Home/ТРЕК/Крат виграв Кубок України з велотріалу

Крат виграв Кубок України з велотріалу

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Переможцем київського етапу став Владислав Черниш, якому вдалося випередити всього на кілька очок Владислава Крата, однак, за підсумками всіх чотирьох етапів володарем Кубка України став Крат, повідомляє прес-служба Федерації велоспорту України.

Спортсмени показували свою майстерність на природних каменях Великої окружної дороги Києва. Потрібно було пройти 4 ділянки з найменшою кількістю помилок (постійно перебуваючи на велосипеді, не торкаючись землі) і вкластися в 2 хвилини. В Україні цей вид спорту робить перші кроки. Тим не менш, організатори вже відзначають рівень майстерності українських спортсменів.

Президент Федерації велоспорту України Олександр Башенко перед стартом змагань зазначив: «Поки в Україні велотріал не так розвинений і популярний, як в Європі. Але впевнений, що при грамотній підтримці та проведенні таких планових змагань, у цього виду спорту в нашій країні перспективне майбутнє. Тим більше успіхи у нас вже є: спортсмени Владислав Черниш та Владислав Крат брали недавно участь на етапі Кубка світу в Австрії та виступили там цілком гідно. А ще аргументом на користь швидкозростаючою популярністю «велоальпінізма» є те, що це дуже видовищний вид спорту. Стрибки по камінню, колодах, трюки на велосипедах – глядачеві є на що подивитися».

У свою чергу, володар Кубка і чемпіон України Владислав Крат зазначив: «Траса для фіналу мені дуже сподобалася, оскільки це природні камені. Дошки, колоди, балки – це все теж добре, але вони не зрівняються з тим, що зроблено самою природою. Хоча, звичайно, якщо порівнювати з етапами Кубка світу, то наша траса трохи простіше, все-таки рівень учасників трохи нижче. Але ми тільки починаємо. Ще буквально рік тому велотріалу в Україні взагалі не було. А зараз спільними зусиллями, завдяки роботі мого батька Олександра, підтримки Федерації велоспорту України та допомозі небайдужих людей ми вже дечого досягли. Будемо працювати».

Велотріал – дисципліна маунтинбайку, що полягає в подоланні перешкод на велосипеді. Перешкоди можуть бути самими різними, природними або штучними: парапети, камені, колоди, дошки і інші. Головною метою є подолання серії перешкод, не спираючись ногами, руками та іншими частинами тіла. На сьогоднішній день велотріал – досить відомий вид екстремального спорту. Проводяться великі світові змагання. Зараз основні центри тріалу – Франція, Іспанія, Англія, Бельгія, Швейцарія, Німеччина і деякі інші країни Європи. Останнім часом тріал стає все популярнішим, рівень спортсменів зростає все швидше і ставляться немислимі рекорди: стрибок з місця через планку на висоті 142 см та багато інших.

По матеріалам http://www.unian.net/

TRIAL

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
2015-11-20T10:28:26+00:00 20 Листопада , 2015|ТРЕК|
X