Home/Masters/Протоколи, Положення Masters
Протоколи, Положення Masters 2018-05-16T10:50:53+00:00
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ЗАТВЕРДЖЕНО

Генеральний директор

Федерації велосипедного

спорту України

 

______________ О.П. Ярошенко

15 травня 2018 р.

 

 

 

Р Е Г Л А М Е Н Т

проведення змагань з велосипедного спорту-шосе «Horizon Cup Masters»

  1. ЦІЛІ І ЗАВДАННЯ ЗМАГАНЬ.

Змагання з велосипедного спорту проводяться з метою:

–  пропаганди здорового способу життя і велосипедного спорту серед широких верств населення;

–  розвиток аматорського велоспорту в м. Києві та в  Україні як засобу фізичного виховання молоді та зміцнення фізичного здоров’я населення.

  1. СТРОКИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

Змагання проводяться 02 – 03 червня 2018 року м. Київ, як одноденні.

  1. ОРГАНІЗАЦІЯ ТА КЕРІВНИЦТВО ПРОВЕДЕННЯМ ЗМАГАНЬ

Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснюється Федерацією велосипедного спорту України (далі ФВСУ). Проведення змагань покладається на головну суддівську колегію затверджену ФВСУ. Змагання проводяться згідно діючих Правил змагань з велосипедного спорту та цього положення.

  1. УЧАСНИКИ  ЗМАГАНЬ.

До старту допускаються гонщики та гонщиці категорії  “MASTERS”.

02.06.2018 року змагання проводяться серед чоловіків від 19 до 55 років включно.

03.06.2018 року змагання проводяться серед чоловіків та жінок у наступних вікових групах:

  • 19+ – від 19 до 39 років включно;
  • 40+ – від 40 до 49 років включно;
  • 50+ – від 50 до 59 років включно;
  • 60+ – від 60 до 69 років включно;
  • 70+ – 70 включно і старші.

Вікова група, в якій буде зареєстровано менше п’яти учасників, може об’єднуватись з молодшою віковою групою.

 

  1. ХАРАКТЕР ЗМАГАНЬ

Змагання для всіх вікових груп – особисті.

  1. ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ

01 червня 2018 року, м. Київ, готель «Україна»;

17:00-19:00 – прийом заявок, видача стартових номерів.

02 червня 2018 року вул. Хрещатик, Київська міська державна адміністрація.

06:45-07:15 – прийом заявок, видача стартових номерів;

07:15-07:30 – технічна перевірка велосипедів;

07:30-07:45 – підпис стартового листа;

08:00 – старт індивідуальна групова гонка 76 км (4 кола х 19 км);

09:50-10:00 – фініш;

10:15 – нагородження переможців.

17:00-19:00 – прийом заявок, видача стартових номерів, м. Київ, готель «Україна».

03 червня 2018 року – м. Київ, вул. М. Грінченка, 4В;

11:00-12:00 – прийом заявок, видача стартових номерів;

12:00-12:30 – технічна перевірка велосипедів;

12:30-12:45 – підпис стартового листа;

13:00 – старт індивідуальна групова гонка:

Дистанції змагань.

Чоловіки:

Вікові групи 19-59 (8 кіл х 8 км) 64 км.
Вікова група 60-69 (7 кіл х 8 км) 56 км.
Вікова група 70+ (4 кола х 8 км) 32 км.

Жінки – дистанція 32 км (4 кола по 8 км);

15:00 – фініш.

15:15 – нагородження переможців.

  1. БЕЗПЕКА ТА ПІДГОТОВКА МІСЦЬ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 р. №2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів»:

  1. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Переможці та призери змагань нагороджуються медалями та дипломами ФВСУ у всіх вікових групах.

  1. УМОВИ ФІНАНСУВАННЯ ЗМАГАНЬ ТА МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УЧАСНИКІВ

 

Витрати на організацію та проведення змагань здійснюються за рахунок коштів ФВСУ.

Витрати на проїзд, розміщення, харчування учасників змагань несуть організації, що відряджають, або особисто учасники змагань.

            Участь у змаганнях для власників картки учасника ФВСУ – безкоштовна.

            При проходженні мандатної комісії можливо отримати картку учасника категорії «G» на одні змагання, відповідно Додатку 2 до Положення про членські квитки ФВСУ, яка діє з першого по останній день змагань.

  1. СТРОКИ ТА ПОРЯДОК ПОДАННЯ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ

Попередня реєстрація на участь у змаганнях проводится за посиланням http://bikeportal.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=6559 телефон для довідок +380503187185 Краснов Сергій.

Оригінали необхідних документів (паспорт, страховий поліс, медична довідка, картка учасника ФВСУ) подаються до мандатної комісії відповідно до програми змагань.

Медична довідка про стан здоров’я дійсна 15 днів з дати її видачі і повинна містити круглу печатку медичного закладу та печатку лікаря, назву змагань.

Страховий поліс повинен бути від нещасного випадку, група ризику – спорт.

 

  1. ІНШІ УМОВИ

При отриманні номеру, учасник змагань повинен надати розписку про ознайомлення з положеннями змагань, усвідомлення ризиків та взяття відповідальності на себе за можливі негативні наслідки від участі у змаганні.

Кожен зареєстрований учасник змагань особисто відповідає за технічний стан свого велосипеда, стан свого здоров’я, свої дії, а також адекватність поведінки під час змагань. У випадку отримання учасником змагань травми внаслідок нещасного випадку, своєї помилки при керуванні велосипедом або такої помилки іншим(и) учасником(и) змагань, технічної несправності велосипеда або через стан здоров’я, такий учасник несе персональну відповідальність за наслідки можливої травми і пошкодження свого велосипеда або екіпіровки тощо, при цьому матеріальне відшкодування за вищезазначені випадки не здійснюється (за виключенням страхових виплат при наявності страховки).

 

РЕГЛАМЕНТ Є ОФІЦІЙНИМ ЗАПРОШЕННЯМ ДЛЯ УЧАСТІ У ЗМАГАННЯХ

 

 

 

         Чорноморський велотур Мастерс
             Підсумковий протокол. Сума I, II та III етапів
М1. 19-39
  Середня швидкість гонки: 37,07 км/ч
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Сума І, ІІ, III ет. Рейтинг
1 Набока Василь 238 1981 3:06:17 20
2 Нанакі Дмитро 231 Palmyra 1986 0:00:08 16
3 Єрмак  Влад 237  TeleMart Cycling Team 1981 0:00:57 13
4 Погибко Олександр 229 Palmyra 1981 0:02:28 11
5 Шабашов Дмитро 226 Palmyra 1987 0:04:36 9
6 Волощук Євген 241 Perseveranza 1984 0:06:50 7
7 Тітов Максим 224 Arcadia 1987 0:07:20 6
8 Родін Сергій 240 Perseveranza 1984 0:13:28 5
9 Тузовський Олександр 239 TeleMart Cycling Team 1988 0:15:22 4
М2. 40-49
  Середня швидкість гонки: 37,07 км/ч
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Сума І, ІІ, III ет. Рейтинг
1 Галицький Віктор 217 Arcadia 1974 3:06:13 20
2  Завада Роман 244  TeleMart Cycling Team 1974 0:00:19 16
3 Парфененок Андрій 221 Arcadia 1969 0:01:25 13
4  Дацько Сергій 246 Palmyra 1975 0:02:56 11
5 Константинов Костянтин 228 Palmyra 1975 0:03:09 9
6 Сидоренко Володимир 227 Palmyra 1971 0:04:56 7
М3. 50-59
  Середня швидкість гонки: 36,84 км/ч
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Сума І, ІІ, III ет. Рейтинг
1 Перелазный Володимир 220 Arcadia 1965 3:07:40 20
2 Фомичев іван 248 Arcadia 1968 0:00:20 16
3 Кузьменко Олександр 223 Dnepr Cycling Masters Team 1961 0:00:41 13
М4. 60-69
   Середня швидкість гонки: 33,87 км/ч
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Сума І, ІІ, III ет. Рейтинг
1 Нарижний Валерій 249 ZP Cicling Club 1957 2:43:37 20
2 Шевелев Віктор 222 Velosokal 1955 0:04:27 16
3 Зуєв Олександр 213 Velosokal 1949 0:15:28 13
4 Клименко Володимир 250 1958 0:15:51 11
5 Балобанов Михайло 218 Velosokal 1949 0:18:50 9

 

Чорноморський велотур Мастерс
14.04.2018
III Етап м.Одеса
 Індивідуальна гонка з загальним стартом 40 км старт о 09:00
Підсумковий протокол
Середня швидкість переможця: 36,18 км/ч
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Результат Бонифікація Рейтинг
1 Шабашов Дмитро 226 Palmyra 1987 1:04:19 -10″ 6
2 Набока Василь 238 1981 0:00:00 -6″ 4
3 Погибко Олександр 229 Palmyra 1981 0:00:00 -4″ 2
4 Нанакі Дмитро 231 Palmyra 1986 0:00:00
5 Єрмак  Влад 237  TeleMart Cycling Team 1981 0:00:00
6 Волощук Євген 241 Perseveranza 1984 0:00:15
7 Тітов Максим 224 Arcadia 1987 0:00:17
8 Родін Сергій 240 Perseveranza 1984 0:05:38
9 Тузовський Олександр 239 TeleMart Cycling Team 1988 0:06:21
М2. 40-49
Середня швидкість переможця: 37,32 км/ч
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Результат Бонифікація Рейтинг
1  Завада Роман 244  TeleMart Cycling Team 1974 1:04:19 -10″ 6
2 Парфененок Андрій 221 Arcadia 1969 0:00:00 -6″ 4
3  Дацько Сергій 246 Palmyra 1975 0:00:00 -4″ 2
4 Константинов Костянтин 228 Palmyra 1975 0:00:00
5 Сидоренко Володимир 227 Palmyra 1971 0:00:00
6 Галицький Віктор 217 Arcadia 1974 0:00:00
М3. 50-59
Середня швидкість переможця: 37,32 км/ч
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Результат Бонифікація Рейтинг
1 Перелазный Володимир 220 Arcadia 1965 1:04:19 -10″ 6
2 Фомичев Іван 248 Arcadia 1968 0:00:00 -6″ 4
3 Кузьменко Олександр 223 Dnepr Cycling Masters Team 1961 0:00:10 -4″ 2
М4. 60-69
Середня швидкість переможця:  36,77 км/ч
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Результат Бонифікація Рейтинг
1 Нарижний Валерій 249 ZP Cicling Club 1957 1:05:16 -10″ 6
2 Шевелев Віктор 222 Velosokal 1955 0:01:28 -6″ 4
3 Балобанов Михайло 218 Velosokal 1949 0:06:48 -4″ 2
4 Зуєв Олександр 213 Velosokal 1949 0:03:28
 5 Клименко Володимир 250 1958 0:04:07
 

 

 

Чорноморський велотур Мастерс

Підсумковий протокол. Сума I та II етапів
М1. 19-39
 Середня швидкість гонки: 37,85 км/г
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Сума І и ІІ ет.
1 Набока Василь 238 1981 2:02:04
2 Нанакі Дмитро 231 Palmyra 1986 0:00:06
3 Єрмак  Влад 237  TeleMart Cycling Team 1981 0:00:48
4 Погибко Олександр 229 Palmyra 1981 0:02:26
5 Шабашов Дмитро 226 Palmyra 1987 0:04:40
6 Волощук Євген 241 Perseveranza 1984 0:06:29
7 Тітов Максим 224 1987 0:06:57
8 Родін Сергій 240 Perseveranza 1984 0:07:46
9 Тузовський Олександр 239 TeleMart Cycling Team 1988 0:08:55
М2. 40-49
 Середня швидкість гонки: 37,90 км/г
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Сума І и ІІ ет.
1 Галицький Віктор 217 Arcadia 1974 2:01:54
2  Завада Роман 244  TeleMart Cycling Team 1974 0:00:29
3 Парфененок Андрій 221 Arcadia 1969 0:01:31
4  Дацько Сергій 246 Palmyra 1975 0:02:56
5 Константинов Костянтин 228 Palmyra 1975 0:03:09
6 Сидоренко Володимир 227 Palmyra 1971 0:04:56
М3. 50-59
 Середня швидкість гонки: 37,40 км/г
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Сума І и ІІ ет.
1 Перелазный Володимир 220 Arcadia 1965 2:03:31
2 Фомичев Іван 248 Arcadia 1968 0:00:16
3 Кузьменко Олександр 223 Dnepr Cycling Masters Team 1961 0:00:25
М4. 60-69
 Середня швидкість гонки: 35,93 км/г
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Сума І и ІІ ет.
1 Нарижний Валерій 249 ZP Cicling Club 1957 1:38:31
2 Шевелев Віктор 222 Velosokal 1955 0:02:55
3 Клименко Володимир 250 1958 0:11:34
4 Зуєв Олександр 213 Velosokal 1949 0:11:48
5 Балобанов Михайло 218 Velosokal 1949 0:11:58
 

 

 

Чорноморський велотур Мастерс
II Етап 13.04.2018
Індивідуальна гонка з загальним стартом 66 км с. Дальник
Підсумковий протокол старт о 09:00
М1. 19-39
Середня швидкість переможця:: 36,18 км/г
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Результат Бонифікація Рейтинг
1 Нанаки Дмитро 231 Palmyra 1986 1:46:10 -10″ 6
2 Набока Василь 238 1981 0:00:21 -6″ 4
3 Єрмак  Влад 237  TeleMart Cycling Team 1981 0:00:39 -4″ 2
4 Погибко Олександр 229 Palmyra 1981 0:01:15
5 Шабашов Дмитро 226 Palmyra 1987 0:03:41
6 Тітов Максим 224 Arcadia 1987 0:04:38
7 Волощук Евген 241 Perseveranza 1984 0:05:05
8 Родін Сергій 240 Perseveranza 1984 0:05:45
9 Тузовський Олександр 239 TeleMart Cycling Team 1988 0:05:48
Саулко Роман 243 Perseveranza 1992 DNF
М2. 40-49
Середня швидкість переможця:: 36,18 км/г
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Результат Бонифікація Рейтинг
1 Галицький Віктор 217 Arcadia 1974 1:46:08 -10″ 6
2  Завада Роман 244  TeleMart Cycling Team 1974 0:00:41 -6″ 4
3  Дацько Сергій 246 Palmyra 1975 0:00:00 -4″ 2
4 Парфененок Андрій 221 Arcadia 1969 0:00:00
5 Константинов Костянтин 228 Palmyra 1975 0:01:02
6 Сидоренко Володимир 227 Palmyra 1971 0:02:02
М3. 50-59
Середня швидкість переможця:: 36,05 км/г
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Результат Бонифікація Рейтинг
1 Перелазний Володимир 220 Arcadia 1965 1:46:31 -10″ 6
2 Кузьменко Олександр 223 Dnepr Cycling Masters Team 1961 0:00:18 -6″ 4
3 Фомичев Іван 248 Arcadia 1968 0:00:21 -4″ 2
М4. 60-69
Індивідуальна гонка з загальним стартом 48 км
Середня швидкість переможця::  32,00 км/г
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Результат Бонифікація Рейтинг
1 Нарижный Валерій 249 ZP Cicling Club 1957 1:20:59 -10″ 6
2 Шевелев Віктор 222 Velosokal 1955 0:01:26 -6″ 4
3 Балобанов Михайло 218 Velosokal 1949 0:10:03 -4″ 2
4 Зуєв Олександр 213 Velosokal 1949 0:10:08
5 Клименко Володимир 250 1958 0:10:10
Фірсов Віктор 219 Velosokal 1954 DNF

 

Чорноморський велотур Мастерс
  1 Етап   12.03.2018
Індивідуальна гонка на час 11 км с. Санжейка
Підсумковий протокол старт о 17:00
М1. 19-39
 Середня швидкість переможця: 42,17 км/г
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Результат Рейтинг
I Набока Василь 238 1981 15:39:55 6
II Єрмак  Влад 237  TeleMart Cycling Team 1981 0:27:26 4
III Нанакі Дмитро 231 Palmyra 1986 0:31:31 2
4 Шабашов Дмитро 226 Palmyra 1987 1:13:38
5 Погибко Олександр 229 Palmyra 1981 1:26:44
6 Волощук Євген 241 Perseveranza 1984 1:38:16
7 Саулко Роман 243 Perseveranza 1992 2:12:47
8 Родін Сергій 240 Perseveranza 1984 2:15:10
9 Тітов Максим 224 Arcadia 1987 2:34:19
10 Тузовський Олександр 239 TeleMart Cycling Team 1988 3:22:28
М2. 40-49
 Середня швидкість переможця: 42,12 км/г
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Результат Рейтинг
I  Завада Роман 244  TeleMart Cycling Team 1974 15:40:02 6
II Галицький Віктор 217 Arcadia 1974 0:16:28 4
ІІІ Парфененок Андрій 221 Arcadia 1969 0:56:34 2
4 Константинов Костянтин 228 Palmyra 1975 2:14:24
5  Дацько Сергій 246 Palmyra 1975 2:25:12
6 Сидоренко Володимир 227 Palmyra 1971 3:00:37
7 Казюта Руслан 247 Athlet 1977 DNS
8 Чуйко Андрій 245 1976 DNS
М3. 50-59
 Середня швидкість переможця: 38,86 км/г
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Результат Рейтинг
I Фомичев Іван 248 Arcadia 1968 16:59:92 6
II Перелазний Володимир 220 Arcadia 1965 0:10:23 4
III Кузьменко Олександр 223 Dnepr Cycling Masters Team 1961 0:13:26 2
М4. 60-69
 Середня швидкість переможця: 38,55 км/г
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Результат Рейтинг
I Фірсов Віктор 219 Velosokal 1954 17:07:55 6
II Нарижний Валерій 249 ZP Cicling Club 1957 0:34:19 4
III Клименко Володимир 250 1958 1:49:00 2
4 Шевелев Віктор 222 Velosokal 1955 1:59:44
5 Зуєв Олександр 213 Velosokal 1949 2:09:40
 6 Балобанов Михайло 218  Velosokal 1949  2:29:44
Суддівська бригада:
головний суддя – Тел’янов Антон (NEC UCI)
головний секретар – Зарубіна Ганна (I кат. ФВСУ)
суддя на финишу – Залозна Вікторія(НК ФВСУ)
оф. хронометрист- Дорохова Світлана (НК ФВСУ)
суддя на старті – Заярин Олександр (НК ФВСУ)
суддя на дистанції – Гунбіна Ірина (НК ФВСУ)
суддя-інформатор – Шафігулін Ігорь (II кат.)
суддя на повороті – Гарікін Ігор (II кат.)

ПОЛОЖЕННЯ

Всеукраїнської багатоденної велосипедної гонки
«Чорноморський велотур Мастерс» 2018

11 – 14 квітня 2018 року
м. Одеса

Змагання «Чорноморський велотур Мастерс», є Всеукраїнськими і проводяться у категорії «MASTERS».

МЕТА ГОНКИ

Популяризація велоспорту у м. Одесі та в Україні.
Залучення молоді до велоспорту.
Пропаганда здорового способу життя.

ОРГАНІЗАТОРИ

Громадська організація «Південна Велосипедна Ліга м. Одеси».
Управління фізичної культури і спорту Одеської Обласної державної адміністрації.
Управління з фізичної культури та спорту Одеської міської ради.

МІСЦЕ ТА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ

11 квітня 2018 року

День приїзду. Заявка учасників з 19:00 до 21:00 (курорт «Грибівка» б/в «Лагуна»).

12 квітня 2018 року
17:00 І етап, індивідуальна гонка на час 11 км
Старт – фініш с. Санжійка (Овідіопольський район)

13 квітня 2018 року
09:00 ІІ етап, групова гонка 66 км
Старт – фініш с. Дальник (Овідіопольський район)

14 квітня 2018 року
09:00 ІІІ етап, кільцева гонка 40 км
Старт – фініш м. Одеса (проспект Шевченко)

Організатори залишають за собою право зміни кілометражу та маршруту у зв’язку з форс-мажорними обставинами.

УЧАСТЬ

Право старту мають гонщики категорії «Мастерс», з відповідною ліцензією національної Федерації велоспорту, та допуску лікаря. Переможцем гонки стане гонщик, що подолав всю дистанцію за найменший проміжок часу з урахуванням штрафів та боніфікацій.

Змагання будуть проводитись у наступних вікових категоріях:
1-а група – 19 – 39 років
2-а група – 40 – 49 років
3-я група – 50 – 59 років
4-а група – 60 – 69 років
5-а група – 70 та старше

Також передбачена категорія «OPEN» – абсолютний залік.
Жінки категорії «Мастерс» мають право реєстрациї. Вікова категорія визначається по факту реєстрації.

У випадку наявності учасників у кожній віковій групі менш ніж 3, групи будуть об’єднанні за окремої домовленості.

ФІНАНСИ

Фінансування організації гонки здійснюється за рахунок стартових внесків, ФВСУ, а також спонсорів. Розміщення, харчування та проїзд учасників, за рахунок організацій, що відряджають. Стартовий внесок – 250 гривень, з кожного гонщика. Гонщики 4-ї та 5-ї групи від стартового внеску звільняються.

СПОСІБ ПРОВЕДЕННЯ ГОНКИ

Гонка проводиться згідно з правилами UCI та даного регламенту.
Під час гонки буде розіграна індивідуальна класифікація.
Переможець та призери (у категорії «OPEN») на 2 та 3 етапах отримають боніфікацію, відповідно 10, 6 та 4 секунди.
Переможцем гонки стане гонщик, який подолає дистанцію гонки за найменший проміжок часу, с урахуванням боніфікацій та індивідуальних штрафів.

НАГОРОДЖЕННЯ

Спортсмени, які посіли 1, 2, 3, місця у групі «OPEN», нагороджуються за етапи та генеральну класифікацію. Спортсмени у вікових групах нагороджуються тільки за генеральну класифікацію. Переможці отримають грамоти та призи.

ТЕХНІЧНА ДОПОМОГА

Допомога здійснюється за правилами UCI. Усі автомобілі, задіяні у супроводі гонки, повинні рухатись та здійснювати технічну допомогу, згідно з цих правил. За лідирування передбачена шкала часових штрафів, за буксировку – дискваліфікація.

ПІДСУМКОВА ПОСТАНОВА

Кожен гонщик стартує під власну відповідальність.
Гонщики, які стартують у змаганнях, зобов’язані мати захисну каску.
За випадки, що трапляються на трасі з провини гонщика або суб’єктів супроводу, організатори відповідальності не несуть.
Гонщик, який не з’явився на нагородження, призів не отримає.
Скарги від гонщиків не приймаються.

ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ

Це положення є офіційним викликом на змагання.
Заявка учасників здійснюється з 19:00 до 21:00 (курорт «Грибівка» б/в «Лагуна»).

on-line реєстрація за посиланням

http://bikeportal.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=6372&Itemid=1472

Березовський Олег тел.: 067-486-13-39
Бондаренко Вікторія тел.: 067-695-70-70
e-mail: scl.mirageteam@gmail.com

РОЗМІЩЕННЯ

Розміщення учасників, суддів, обслуговуючого персоналу б/в «Лагуна» на березі моря. Вартість розміщення 120 та 250 гривень з людини за сутки без харчування. Ціна може змінюватись у зв’язку з підвищенням комунальних тарифів.

Ольга Олександрівна тел.: 097-777-77-70

 

 

Завантажити (PDF, 674KB)

Завантажити (PDF, 996KB)

Завантажити (PDF, 401KB)

Завантажити (PDF, 867KB)

https://www.activatecyprus.com/en/events/granfondo

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
X