Азія проти Європи: 15 зарубіжних команд вже заявилися на міжнародну велогонку Race Horizon Park 2017

З 26-го по 28-е травня в столиці України Києві вшосте в міжнародному статусі пройде серія велогонок Race Horizon Park (три одноденні гонки категорії 1.2). В цьому році свої заявки на участь вже встигла подати 15 зарубіжних команд із одинадцяти країн, серед яких Азербайджан, Білорусь, Німеччина, Данія, Казахстан, Нідерланди, Італія, Польща, Сербія, США і Чехія. Реєстрація команд на велогонки Horizon Park Race for Peace, Horizon Park Race Maidan и Horizon Park Classic триватиме до 10-го травня. Таким чином, у інших зарубіжних колективів, а також у команд з України залишається ще місяць, щоб зареєструватись для участі в традиційних київських стартах.

Втім, вже зараз вимальовується головне протистояння, що розгорнеться в останній уїк-енд травня на центральних вулицях Києва. Разом з двома командами з Азейбарджану, Synergy Baku Cycling Project і Lokomotiv Cycling Team, а також казахстанською Vino – Astana Motors одразу три колективи представляють Азію та не мають наміру здаватися під натиском чисельної переваги команд з Європи. До того ж, Synergy Baku Cycling Project, одна з найяскравіших команд континентального дивізіону, везе своїх лідерів Кирила Позднякова, екс-українця Максима Аверіна та Саміра Джабраїлова, який неодноразово потрапляв на подіум українських перегонів, а VinoAstana Motors в Києві представить Олег Земляков, один із найбільш перспективних молодих гонщиків Казахстану.

«Нашій команді завжди дуже подобається приїжджати в Україну та саме в Київ», – говорить Сьюзан Вестермайер, прес-менеджер азербайджанської Synergy Baku Cycling Project. «Минулого року ми добре виступили на Турі України та на Гран-прі Вінниці, але не змогли дістатися високих результатів на Race Horizon Park. Сподіваємося, що в цьому році нам вдасться кинути виклик українській команді Kolss-BDC та іншим сильним колективам». Українсько-польський колектив з Києва під керівництвом менеджера Миколая Скоренко виграв абсолютно всі гонки в рамках Race Horizon Park, починаючи з 2013-го року, але KolssBDC – не єдина команда з Європи, яка буде змагатися з Synergy Baku Cycling Project в боротьбі за місця на подіумі.

 З традиційно великою мотивацією до Києва приїде білоруська команда Minsk Cycling Club. Велоклуб із столиці Білорусі планує привезти не тільки сильного спринтера Сергія Попка та відомого універсала Костянтина Клименкова, але й українського гонщика Олександра Головаша, який раніше також виступав за Kolss-BDC. Окрім того, в складі команди є Станіслав Божков, який в цьому сезоні знаходиться у відмінній формі і здатний проявити себе на нерівному рельєфі. З таким складом, а також з підтримкою національної збірної Білорусі, яка теж заявилася для участі, Minsk Cycling Club здатний боротися за перемогу в кожній гонці. Це стосується і сильного італійського клубу GM Europa Ovini. В цьому році італійці встигли відзначитися перемогою на складній одноденці GP Adria Mobil в Словаччині, а також третім місцем у командному заліку хорватської багатоденки Istrian Spring Trophy.

Крім того, у списку заявлених колективів увагу на себе звертають регіональна команда Veloclub Ratisbona з Німеччини, серби з CCN Metalac і американська Team Novo Nordisk, за яку виступають виключно спортсмени, які страждають на цукровий діабет. Такий великий і ранній інтерес з-за кордону не може не тішити організатора Race Horizon Park і президента Федерації велоспорту України Олександра Башенко: «Коли ми починали п’ять років тому, нам самим доводилося переконувати команди приїхати в Київ. Тепер Race Horizon Park – впізнаваний у велосипедному світі бренд, тому багато команд континентального дивізіону насправді прагнуть виступити саме на наших перегонах».

З таким рекордним темпом реєстрації команд організаційний комітет Race Horizon Park не виключає рекордного складу учасників в цьому році. У зв’язку з цим організатори закликають українські команди, які ще не виконали формальності і не зареєструватися, поспішити з подачею заявок і не зволікати аж до 10-го травня.

 Довідка: http://www.racehorizonpark.com/ Щорічна міжнародна гонка на шосе Race Horizon Park, що проходить протягом 3-х днів і співпадає з Днем Києва, вже стала традиційним і головним спортивним святом на Майдані Незалежності, Хрещатику і центральних вулицях Києва. Програма найпрестижнішої української велогонки Race Horizon Park передбачає міжнародні змагання з велоспорту на шосе: Race Horizon Park for Peace (26 травня), Race Horizon Park Maidan (27 травня) і Horizon Park Classic (28 травня). В рамках гонки також пройдуть міжнародні велозмагання для жінок Horizon Park Women Challenge (27 травня) і VR Women ITT (28 травня).

 Контакти для ЗМІ:

Анастасія Бондарчук, 097 394 49 56, a.bondarchuk@prhouse.com.ua

Наталія Красненкова, 067 465 54 26, krasnenkova@prhouse.com.ua

 

Race Horizon Park в соцмережах:

http://www.facebook.com/RaceHorizonPark,

https://twitter.com/RaceHorizonPark,

https://www.instagram.com/racehorizonpark/