Чемпіонат світу-2017 з велоспорту по треку, Гонконг, 12-16 квітня

img_0188Чемпіонат світу 2017  з велоспорту по треку стартував сьогодні, 12 квітня в Гонконгу.

Цей турнір стане першою серйозною перевіркою для національної української збірної  після етапів Кубку світу.

Україну в Гонконгу, згідно попередньої заявки представлятимуть

жінки:

Любов Басова

Оксана Клячина

Тетяна Клімченко

Ганна Нагірна

Олена Старікова

чоловіки:

Андрій Винокуров

Роман Гладиш

Віталій Гринів

Тарас Шевчук

Всього на змагання заявлено 370 спортсменів (220 чоловіків та 150 жінок) із 42 країн світу. Медалі будуть розігруватися в 20-ти видах програми та, завдяки включенню жіночого медісону в календар змагань, жіночих та чоловічих дисциплін тепер порівну.

Закінчиться світова першість 16 квітня.

За програмою змагань 12 квітня перші медалі розіграють жінки в командному спринті та скретчі. Та чоловіки у командному спринті.

13 квітня за призові місця поборються жінки в командній гонці переслідуванні.  А чоловіки в кейрині, командному пасьюті та в 15-ти кілометровому скретчі.

14 квітня пройдуть фінали у жінок в індивідуальному спринті та омніумі. Зате у чоловіків в індивідуальному пасьюті (гонка переслідування) та в гонці на очки.

15 квітня боротимуться  жінки в 500-метровому гіті, 20-ти метровому медісоні та в індивідуальному пасьюті. А чоловіки в омніумі, та в індивідуальному спринті.

16 квітня в заключний день турніру за медалі змагатимуться жінки в кейріні та гонці на очки. Чоловіки в кілометровому гіті та в 30-ти кілометровому медісоні.