ЧЕМПІОНОМ УКРАЇНИ У ГРУПОВІЙ ГОНЦІ НА ШОСЕ СТАВ ОЛЕКСАНДР ПОЛИВОДА

У груповій гонці на чемпіонаті України з велоспорту на шосе в категорії “Чоловіки. Еліта” перемогу здобув Олександр Поливода — гонщик збірної України по велоспорту на шосе та велосипедист команди KOLSS -BDC Team. Про це повідомили в прес-службі Федерації велосипедного спорту України.

Друге місце посів Віталій Буц, третім фінішував Денис Костюк.

 

Групова гонка (чоловіки ЕLITE) – 186 км

I Олександр Поливода

II Віталій Буц

III Денис Костюк

 

Олександр Поливода, 1 місце:

Важко, довго, нудно. Насправді головне в нашій справі — не спасувати і не мандражнути, команда для цього робить усе. Щороку ми забираємо чемпіонську майку і цього року черга дійшла до мене. Команда дружна, ми один одного розуміємо, цінуємо, поважаємо. Я вважаю, що кожен у нашій команді повинен вдягнути майку і відчути себе чемпіоном. Хочу подякувати напарникам по команді, керівництву клубу за створену атмосферу.

Команда дуже важлива, так чи інакше на деяких ділянках в гору колесо відчувається. І коли тобі допомагають 10 людей, морально це відчувається. Для моєї перемоги команда зробила все можливе, і я їм безмежно вдячний. Сьогодні команда «Кольс» номер один в Україні і це кажу не тільки я, так відгукуються про злагодженість нашої роботи багато іноземних команд. Ставлять нас у приклад як еталон командної роботи.

Віталій Буц, 2 місце:

Гонка не важка, а дуже важка. Велосипедний комп’ютер показує 5519 м набір висоти, 6,5 години підйомів і спусків. Напевно, переможець трьох гранд-турів Альберто Контадор був би щасливий, але не я. Останні два кола далися особливо важко. Я радий, що 10 «кіл пекла» закінчилися і в майбутньому такого повтору не хотілося б. Останні кілометри молився Богу, щоб він допоміг доїхати.

Денис Костюк, 3 місце:

Я з 2003 року в професіоналах, багаторазовий чемпіон України і вперше за мою кар’єру їжджу трасу такого рівня. Якби зробили трасу, як це було заплановано заздалегідь — по кільцю, вона була б цікавою з технічного погляду і з погляду видовищності. У моєму поважному віці (сміється) уже важко їхати гонки такого рівня.

Сьогодні, 26 червня, чемпіонат України з велоспорту на шосе завершився груповою гонкою по складній трасі завдовжки 186 кілометрів. Нагадаємо, чемпіонат України з велоспорту на шосе проходив з 21 до 26 червня 2016 року в Івано-Франківській області з місцем старту та фінішу в гірськолижному курорті Буковель.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Завантажити (PDF, Невідомий)