце на Олімпіаді.