Home/Masters/Протоколи, Положення Masters
Протоколи, Положення Masters 2018-10-02T12:38:24+00:00
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
                              TOUR DE SUNJ
                 сумма пролога, I и II этапов
M1. ELITE
Место Стартовый № Фамилия Имя Год рождения Категория Время
I 182 Мудренко Денис ATHLET 1991 ELITE 3:20:41
M2. 16-39
Место Стартовый № Фамилия Имя Год рождения Категория Время
I 20 Зуенко Артем Северодонецк 1986 16-39 3:21:14
II 8 Макалис Юрий ATHLET 1987 16-39 3:22:17
III 3 Титов Максим ARCADIA 1987 16-39 3:23:00
4 19 Скородумов Сергей GREENWILL 1993 16-39 3:23:09
5 7 Шманов Владимир ARCADIA 2000 16-39 3:24:23
6 17 Иванченко Игорь GREENWILL 1989 16-39 3:26:19
7 12 Калашлинский Георгий ARCADIA 1987 16-39 3:32:24
M3. 40-49
Место Стартовый № Фамилия Имя Год рождения Категория Время
I 58 Козаченко Андрей Quick Telemart CT 1970 40-49 3:20:07
II 62 Завада Роман Quick Telemart CT 1974 40-49 3:20:19
III 55 Краснов Сергей PALMYRA 1969 40-49 3:20:20
4 52 Галицкий Виктор ARCADIA 1974 40-49 3:20:29
5 66 Бирюков Александр 1971 40-49 3:20:35
6 53 Парфененок Андрей ARCADIA 1969 40-49 3:20:39
7 72 Виницкий Борис PALMYRA 1974 40-49 3:21:08
8 73 Константинов Константин PALMYRA 1975 40-49 3:21:28
9 69 Фурса Сергей GREENWILL 1974 40-49 3:21:39
10 70 Дацько Сергей PALMYRA 1975 40-49 3:22:32
11 54 Забавский Владислав ARCADIA 1977 40-49 3:24:29
M4. 50-59
Место Стартовый № Фамилия Имя Год рождения Категория Время
I 125 Ищенко Григорий 1965 50-59 3:20:13
II 112 Фомичев Иван ARCADIA 1968 50-59 3:21:01
III 116 Перелазный Владимир ARCADIA 1965 50-59 3:21:15
4 128 Романов Геннадий 1961 50-59 3:22:53
M5. 60-69
Место Стартовый № Фамилия Имя Год рождения Категория Время
I 157 Кулик Николай Днепр 1957 60-69 2:17:13
II 156 Шевелев Виктор Днепр Велосокаль 1955 60-69 2:25:57
III 153 Кириченко Геннадий ARCADIA 1949 60-69 2:26:03
4 154 Вахромеев Николай ARCADIA 1954 60-69 2:26:20
M6. 70 плюс
Место Стартовый № Фамилия Имя Команда Год рождения Категория Время
I 173 Ковальчук Святослав Львов Велосокаль 1944 70 плюс 1:48:10
II 172 Скоробогатов Юрий Кривой Рог 1944 70 плюс 1:48:35
III 171 Кривко Евгений Северодонецк Химик 1945 70 плюс 1:56:16
4 174 Печенюк Геннадий Новый Роздол Тандем 1941 70 плюс 2:00:51

 

                             TOUR DE SUNJ
                        Итоговый протокол 30.09.2018
                                   II этап г. Черноморск
старт в 10:00
Групповая гонка на 45 км M1. ELITE avg 38,45 км/ч
Место Стартовый № Фамилия Имя Год рождения Категория Время
I 182 Мудренко Денис ATHLET 1991 ELITE 01:10:13
Групповая гонка на 80 км M2. 16-39 avg 38,45 км/ч
Место Стартовый № Фамилия Имя Год рождения Категория Время
I 20 Зуенко Артем Северодонецк 1986 16-39 01:10:13
II 7 Шманов Владимир ARCADIA 2000 16-39 01:10:13
III 12 Калашлинский Георгий ARCADIA 1987 16-39 01:10:13
4 19 Скородумов Сергей GREENWILL 1993 16-39 01:10:13
5 17 Иванченко Игорь GREENWILL 1989 16-39 01:10:13
6 8 Макалис Юрий ATHLET 1987 16-39 01:10:13
7 3 Титов Максим ARCADIA 1987 16-39 01:11:50
Групповая гонка на 45 км M3. 40-49 avg 38,45 км/ч
Место Стартовый № Фамилия Имя Год рождения Категория Время
I 58 Козаченко Андрей Quick Telemart CT 1970 40-49 01:10:13
II 52 Галицкий Виктор ARCADIA 1974 40-49 01:10:13
III 62 Завада Роман Quick Telemart CT 1974 40-49 01:10:13
4 55 Краснов Сергей PALMYRA 1969 40-49 01:10:13
5 72 Виницкий Борис PALMYRA 1974 40-49 01:10:13
6 53 Парфененок Андрей ARCADIA 1969 40-49 01:10:13
7 66 Бирюков Александр 1971 40-49 01:10:13
8 73 Константинов Константин PALMYRA 1975 40-49 01:10:13
9 69 Фурса Сергей GREENWILL 1974 40-49 01:10:13
10 70 Дацько Сергей PALMYRA 1975 40-49 01:10:27
11 54 Забавский Владислав ARCADIA 1977 40-49 01:14:16
56 Макоцеба Алексей ATHLET 1973 40-49 DNF
Групповая гонка на 45 км M4. 50-59 avg 38,45 км/ч
Место Стартовый № Фамилия Имя Год рождения Категория Время
I 125 Ищенко Григорий 1965 50-59 01:10:13
II 116 Перелазный Владимир ARCADIA 1965 50-59 01:10:13
III 128 Романов Геннадий 1961 50-59 01:10:13
4 112 Фомичев Иван ARCADIA 1968 50-59 01:10:13
Групповая гонка на 28 км M5. 60-69 avg 37,39 км/ч
Место Стартовый № Фамилия Имя Год рождения Категория Время
I 157 Кулик Николай Днепр 1957 60-69 00:44:56
II 154 Вахромеев Николай ARCADIA 1954 60-69 00:44:56
III 153 Кириченко Геннадий ARCADIA 1949 60-69 00:44:56
4 156 Шевелев Виктор Днепр Велосокаль 1955 60-69 00:44:56
Групповая гонка на 28 км M6. 70 плюс avg 31,95 км/ч
Место Стартовый № Фамилия Имя Команда Год рождения Категория Время
I 172 Скоробогатов Юрий Кривой Рог 1944 70 плюс 00:52:34
II 171 Кривко Евгений Северодонецк Химик 1945 70 плюс 00:52:34
III 173 Ковальчук Святослав Львов Велосокаль 1944 70 плюс 00:52:34
4 174 Печенюк Геннадий Новый Роздол Тандем 1941 70 плюс 00:53:14
5 177 Курафеев Николай Белая Церковь 1941 70 плюс DNF
Судейская бригада:
комиссар I – Бондаренко Виктория (I категория)
комиссар II – Иванов Вячеслав (II категория)
судья на развороте – Гарикин Игорь (II категория)
судья-информатор – Шафигулин Игорь (II категория)
директор гонки – Березовский Олег

 

                                   TOUR DE SUNJ
                               Итоговый протокол 29.09.2018
                                           I этап c. Санжейка
старт в 10:00
Групповая гонка на 78 км M1. ELITE avg 40,24 км/ч
Место Стартовый № Фамилия Имя Год рождения Категория Время
I 182 Мудренко Денис ATHLET 1991 ELITE 1:59:16
Групповая гонка на 78 км M2. 16-39 avg 39,91 км/ч
Место Стартовый № Фамилия Имя Год рождения Категория Время
I 20 Зуенко Артем Северодонецк 1986 16-39 1:59:19
II 3 Титов Максим ARCADIA 1987 16-39 1:59:30
III 19 Скородумов Сергей GREENWILL 1993 16-39 1:59:58
4 8 Макалис Юрий ATHLET 1987 16-39 1:59:58
5 7 Шманов Владимир ARCADIA 2000 16-39 2:02:21
6 17 Иванченко Игорь GREENWILL 1989 16-39 2:03:08
7 12 Калашлинский Георгий ARCADIA 1987 16-39 2:10:00
21 Вербицкий Сергей ARCADIA 1982 16-39 DNF
Групповая гонка на 78 км M3. 40-49 avg 40,13 км/ч
Место Стартовый № Фамилия Имя Год рождения Категория Время
I 58 Козаченко Андрей Quick Telemart CT 1970 40-49 1:59:19
II 52 Галицкий Виктор ARCADIA 1974 40-49 1:59:19
III 53 Парфененок Андрей ARCADIA 1969 40-49 1:59:19
4 66 Бирюков Александр 1971 40-49 1:59:19
5 55 Краснов Сергей PALMYRA 1969 40-49 1:59:19
6 62 Завада Роман Quick Telemart CT 1974 40-49 1:59:19
7 72 Виницкий Борис PALMYRA 1974 40-49 1:59:30
8 54 Забавский Владислав ARCADIA 1977 40-49 1:59:30
9 73 Константинов Константин PALMYRA 1975 40-49 1:59:30
10 70 Дацько Сергей PALMYRA 1975 40-49 1:59:30
11 69 Фурса Сергей GREENWILL 1974 40-49 1:59:30
12 56 Макоцеба Алексей ATHLET 1973 40-49 2:10:42
Групповая гонка на 78 км M4. 50-59 avg 40,13 км/ч
Место Стартовый № Фамилия Имя Год рождения Категория Время
I 125 Ищенко Григорий 1965 50-59 1:59:19
II 116 Перелазный Владимир ARCADIA 1965 50-59 1:59:19
III 112 Фомичев Иван ARCADIA 1968 50-59 1:59:19
4 128 Романов Геннадий 1961 50-59 2:00:53
5 123 Бричак Виталий ATHLET 1960 50-59 DNF
Групповая гонка на 52 км M5. 60-69 avg 30,17 км/ч
Место Стартовый № Фамилия Имя Год рождения Категория Время
I 157 Кулик Николай Днепр 1957 60-69 1:19:32
II 154 Вахромеев Николай ARCADIA 1954 60-69 1:28:00
III 153 Кириченко Геннадий ARCADIA 1949 60-69 1:28:00
4 156 Шевелев Виктор Днепр Велосокаль 1955 60-69 1:28:00
155 Оганджанян Арсен ARCADIA 1954 60-69 DNF
Групповая гонка на 26 км M6. 70 плюс avg 36,87 км/ч
Место Стартовый № Фамилия Имя Команда Год рождения Категория Время
I 173 Ковальчук Святослав Львов Велосокаль 1944 70 плюс 00:42:18
II 172 Скоробогатов Юрий Кривой Рог 1944 70 плюс 00:42:20
III 177 Курафеев Николай Белая Церковь 1941 70 плюс 00:50:24
4 171 Кривко Евгений Северодонецк Химик 1945 70 плюс 00:50:26
5 174 Печенюк Геннадий Новый Роздол Тандем 1941 70 плюс 00:51:27
гонщику № 73 Константинов Константин – предупреждение за неправильное крепление номера
гонщику № 123 Бричак Виталий – предупреждение за неправильное крепление номера
гонщику № 155 Оганджанян Арсен – предупреждение за неправильное крепление номера
Судейская бригада:
комиссар I – Бондаренко Виктория (I категория)
комиссар II – Салий Николай
комиссар III – Иванов Вячеслав (II категория)
судья на развороте – Гарикин Игорь (II категория)
судья-информатор – Шафигулин Игорь (II категория)

 

                               TOUR DE SUNJ
                           Итоговый протокол 28.09.2018
                                  Пролог 8 км c. Санжейка
старт в 16:30
M1. ELITE avg 42,85 км/ч
Место Стартовый № Фамилия Имя Год рождения Категория Время
I 182 Мудренко Денис ATHLET 1991 ELITE 11:12,37
M2. 16-39 avg 41,14 км/ч
Место Стартовый № Фамилия Имя Год рождения Категория Время
I 3 Титов Максим ARCADIA 1987 16-39 11:40,47
II 20 Зуенко Артем Северодонецк 1986 16-39 11:42,12
III 7 Шманов Владимир ARCADIA 2000 16-39 11:49,82
4 8 Макалис Юрий ATHLET 1987 16-39 12:06,41
5 12 Калашлинский Георгий ARCADIA 1987 16-39 12:11,88
6 21 Вербицкий Сергей ARCADIA 1982 16-39 12:57,38
M3. 40-49 avg 45,35 км/ч
Место Стартовый № Фамилия Имя Год рождения Категория Время
I 58 Козаченко Андрей Quick Telemart CT 1970 40-49 10:35,41
II 54 Забавский Владислав ARCADIA 1977 40-49 10:43,69
III 62 Завада Роман Quick Telemart CT 1974 40-49 10:47,04
4 55 Краснов Сергей PALMYRA 1969 40-49 10:48,04
5 52 Галицкий Виктор ARCADIA 1974 40-49 10:57,94
6 66 Бирюков Александр 1971 40-49 11:03,84
7 53 Парфененок Андрей ARCADIA 1969 40-49 11:07,39
8 72 Виницкий Борис PALMYRA 1974 40-49 11:25,51
9 73 Константинов Константин PALMYRA 1975 40-49 11:45,78
10 69 Фурса Сергей GREENWILL 1974 40-49 11:56,58
11 56 Макоцеба Алексей ATHLET 1973 40-49 11:59,86
12 70 Дацько Сергей PALMYRA 1975 40-49 12:35,29
M4. 50-59 avg 44,92 км/ч
Место Стартовый № Фамилия Имя Год рождения Категория Время
I 125 Ищенко Григорий 1965 50-59 10:41,51
II 112 Фомичев Иван ARCADIA 1968 50-59 11:29,82
III 116 Перелазный Владимир ARCADIA 1965 50-59 11:43,18
4 128 Романов Геннадий 1961 50-59 11:47,76
5 123 Бричак Виталий ATHLET 1960 50-59 12:12,02
M5. 60-69 avg 37,64 км/ч
Место Стартовый № Фамилия Имя Год рождения Категория Время
I 157 Кулик Николай Днепр 1957 60-69 12:45,34
II 156 Шевелев Виктор Днепр Велосокаль 1955 60-69 13:01,16
III 153 Кириченко Геннадий ARCADIA 1949 60-69 13:07,13
4 154 Вахромеев Николай ARCADIA 1954 60-69 13:24,64
5 155 Оганджанян Арсен ARCADIA 1954 60-69 16:06,44
M6. 70 плюс avg 36,18 км/ч
Место Стартовый № Фамилия Имя Команда Год рождения Категория Время
I 171 Кривко Евгений Северодонецк Химик 1945 70 плюс 13:16,81
II 173 Ковальчук Святослав Львов Велосокаль 1944 70 плюс 13:18,61
III 172 Скоробогатов Юрий Кривой Рог 1944 70 плюс 13:41,14
4 177 Курафеев Николай Белая Церковь 1941 70 плюс 14:06,32
5 174 Печенюк Геннадий Новый Роздол Тандем 1941 70 плюс 16:10,07
Судейская бригада:
главный судья – Бондаренко Виктория (I категория)
судья на развороте – Гарикин Игорь (II категория)
судья-информатор – Шафигулин Игорь (II категория)
директор гонки – Березовский Олег

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

 

Кубку України у багатоденній велосипедній гонці

«Тур де Санж»

28 – 30 вересня 2018 року

Одеська область

 

Змагання «Тур де Санж», є Всеукраїнськими і входять в календар рейтингових змагань у категорії «MASTERS»

 

МЕТА ГОНКИ

 

  • популяризація велоспорту у м. Одесі та області
  • пропаганда здорового способу життя
  • залучення молоді до занять велоспортом

 

ОРГАНІЗАТОРИ

 

  • загальне керівництво змаганням здійснюється Громадською організацією «Південна Велосипедна Ліга м. Одеси», Управлінням фізичної культури і спорту Одеської Обласної державної адміністрації, Овідіопольською районною державною адміністрацією, Чорноморською міською радою
  • безпосереднє керівництво проведення змагань покладається на головну суддівську колегію

 

МІСЦЕ ТА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ

 

27 вересня 2018 року

  • день приїзду учасників, заявка учасників з 16:00 до 19:00 (курорт «Грибівка» б/в «Лагуна»)

 

28 вересня 2018 року

  • з 10:00 до 12:00 дозаявка учасників (курорт «Грибівка» б/в «Лагуна»)
  • 16:00 пролог – індивідуальна гонка на час 8 км (старт/фініш с. Санжійка, Овідіопольський район)

 

29 вересня 2018 року

  • 10:00 І етап, групова гонка 50 км та 80 км (старт/фініш с. Санжійка, Овідіопольський район)

 

30 вересня 2018 року

  • 10:00 ІІ етап, кільцева гонка 30 км та 50 км (старт/фініш проспект Миру, м. Чорноморськ)
  • 12:00 нагородження переможців та призерів гонки, а також переможців рейтингу “Ukraine National Tour”.
  • 13:00 – 14:00, святковий фуршет.

 

Організатори залишають за собою право зміни кілометражу та маршруту у зв’язку з форс-мажорними обставинами

 

УЧАСТЬ

 

У змаганнях беруть участь спортсмени у наступних категоріях:

  • І категорія – 16 – 39 років
  • ІІ категорія – 40 – 49 років
  • ІІІ категорія – 50 – 59 років
  • ІV категорія – 60 – 69 років
  • V категорія – 70 та старше
  • VІ категорія – еліта
  • VII категорія – жінки

 

Вікова категорія визначається по факту реєстрації. У випадку наявності учасників у кожній віковій групі менш ніж 3, групи будуть об’єднанні за окремою домовленістю

Учасники змагань надають у суддівську колегію:

  • відповідну ліцензію національної Федерації велоспорту;
  • паспорт або інший документ, що посвідчує особу;
  • поліс медичної страховки (страхування від нещасного випадку з вибраним ризиком «велосипедний спорт»);
  • дійсну медичну довідку

 

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ

 

  • змагання проводяться в індивідуальній гонці на час та груповій гонці за правилами UCI та даному положенню;
  • переможцем гонки стане гонщик який покаже кращий час;
  • кожен гонщик стартує під власну відповідальність;
  • за всі випадки, яки сталися на трасі з провини гонщика або суб’єктів супроводу, організатори відповідальності не несуть;
  • кожний спортсмен повинен мати спортивну форму, справний шосейний велосипед. Шолом обов’язковий;
  • гонка має категорію «В», де кожний гонщик отримує рейтингові очки “Ukraine National Tour”, згідно з умовами участі у перегонах;
  • пролог враховується, як день гонки;
  • боніфікація та класифікація активний гонщик не передбачаються;
  • якщо гонщик не закінчив дистанцію через технічну поломку, нещасний випадок або не з’явився на старт з поважної причини, він має право стартувати наступного дня. Гонщику дається час останнього гонщика у класифікації «пролог»;
  • гонщик, який не з’явився на нагородження, призів не отримує

 

 

ФІНАНСИ

 

Витрати на проведення змагань здійснюються Міністерством молоді, ГО «Південна Велосипедна Ліга м. Одеси», за рахунок стартових внесків, а також спонсорів. Стартовий внесок – 250 гривень з гонщика

Гонщики ІV та V категорії від стартового внеску звільняються. Гонщики V категорії забезпечуються безкоштовним житлом, харчуванням, а також їм компенсуються витрати, зв’язанні з приїздом на змагання.

 

НАГОРОДЖЕННЯ

 

Спортсмени, які посіли І, ІІ, ІІІ місця нагороджуються дипломами та медалями

 

ТЕХНІЧНА ДОПОМОГА

 

Допомога здійснюється за правилами UCI

Всі автомобілі, задіяні у супроводі гонки, повинні рухатись та здійснювати технічну допомогу, згідно з цих правил

За лідирування передбачена шкала часових штрафів, за буксировку – дискваліфікація

 

ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ

 

Це положення є офіційним викликом на участь у даних змаганнях

Реєстрація учасників та видача стартових номерів здійснюється з 24 по 26 вересня 2018 року з 17:00 до 20:00 в приміщенні ПВЛ за адресою: вул. Маршала Говорова, 18-Б

Заявка іногородніх учасників здійснюється 27 вересня 2018 року з 16:00 до 19:00 на б/в «Лагуна» курорт «Грибівка»

Дозаявка іногородніх учасників здійснюється 28 вересня 2018 року з 10:00 до 12:00 на б/в «Лагуна» курорт «Грибівка»

 

Голова ПВЛ Березовський Олег +38067-486-13-39

Директор гонки Бондаренко Вікторія +38067-695-70-70, +38063-634-71-71

e-mail: scl.mirageteam@gmail.com

 

РОЗМІЩЕННЯ

 

Розміщення учасників на березі моря б/в «Лагуна» курорт «Грибівка»

Вартість розміщення з однієї людини:

  • без зручностей 140 гривень;
  • зі зручностями 250 гривень;

https://www.facebook.com/lagunagribovka/

http://www.laguna.cc/index.html

Ольга Олександрівна +38097-777-77-70

 

        

 

ПРОФІЛЬ ТРАС

 

28 вересня 2018 року

Пролог – індивідуальна гонка на час 8 км

29 вересня 2018 року

I етап

Групові гонки на 30 км та 60 км

30 вересня 2018 року

ІІ етап

Кільцеві гонки на 30 км та 50 км

 

СХЕМИ ТРАС

 

Пролог – індивідуальна гонка на час 8 км

I етап Групові гонки на 30 км та 60 км

 

ІІ етап Кільцеві гонки на 30 км та 50 км

 

 

 

 

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
ФЕДЕРАЦІЯ ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ УКРАЇНИ
Відкритий чемпіонат України в індивідуальній груповій гонці (Мастерс)
Р Е З У Л Ь Т А Т И
Індивідуальна групова гонка 80 км (5 кіл х 16 км)
22.07.2018 м.Богуслав, Київська обл. (с.Дибинці)
Місце Номер Прізвище Ім’я Рік народження Команда Місто Результат Рейтинг
M1. Чоловіки 19-34
Сер.шв.пер. 37.62 км/год
1 10 Бакуринський Борис 1986 SkyFitness – GRAWE cycling team Київ 2:07.36 50
2 22 Нанакi Дмитро 1986 Cycling Team “Palmyra” Одеса 2:07.36 44
3 26 Фурсов Антон 1986 Leader-Tacx-KHS Київ 2:12.05 39
4 32 Тодоров Анатолій 1993   – Київ 2:12.46 34
5 12 Воронець Сергій 1990  – Київ г 30
6 16 Коваленко Дмитро 1991 Cadence 90 Київ г 26
7 25 Стецюк Дмитро 1987 LIDER MTB team Рівне 2:12.54 22
8 15 Касперович Дмитро 1987 Palmyra Cycling Team Одеса г 19
9 27 Шевченко Олександр 1986 Leader-Tacx-KHS Київ 2:14.53 16
10 28 Тітов Максим 1987 Arcadia Cycling Club Одеса г 13
11 21 Микаелян Руслан 1991  – Київ 2:21.58 10
12 17 Козинець Євген 1989 Maryanoff Дніпро 2:26.48 8
13 20 Мамадалієв Роман 1994 Cadence 90 Київ 2:30.47 6
14 29 Cікорський Ігор 1991  – Київ 2:31.15 4
15 13 Дзядух Денис 1987 AEROSTAR-UNICORN Обухів 2:43.03 2
16 18 Кулібабенко Антон 1988 AEROSTAR-UNICORN Київ г
14 Єгіазарян Георгій 1988 VeloHype Київ зійшов
19 Леонтьєв Гліб 1986 AEROSTAR-UNICORN Київ зійшов
30 Бачинський Євгеній 1987 AEROSTAR-UNICORN Київ зійшов
31 Воловод Дмитро 1992 AEROSTAR-UNICORN Київ зійшов
M2. Чоловіки 35-39
Сер.шв.пер. 37.62 км/год
1 40 Батюхов Денис 1980 Leader-Tacx-KHS Донецьк 2:07.36 50
2 45 Озюнал Мустафа 1981  – Київ г 44
3 44 Набока Василь 1981 Quick TeleMart Cycling Team Львів г 39
4 41 Денека Костянтин 1983 Lider Tacx KHS Київ 2:12.20 34
5 46 Погібко Олександр 1981 Palmyra Cycling Team Одеса г 30
6 43 Музичук Леонід 1982 Volun Луцьк г 26
7 42 Забіла Юрій 1983  – Ніжин 2:14.53 22
8 48 Диченко Олександр 1980 AEROSTAR-UNICORN Київ 2:30.47 19
9 47 Кольцов Сергій 1986 AEROSTAR-UNICORN Київ 2:41.37 16
10 49 Кернасовський Антон 1981 AEROSTAR-UNICORN Київ 2:44.37 13
M3. Чоловіки 40-44
Сер.шв.пер. 37.62 км/год
1 60 Дубинець Тарас 1977 Dnepr Masters 2:07.36 50
2 62 Завада Роман 1974 Quick TeleMart Cycling Team Дніпро 2:12.41 44
3 63 Набок Вадим 1977 Велоклуб Нежин Ніжин г 39
4 61 Галицький Віктор 1974 Arcadia Cycling Club Одеса г 34
M4. Чоловіки 45-49
Сер.шв.пер. 36.18 км/год
1 77 Храповицький Дмитро 1970  – Донецьк 2:12.40 50
2 71 Козаченко Андрій 1970  – Дніпро 2:12.41 44
3 75 Синюков Юрій 1972 Велосалон-Олімпія Харків 2:12.41 39
4 79 Краснов Сергій 1969 Palmyra Cycling Team Одеса 2:12.54 34
5 70 Бірюков Олександр 1971 Мінімаксавто Біла Церква 2:14.53 30
6 72 Луцишин Валентин 1971 Dnepr Masters Київ 2:15.06 26
7 76 Хижняк Ігор 1969  – Київ 2:16.22 22
8 73 Парфеньонок Андрій 1969 Arcadia Cycling Club Одеса 2:45.03 19
9 78 Шульський Валерій 1972  – Миронівка 2:52.01 16
74 Садовський Андрій 1972 Metr dor team lutsk Луцьк зійшов
M5. Чоловіки 50-54
Сер.шв.пер. 37.61 км/год
1 93 Філін Дмитро 1968 TREK Київ 2:07.38 50
2 90 Заіка Василь 1968 Leader Tacx KHS Київ 2:12.46 44
3 92 Тімцо Юрій 1968 Volin  Луцк 2:14.57 39
4 94 Фомичьов Іван 1968 Arcadia Cycling Club Одеса 2:45.03 34
91 Перелазний Володимир 1965 Arcadia Cycling Club Одеса зійшов
95 Гансевич Олег 1964  – АР Крим зійшов
96 Шурупов Святослав 1967  – Київ зійшов
Індивідуальна групова гонка 48 км (3 кола х 16 км)
M6. Чоловіки 55-59
Сер.шв.пер. 35.10 км/год
1 105 Бойко Віталій 1962  – Київ 1:22.03 50
2 101 Кузьменко Олександр 1961 Днепр Мастерс Днiпро г 44
3 104 Романов Генадій 1961 Клуб “Віраж” Біла Церква 1:23.11 39
4 102 Мартинов Олександр 1961 ФВЧ Бровари 1:23.30 34
5 100 Ковалевський Микола 1963 Bukovina – Masters Чернiвцi 1:24.11 30
М7. Чоловіки 60-64
Сер.шв.пер. 34.67 км/год
1 116 Нарижний Валерій 1957 Zp cycling  team Запоріжжя 1:23.04 50
2 111 Пакулов Юрій 1958 клуб Горлівка г 44
3 113 Cуровець Сергiй 1958 Меріда Київ г 39
4 112 Романів Роман 1957 Velosokal Кривой Ріг 1:23.16 34
5 110 Павловський Костянтин 1956 Zp Cycling team Запоріжжя 1:23.30 30
6 114 Урсакi Сергiй 1957 Bukovina – Masters Чернiвцi 1:39.09 26
115 Шевельов Віктор 1955 Velosokal Дніпро зійшов
М8. Чоловіки 65-69
Сер.шв.пер. 34.67 км/год
1 121 Титаренко Станіслав 1953 Велосалон-Олімпія Харків 1:23.04 50
2 120 Кириченко Генадій 1949 Arcadia Cycling Club Одеса 1:23.11 44
Індивідуальна групова гонка 32 км (2 кола х 16 км)
F1. Жінки 19+
Сер.шв.пер. 34.78 км/год
1 2 Захарова Марта 1987 Makeba team Львів 55,12 50
2 7 Курзанова Наталія 1967 Zp cycling  team Київ 55,14 44
3 3 Коваль Анастасія 1991 VeloHype Київ 1:00.07 39
4 1 Ахметшина Олена 1986 AEROSTAR-UNICORN Київ 1:06.55 34
5 4 Петрущенкова Марія 1983  – Київ 1:11.26 30
6 5 Пригода Олександра 1984 AEROSTAR-UNICORN Київ 1:11.36 26
Індивідуальна групова гонка 16 км (1 коло х 16 км)
М9. Чоловіки 70-74
Сер.шв.пер.  34.78 км/год
1 122 Ковальчук Святослав 1944 Velosokal Львів 27,36 50
2 123 Скоробогатов Юрiй 1944  – Кривий Рiг 27,36 44
М10. Чоловіки 75+
Сер.шв.пер. 27.63 км/год
1 124 Курафєєв Микола 1943 Клуб “Віраж” Біла Церква 34,45 50
2 125 Ігнатов Євген 1936  – Севєродонецьк 34,51 44
Головний суддя НК ФВСУ Піонтковська Н.А. (м. Київ)
Суддя фінішу НК ФВСУ Григоренко І.В. (м. Київ)
Головний секретар суддя І категорії Веремієнко К.О. (м. Київ)

 

 

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
ФЕДЕРАЦІЯ ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ УКРАЇНИ
Відкритий чемпіонат України в індивідуальній гонці на час (Мастерс)
Р Е З У Л Ь Т А Т И
Індивідуальна гонка на час 22,6 км
21.07.2018 с.Лука, Київська обл.
Місце Номер Прізвище Ім’я Рік нар. Команда Місто Результат Рейтинг
F1. Жінки 19+
Сер.шв.пер. 33.44 км/год
1 2 Захарова Марта 1987 Makeba team Львів 40.33,36 50
2 7 Курзанова Наталія 1967 Zp Cycling team Запоріжжя 43.07,25 44
3 4 Петрущенкова Марія 1983  – Київ 50.57,85 39
М10. Чоловіки 75+
Сер.шв.пер. 28.59 км/год
1 125 Ігнатов Євген 1936  – Севєродонецьк 47.26,25 50
2 124 Курафєєв Микола 1941 Клуб “Віраж” Біла Церква 48.03,57 44
126 Печенюк Генадій 1941  – Львів зійшов
М9. Чоловіки 70-74
Сер.шв.пер. 31.21 км/год
1 122 Ковальчук Святослав 1944 Velosokal Львів 43.27,75 50
2 123 Скоробогатов Юрiй 1944  – Кривий Рiг 44.08,12 44
М8. Чоловіки 65-69
Сер.шв.пер. 35.27 км/год
1 121 Титаренко Станіслав 1953 Велосалон-Олімпія Харків 38.27,01 50
2 120 Кириченко Генадій 1949 Arcadia Cycling Club Одеса 39.16,57 44
М7. Чоловіки 60-64
Сер.шв.пер. 40.88 км/год
1 111 Пакулов Юрій 1957 клуб Горлівка 39.10,32 50
2 110 Павловський Костянтин 1956 ZP Сacling clab Запоріжжя 40.16,25 44
3 116 Нарижний Валерій 1957 Zp Cycling  team Запоріжжя 40.41,90 39
4 112 Романів Роман 1957 Velosokal Кривий Ріг 40.42,06 34
5 115 Шевельов Віктор 1955 Velosokal Дніпро 41.13,37 30
6 114 Урсакi Сергiй 1957 Bukovina – Masters Чернiвцi 47.43,35 26
M6. Чоловіки 55-59
Сер.шв.пер. 36.76 км/год
1 104 Романов Генадій 1961 Клуб “Віраж” Біла Церква 36.53,04 50
2 101 Кузьменко Олександр 1961 Dnepr Masters Днiпро 37.36,64 44
3 100 Ковалевський Микола 1963 Bukovina – Masters Чернiвцi 43.04,35 39
M5. Чоловіки 50-54
Сер.шв.пер. 36.86 км/год
1 95 Гансевич Олег 1964  – АР Крим 36.47,45 50
2 94 Фомичьов Іван 1968 Arcadia Cycling Club Одеса 37.15,07 44
3 92 Тімцо Юрій 1967 Fgh Луцьк 38.16,51 39
4 91 Перелазний Володимир 1965 Arcadia Cycling Club Одеса 38.44,45 34
M4. Чоловіки 45-49
Сер.шв.пер. 39.34 км/год
1 71 Козаченко Андрій 1970  – Дніпро 34.28,81 50
2 79 Краснов Сергій 1969 Cycling Team “Palmyra” Одеса 34.48,05 44
3 77 Храповицький Дмитро 1970  – Донецьк 35.14,80 39
4 70 Бірюков Олександр 1971 Мінімаксавто Біла Церква 35.56,65 34
5 75 Синюков Юрій 1972 Велосалон-Олімпія Харків 36.50,90 30
6 73 Парфененок Андрій 1969 Arcadia Cycling Club Одеса 36.54,05 26
7 78 Шульський Валерій 1972  – Миронівка 36.57,98 22
8 74 Садовський Андрій 1972 Metr door team Lutsk Луцьк 36.59,91 19
M3. Чоловіки 40-44
Сер.шв.пер. 40.70 км/год
1 62 Завада Роман 1974 Quick TeleMart Cycling Team Дніпро 33,19.94 50
2 64 Дроник Микола 1974 ВЕЛОБАЗА Кривий Ріг 33.47,25 44
3 63 Набок Вадим 1977 Велоклуб Нежин Ніжин 34.48,39 39
4 61 Галицький Віктор 1974 Arcadia Cycling Club Одеса 35.00,17 34
M2. Чоловіки 35-39
Сер.шв.пер. 41.12 км/год
1 44 Набока Василь 1981 Quick TeleMart Cycling Team Львів 32.54,05 50
2 40 Батюхов Денис 1980 Leader,Tacx,KHS Донецьк 33.00,65 44
3 42 Забіла Юрій 1983  – Ніжин 36.13,65 39
4 46 Погібко Олександр 1981 Cycling Team “Palmyra” Одеса 36.31,86 34
M1. Чоловіки 19-34
Сер.шв.пер. 40.18 км/год
1 22 Нанакi Дмитро 1986 Cycling Team “Palmyra” Одеса 33.45,03 50
2 25 Стецюк Дмитро 1987 LIDER MTB team Рівне 34.07,26 44
3 15 Каспєровіч Дмитро 1987 Cycling Team “Palmyra” Одеса 35.21,10 39
4 26 Фурсов Антон 1986 Leader,Tacx,KHS Київ 37.12,85 34
5 21 Мікаєлян Руслан 1991  – Київ 37.35,03 30
6 29 Cікорський Ігор 1991  – Київ 37.40,84 26
7 17 Козинець Євген 1989 Maryanoff Дніпро 38.12,33 22
8 28 Тітов Максим 1987 Arcadia Cycling Club Одеса 38.43,53 19
9 11 Оропай Іван 1990  – Суми 41.09,35 16
Головний суддя НК ФВСУ Піонтковська Н.А. (м. Київ)
Суддя фінішу НК ФВСУ Григоренко І.В. (м. Київ)
Офіційний хронометрист НК ФВСУ Крикун А.І. (м. Київ)
Головний секретар суддя І категорії Веремієнко К.О. (м. Київ)

 

 

Відкритий чемпіонат України в індивідуальній гонці на час (Мастерс)
Стартовий протокол
21.07.18р. с.Лука
Пуск хронометрів о 13:00
Стартова хвилина Номер Прізвище Ім’я Команда Місто Рік народження
F1. Жінки 19+
01 2 Захарова Марта Makeba team Львів 1987
02 7 Курзанова Наталія Zp Cycling team Запоріжжя 1967
03 4 Петрущенкова Марія Київ 1983
М10. Чоловіки 75+
04 124 Курафєєв Микола Клуб “Віраж” Біла Церква 1943
М9. Чоловіки 70-74
05 122 Ковальчук Святослав Velosokal Львів 1944
06 123 Скоробогатов Юрiй Кривий Рiг 1944
07
М8. Чоловіки 65-69
08 120 Кириченко Геннадій Arcadia Cycling Club Одеса 1949
09 121 Титаренко Станіслав Велосалон-Олимпия Харків 1953
10
М7. Чоловіки 60-64
11 116 Нарижний Валерій Zp Cycling  team Запоріжжя 1957
12 110 Павловський Костянтин ZP cacling clab Запоріжжя 1956
13 111 Пакулов Юрій клуб Горлівка 1957
14 112 Романів Роман Velosokal Кривий Ріг 1957
15 114 Урсакi Сергiй Bukovina – Masters Чернiвцi 1957
16 115 Шевельов Віктор Velosokal Дніпро 1955
17
18
M6. Чоловіки 55-59
19 100 Ковалевський Микола Bukovina – Masters Чернiвцi 1963
20 101 Кузьменко Олександр Днепр Мастерс Днiпро 1961
21 103  Образцов Василь  ХАРЬКОВ МАСТЕРС Харків 1959
22 104 Романов Геннадій Клуб “Віраж” Біла Церква 1961
23
24
M5. Чоловіки 50-54
25 91 Перелазний Володимир Arcadia Cycling Club Одеса 1965
26 92  Тімцо Юрій Fgh  Луцьк 1967
27 94 Фомичьов Іван Arcadia Cycling Club Одеса 1968
28
29
M4. Чоловіки 45-49
30 70 Бірюков Олександр Мінімаксавто Біла Церква 1971
31 71 Козаченко Андріі Дніпро 1970
32 72 Луцишин Валентин Dnepr Masters Київ 1971
33 73 Парфеньонок Андрій Arcadia Cycling Club Одеса 1969
34 74 садовський андрій metr door team lutsk луцьк 1972
35 75 Синюков Юрій Велосалон-Олимпия Харків 1972
36 76 Хижняк Ігор Київ 1969
37 77 Храповицький Дмитрий Донецьк 1970
38 78 Шульський Валерій Миронівка 1972
39 79 Краснов Сергій Palmyra Cycling Team Одеса 1969
40
41
42
M3. Чоловіки 40-44
43 60 Дубинець Тарас Dnepr Masters 1977
44 61 Галицький Віктор Arcadia Cycling Club Одеса 1974
45 62 Завада Роман Quick TeleMart Cycling Team Дніпро 1974
46 63 Набок Вадим Велоклуб Нежин Ніжин 1977
47
48
49
M2. Чоловіки 35-39
50 40 Батюхов Денис Донецьк 1980
51 41 Денека Костянтин Lider Tacx KHS Київ 1983
52 42 Забіла Юрій Ніжин 1983
53 44 Набока Василь Quick TeleMart Cycling Team Львів 1981
54
55
56
M1. Чоловіки 19-34
57 10 Бакуринський Борис SkyFitness – GRAWE cycling team Київ 1986
58 17 Козинець Євген Maryanoff Дніпро 1989
59 21 Микаелян Руслан Киев 1991
60 22 Нанакi Дмитро Cycling Team “Palmyra” Одеса 1986
61 24 Руденко Владислав Киев 1995
62 29 Cікорський Ігор Kиїв 1991
63 25 Стецюк Стецюк LIDER MTB team Рівне 1987
64 28 Тітов Максим Arcadia Cycling Club Одеса 1987
65 30 Тодоров Анатолій Київ 1993
66 26 Фурсов Антон Leader,Tacx,KHS Kiev 1986
67 15 Касперович Дмитро Palmyra Cycling Team Одеса 1987

 

 

Відкритий чемпіонат України в індивідуальній груповій гонці (Мастерс)
Стартовий протокол
22.07.18р.                     Старт о 10:00 с.Дибинці
Номер Прізвище Ім’я Команда Рік народження Місто
M1. Чоловіки 19-34
10 Бакуринський Борис SkyFitness – GRAWE cycling team 1986 Київ
11 Бачинський Євгеній AEROSTAR-UNICORN 1987 Київ
12 Воронець Сергій 1990 Київ
13 Дзядух Денис AEROSTAR-UNICORN 1987 Обухів
14 Єгіазарян Георгій VeloHype 1988 Київ
15 Касперович Дмитро Palmyra Cycling Team 1987 Одеса
16 Коваленко Дмитро Cadence 90 1991 Київ
17 Козинець Євген Maryanoff 1989 Дніпро
18 Кулібабенко Антон AEROSTAR-UNICORN 1988 Київ
19  Леонтьєв Гліб Aerostar-Unicorn 1986 Київ
20 Мамадалієв Роман Cadence 90 1994 Київ
21 Микаелян Руслан 1991 Київ
22 Нанакi Дмитро Cycling Team “Palmyra” 1986 Одеса
23 Притченко Данило 1988 Київ
24 Руденко Владислав 1995 Київ
25 Стецюк Дмитро LIDER MTB team 1987 Рівне
26 Фурсов Антон Leader-Tacx-KHS 1986 Київ
27 Шевченко Олександр Leader-Tacx-KHS 1986 Київ
28 Тітов Максим Arcadia Cycling Club 1987 Одеса
M2. Чоловіки 35-39
40 Батюхов Денис Leader-Tacx-KHS 1980 Донецьк
41 Денека Костянтин Lider Tacx KHS 1983 Київ
42 Забіла Юрій 1983 Ніжин
43 Музичук Леонід Volun 1982 Луцьк
44 Набока Василь Quick TeleMart Cycling Team 1981 Львів
45 Озюнал Мустафа 1981 Київ
46 Погібко Олександр Palmyra cycling team l 1981 Одеса
M3. Чоловіки 40-44
60 Дубинець Тарас Dnepr Masters 1977
61 Галицький Віктор Arcadia Cycling Club 1974 Одеса
62 Завада Роман Quick TeleMart Cycling Team 1974 Дніпро
63 Набок Вадим Велоклуб Нежин 1977 Ніжин
M4. Чоловіки 45-49
70 Бірюков  Олександр Мінімаксавто 1971 Біла Церква
71 Козаченко Андріі 1970 Дніпро
72 Луцишин Валентин Dnepr Masters 1971 Київ
73 Парфеньонок Андрій Arcadia Cycling Club 1969 Одеса
74 Садовський Андрій Metr dor team lutsk 1972 Луцьк
75 Синюков Юрій Велосалон-Олимпия 1972 Харків
76 Хижняк Ігор 1969 Київ
77 Храповицький Дмитрий 1970 Донецьк
78 Шульський Валерій 1972 Миронівка
79 Краснов Сергій Palmyra Cycling Team 1969 Одеса
M5. Чоловіки 50-54
90 Заіка Василь Leader Tacx KHS 1968 Київ
91 Перелазний Володимир Arcadia Cycling Club 1965 Одеса
92 Тімцо Юрій Volin 1968  Луцьк
93 Філін Дмитро TREK 1968 Київ
94 Фомичьов Іван Arcadia Cycling Club 1968 Одеса
Старт о 13:00
M6. Чоловіки 55-59
100 Ковалевський Микола Bukovina – Masters 1963 Чернiвцi
101 Кузьменко Олександр Днепр Мастерс 1961 Днiпро
102 Мартинов Олександр ФВЧ 1961 Бровари
103  Образцов Василь  ХАРЬКОВ МАСТЕРС 1959 Харків
104 Романов Геннадій Клуб “Віраж” 1961 Біла Церква
М7. Чоловіки 60-64
110 Павловський Костянтин Zpcycling clab 1956 Запоріжжя
111 Пакулов Юрій клуб 1958 Горлівка
112 Романів Роман Velosokal 1957 Кривий Ріг
113 Cуровець Сергiй мерида 1958 Кїiв
114 Урсакi Сергiй Bukovina – Masters 1957 Чернiвцi
115 Шевельов Віктор Velosokal 1955 Дніпро
116 Нарижний Валерій Zp cycling  team 1957 Запоріжжя
М8. Чоловіки 65-69
120 Кириченко Геннадій Arcadia Cycling Club 1949 Одеса
121 Титаренко Станіслав Велосалон-Олимпия 1953 Харків
М9. Чоловіки 70-74
122 Ковальчук Святослав Velosokal 1944 Львів
123 Скоробогатов Юрiй 1944 Кривий Рiг
М10. Чоловіки 75+
124 Курафєєв Микола Клуб “Віраж” 1943 Біла Церква
125 Печенюк Геннадій Тандем 1943 Львів
F1. Жінки 19+
1 Ахметшина Олена AEROSTAR-UNICORN 1986 Київ
2 Захарова Марта Makeba team 1987 Львів
3 Коваль Анастасія VeloHype 1991 Київ
4 Петрущенкова Марія 1983 Київ
5 Пригода Олександра AEROSTAR-UNICORN 1984 Київ
6 Стасюк Юлія Cadence 90 1992 Київ

 

ЗАТВЕРДЖУЮ
                                      Заступник Міністра
молоді та спорту України

                               Я. В. Войтович

 

РЕГЛАМЕНТ

 

про проведення Відкритого чемпіонату України у індивідуальній гонці на час та індивідуальній  груповій гонці (Мастерс)

1. Цілі і завдання проведення змагань

 Відкритий чемпіонат України у гонці на час та індивідуальній  груповій гонці (Мастерс) (далі – змагання)  проводяться з метою:

збереження та примноження спортивної слави України;

пропаганди здорового способу життя та спортивного довголіття серед населення України;

залучення осіб середнього та старшого віку, спортсменів різних вікових груп, аматорів спорту до активних занять масовим спортом та участі у змаганнях зі спорту ветеранів;

активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності серед ветеранів фізичної культури і спорту та населення в регіонах України;

подальшого розвитку та популяризації велосипедного спорту серед широких верст населення;

розвитку аматорського велосипедного спорту в Україні як засобу фізичного виховання молоді та зміцнення фізичного здоров’я населення.

2. Строки і місце проведення змагань

 З 21 по 22 липня 2018 року, м. Богуслав, Київська область.

3. Організація та керівництво проведенням змагань

 Керівництво проведенням змагань здійснюється  Міністерством молоді та спорту (далі – Мiнмолодьспорт) та Федерацією велосипедного спорту України (далі – Федерація).

Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення змагань покладається на управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації, на головну суддівську колегію, яка рекомендована Федерацією, і склад якої затверджується Мінмолодьспортом.

4. Учасники змагань

          Змагання проводяться за віковими ознаками.

Чоловіки
М1: 19-34 роки
М2: 35-39 років
М3: 40-44 роки
М4: 45-49 років
М5: 50-54 роки
М6: 55-59 років
М7: 60-64 роки
М8: 65-69 роки
М9: 70-75 роки
М10: 75+

Жінки: 19+++

Вікові групи визначаються за віком учасника на 31 грудня поточного року.

Відповідальність за стан здоров’я учасників змагань несуть медичні установи, які надали дозвіл спортсменам для участі у змаганнях, а також організації, які відряджають спортсменів на змагання.

Кожен спортсмен несе особисту відповідальність за виконання правил змагань та правил дорожнього руху.

5. Характер змагань

 Змагання для всіх вікових груп – особисті, проводяться згідно з діючими Правилами змагань з велосипедного спорту від 17.12.2010 в редакції від 16.11.2012, які погоджені Федерацією та затверджені Мінмолодьспортом.

6. Програма проведення змагань

21 липня (с. Лука)  Реєстрація з 10:00 до 12:00

Старт індивідуальної гонки  на час (23,5 км)  – 13:00

 

22 липня (ГТК “Гончари” с. Дибинці) Старт індивідуальної групової гонки М1-М5 (5 х 16 км = 80 км)  – 10:00

Старт індивідуальної групової гонки М6 – М8 – жінки (4 х 16 км = 64 км), М9-М10 (3 х 16 = 48 км) – 13:00

Нагородження з 15:00 до 16:00 (ГТК “Гончари” с. Дибинці).

7. Безпека та підготовка місць проведення змагань

 Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів ”.

8. Умови визначення першості та нагородження переможців і призерів.

Спортсмени, які вибороли 1, 2, 3 місця у кожній віковій групі нагороджуються медалями Мінмолодьспорту та дипломами Федерації. Спортсмени які вибороли перші місця нагороджуються майками переможців чемпіонату України.

 

9. Строки та порядок подання заявок на участь у змаганнях

 Попередня реєстрація обовязкова, для формування стартового протоколу за посиланням:

Індивідуальна гонка: http://road.bikeportal.org.ua/6743

Групова гонка: http://road.bikeportal.org.ua/6747

Реєстрація закінчується 19.07.18р. о 0:00. Телефон для довідок:  050 318-71-85, 066 36-135-36.

Іменні заявки та відповідні документи (поліс страхування (група ризику – спорт), картка учасника спортсменів, подаються до мандатної комісії, в день приїзду на змагання – з 10:00 до 12.00 год. Для учасників, які будуть стартувати тільки 22.07.18р., перевірка документів та видача номерів буде здійснюватись з 09:00 до 09:30 в місті старту.

10. Інші умови

              При отриманні номеру, учасник змагань повинен надати розписку про ознайомлення з положеннями змагань, усвідомлення ризиків та взяття відповідальності на себе за можливі негативні наслідки від участі у змаганні.

Кожен зареєстрований учасник змагань особисто відповідає за технічний стан свого велосипеда, стан свого здоров’я, свої дії, а також адекватність поведінки під час змагань. У випадку отримання учасником змагань травми внаслідок нещасного випадку, своєї помилки при керуванні велосипедом або такої помилки іншим(и) учасником(и) змагань, технічної несправності велосипеда або через стан здоров’я, такий учасник несе персональну відповідальність за наслідки можливої травми і пошкодження свого велосипеда або екіпіровки тощо, при цьому матеріальне відшкодування за вищезазначені випадки не здійснюється (за виключенням страхових виплат при наявності страховки).

11. Маршрути гонок.

Регламент є офіційним викликом на змагання

 

 

Начальник відділу фізичного виховання

різних верств населення

департаменту фізичної культури
та не олімпійських видів спорту                                         О.А. Гавриленко

 

          Управління з питань фізичної культури і спорту Харківскої облдержадміністрації
Управління з питань фізичної культури і спорту Харківскої міської ради
Федерація велосипедистів Харківскої області
                 Відкриті всеукраїнські змагання з велоспорту на шосе серед категорії мастерс,
присвячених пам’яті заслуженого тренера СРСР і УРСР В.Г.Резвана
РЕЗУЛЬТАТИ
 СУМА
13-14.07.2018р. м.Харків
Мастерс – 65+ сер.шв.пер. 37,47 км/г
Мсце № гонщ Прізвище Ім’я Рік народж. Розряд Команда місце пролог місце 1 етап сума Рейтинг
1 122 Титаренко Станислав 1953 МСМК Харьков Мастерс 1 0:07:15 1 1:46:16 1:53:31 20
2 126 Кривко Євген 1945 КМС Северодонецьк 2 0:08:38 2 2:21:03 2:29:41 16
3 124 Ігнатов Євген 1936 МС Северодонецьк 3 0:09:03 3 2:21:57 2:31:00 13
Мастерс – 55 – 64
сер.шв.пер. 37,69 км/г
1 96 Нарижний Валерій 1957 МС ZP cycling clab 1 07:05,70 1 1:46:10 1:53.15 20
2 92 Бойко Віталій 1962 б/р Київ 2 07:11,12 2 1:46.20 1:53:31 16
3 99 Пакулов Юрій 1958 МС Северодонецьк 3 07:22,98 3 1:46:23 1:53.45 13
4 102 Павловський Костянтин 1956 б/р Запоріжжя 4 07:27,64 4 1:46:58 1:54.25 11
Мастерс – 45 – 54
сер.шв.пер.37,91  км/г
1 61 Храповицький Дмитро 1970 МС Донецьк 1 6.17,92 3 2:40.33 2:46.50 20
2 75 Тимошенко Олег 1964 МС Харьков Мастерс 2 6.32,54 2 2:40.31 2:47.03 16
3 67 Заіка Василь 1968 МСМК Leader tacx 4 6.55,79 1 2:40.15 2:47.10 13
4 66 Краснов Сергій 1969 МС Palmyra Cycling team 3 6.53,62 4 2:44.36 2:51.29 11
Мастерс – 35 – 44
сер.шв.пер.37,96 км/г
1 33 Батюхов Денис 1980 б/р Донецьк 1 5.57,86 1 2:40.00 2:45.57 20
2 31 Завада Роман 1974 б/р TeleMart Cycling Team 2 6.05,41 2 2:40.29 2:46.34 16
Суддя на фінішу, 1 кат. Юрченко А.В.
Головний секретар, НС ФВСУ Залозна В.С.

 

Управління з питань фізичної культури і спорту Харківскої облдержадміністрації
Управління з питань фізичної культури і спорту Харківскої міської ради
Федерація велосипедистів Харківскої області
Відкриті всеукраїнські змагання з велоспорту на шосе серед категорії мастерс,
присвячених пам’яті заслуженого тренера СРСР і УРСР В.Г.Резвана
РЕЗУЛЬТАТИ
Групова гонка – 1етап
14.07.2018 м.Харків
Мастерс – 65+ (68 км)
ср.ск.поб. 38,33 км/ч Рейтинг
1 122 Титаренко Станислав 1953 МСМК Харьков Мастерс 1:46:26  -10″ 6
2 126 Кривко Євген 1945 КМС Северодонецьк 2:21:09  -6″ 4
3 124 Ігнатов Євген 1936 МС Северодонецьк 2:22:01  -4″ 2
Мастерс – 55 – 64 (68 км)
ср.ск.поб. 38,37 км/ч
1 96 Нарижний Валерій 1957 МС ZP cycling clab 1:46.20  -10″ 6
2 92 Бойко Віталій 1962 б/р Киев 1:46.26  -6″ 4
3 99 Пакулов Юрій 1958 МС Северодонецк 1:46.27  -4″ 2
4 102 Павловський Костянтин 1956 б/р Запорожье 1:46.60
97 Клименко Микола 1956 МС Северодонецк сошел
Мастерс – 45 – 54 (102 км)
ср.ск.поб. 38,11 км/ч
1 67 Заіка Василь 1968 МСМК Киев 2:40.35  -10″ 6
2 75 Тимошенко Олег 1964 МС Харьков Мастерс 2:40.37  -6″ 4
3 61 Храповицький Дмитро 1970 МС Донецьк 2:40.37  -4″ 2
4 66 Краснов Сергій 1969 МС Palmyra Cycling team 2:44.36
74 Московченко Олександр 1973 КМС Харьков Мастерс н/с
Мастерс – 35 – 44 (102 км)
ср.ск.поб. 38,21 км/ч
1 33 Батюхов Денис 1980 б/р Донецьк 2:40.10  -10″ 6
2 31 Завада Роман 1974 б/р TeleMart Cycling Team 2:40.35  -6″ 4
Суддя на фінішу, 1 кат. Юрченко А.В.
Головний секретар, НС ФВСУ Залозна В.С.

 

Управління з питань фізичної культури і спорту Харківскої облдержадміністрації
Управління з питань фізичної культури і спорту Харківскої міської ради
Федерація велосипедистів Харківскої області
Відкриті всеукраїнські змагання з велоспорту на шосе серед категорії мастерс,
присвячених пам’яті заслуженого тренера СРСР і УРСР В.Г.Резвана
РЕЗУЛЬТАТИ
Гонка – пролог 3 км
13.07.2018 м.Харків
Мастерс – 65+
сер.шв.пер. 24,83 км/г Рейтинг
1 122 Титаренко Станислав 1953 МСМК Харьків Харьков Мастерс 7.15,21 3
2 126 Кривко Євген 1945 КМС Северодонецьк 8.38,32 2
3 124 Ігнатов Євген 1936 МС Северодонецьк 9.03,06 1
Мастерс – 55 – 64
сер.шв.пер. 26,53 км/г
1 96 Нарижний Валерій 1957 МС Запоріжжя ZP cycling clab 7.05,70 3
2 92 Бойко Віталій 1962 б/р Київ 7.11,12 2
3 99 Пакулов Юрій 1958 МС Северодонецьк 7.22,98 1
4 102 Павловский Костянтин 1956 б/р Запоріжжя 7.27,64
5 97 Клименко Микола 1956 МС Северодонецьк 7.52,36
Мастерс – 45 – 54
сер.шв.пер. 30,95 км/г
1 61 Храповицький Дмитро 1970 МС Донецьк 6.17,92 3
2 75 Тимошенко Олег 1964 МС Харьків Харьков Мастерс 6.32,54 2
3 66 Краснов Сергій 1969 МС Одеса Palmyra Cycling team 6.53,62 1
4 67 Заіка Василь 1968 МСМК Київ Leader tacx PC 6.55,79
5 74 Московченко Александр 1973 КМС Харків Мастер-Сервис 7.51,68
Мастерс – 35 – 44
сер.шв.пер. 30,24 км/г
1 33 Батюхов Денис 1980 б/р Донецьк 5.57,86 3
2 31 Завада Роман 1974 б/р Дніпро TeleMart Cycling Team 6.05,41 2
Суддя на фінішу, 1 кат. Юрченко А.В.
Головний секретар, НС ФВСУ Залозна В.С.

 

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення відкритих всеукраїнських змагань

з велосипедного спорту на шосе серед категорії «Мастерс»

присвячених пам’яті заслуженого тренера СРСР та УСРС

В.Г. Резвана

м. Харків

13 – 14 липня 2018 р.

І. ЦІЛІ І ЗАВДАННЯ

Змагання проводяться з метою:

– пропаганди велосипедного спорту, як способу здоровішого способу життя;

– розвиток велосипедного спорту в м. Харкову й Харківської області;

– зміцнення дружніх відносин в Україні

 

ІІ. КЕРІВНИЦТВО ПО ПРОВЕДЕННЮ ЗМАГАНЬ

 

Організацію і проведення змагань здійснюють:

– федерація велосипедистів Харківської області;

– рада ветеранів велосипедного спорту за підтримки Департаменту у справах сім’ї, молоді і спорту обласної державної адміністрації і управління у справах фізичної культури і спорту Харківської міської ради.

Безпосереднє проведення змагань покладається на головну суддівську колегію, затверджену федерацією велосипедистів Харківської області і головного суддю змагань НС ФВУ Гунбіну І.М.

 

ІІІ. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

 

До участі у змаганнях допускаються велосипедисти категорії «Мастерс».

Кожен спортсмен зобов’язаний мати медичну довідку, страховку. Учасники змагаються в наступних вікових групах:

І група – 18-34 роки

ІІ група – 35-44 роки

ІІІ група – 45-54 роки

ІV група – 55-64 роки

V група – 65 років і старше

VI група – жінки 20 років і старше (при наявності більше 10 гонщиків)

Кожен спортсмен несе особисту відповідальність за виконання правил дорожнього руху, правил змагань і технічного стану велосипеда.

 

IV. ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

 

Заявки встановленого порядку і необхідні документи для участі в змаганнях надаються головному судді змагань 13.07.2017 року на мандатній комісії, яка проводитиметься з 16:00 до 17:00 на місті старту прологу.

 

V. ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ

13 липня, п’ятниця

16:00-17:00

17:00-18:30

День приїзду.

Реєстрація.

Пролог 3 км, висота ім. Маршала Конєва И.С., Солоницівка, Харківська область.

14  липня, субота

Старт 10:00

II етап. Групова гонка.

І, ІІ, ІІІ групи – 100 км;

IV, V, VI групи – 75 км.

Старт на 13 км а/д Харків-Дніпропетровськ (місце старту може бути змінено)

Важлива інформація: Старт для IV, V та VI груп здійснюється через 2-4 хвилини після старту I, II, III груп.

V. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА НАГОРОДЖЕННЯ

 

Переможці змагань визначаються по сумі часу 2-х етапів – прологу і групової гонки по наступних вікових групах:

1 – 18-34 роки

2 – 35-44 роки

3 – 45-54 роки

4 – 55-64 роки

5 – 65 років і старше.

6 – жінки 20 років і старше

Нагородження переможців і призерів по сумі 2-х днів змагань після закінчення групової гонки за часом.

Стартовий внесок для участі в “Кубку Резвана В.Г”. 150 грн. У разі відмови спортсмена від участі в гонці або окремих етапах, стартовий внесок не повертається. При виникненні обставин, при яких організаторами не можуть бути проведені змагання, стартові внески повертаються

 

VI. ФИНАНСИРОВАНИЕ СОРЕВНОВАНИЙ

 

Витрати після підготовки, організації і проведення змагань несуть:

– Департамент у справах сім’ї, молоді і спорту облдержадміністрації: машина швидкої допомоги з бригадою лікарів, лікар змагань;

– управління у справах сім’ї, молоді і спорту Харківської міської ради: дипломи, ДАІ, наряди міліції;

– федерація велосипедистів Харківської області: оргтехніка, звукова апаратура, підготовка місць проведення змагань;

– рада ветеранів велосипедного спорту Харкова: розміщення учасників, ГСМ для машин обслуговування змагань.

За збереження велосипедів несуть відповідальність учасники.

 

VІІІ. БЕЗПЕКА ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

ПІДГОТОВКА СПОРТИВНИХ СПОРУД.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд і інших спеціально відведених місць для проведення спортивних і культурно-масових заходів”:

– підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;

– контроль за підготовкою спортивних споруд і забезпечення безпеки при проведенні заходу здійснює головний суддя змагань.

Власник спортивної споруди не менше чим за 4 години до початку змагань зобов’язаний подати робочій комісії акт про його готовність до проведення змагань. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, які стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, спричиняє за собою відповідальність, згідно законодавчих актів України.

Відповідальність за дотримання Правил дорожнього руху і правил змагань, вимог суддівської колегії і місцевих органів самоврядування несуть керівники команд, а в ході змагань – особисто кожен.

ЦЕ ПОЛОЖЕННЯ Є ОФІЦІЙНИМ ВИКЛИКОМ НА УЧАСТЬ В ДАНИХ ЗМАГАННЯХ

 

Контактна інформація:

Титаренко Станіслав Сергійович +38 (067) 682-53-05

 

Стосовно категорії жінки:

Ілона Шевченко  +38 (095) 431-37-28

 

 

ФЕДЕРАЦІЯ ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ УКРАЇНИ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РЖИЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Відкритий турнір з велосипедного спорту категорії Masters
“Rzhyshchiv Race”
м. Ржищів 29.06.2018 р.
Р Е З У Л Ь Т А Т И
Індивідуальна гонка на час 25 км
M2. Чоловіки 30-39 Сер.шв.пер. 43.49 км/год Рейтингові очки
1 2 Нанакі Дмитро 1986 Palmyra Cycling Team Одеса 34.29,66 10
2 7 Погібко Олександр 1981 Palmyra Сycling team Одеса 38.09,86 8
3 1 Тітов Максим 1987 Аркадія Одеса 38.32,83 6
M3. Чоловіки 40-49 Сер.шв.пер. 44.09 км/год
1 25 Краснов Сергій 1969 Palmyra Cycling Team Одеса 34.01,50 10
2 21 Парфененок Андрій 1969 Аркадія Одеса 36.25,71 8
3 23 Сідоренко Володимир 1971 Palmyra Cycling Team Одеса 37.58,85 6
4 22 Константінов Костянтин 1975 Palmyra Cycling Team Одеса 38.51,84 5
5 26 Дацько Сергій 1975 Palmyra Cycling Team Одеса 41.17,04 4
M4. Чоловіки 50-59 Сер.шв.пер. 40.17 км/год
1 41 Фомічов Іван 1968 Аркадія Одеса 37.20,81 10
M4. Чоловіки 60-69 Сер.шв.пер. 38.03 км/год
1 51 Шевельов Віктор 1955 Велосокаль Дніпро 39.26,00 10
Головний суддя НК ФВСУ Піонтковська Н.А. (м. Київ)
Головний секретар суддя І категорії Веремієнко К.О. (м. Київ)

 

ФЕДЕРАЦІЯ ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ УКРАЇНИ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РЖИЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Відкритий турнір з велосипедного спорту категорії Masters
“Rzhyshchiv Race”
м.Ржищів 28.06.2018 р.
Р Е З У Л Ь Т А Т И
Групова гонка 105 км (5 кіл)
M1. Чоловіки 19-29 Сер.шв.пер. 38.06 км/год Рейтингові очки
1 75 Тодоров Анатолій 1993  – Київ 2:45.29 10
2 74 Коваленко Дмитро 1991 Cadence 90 Київ 2:52.48 8
3 76 Суханюк Олександр 1992 Cadence 90 Київ 2:52.48 6
4 73 Поздняков Артем 1999 Dnepr Masters Київ 2:52.48 5
5 71 Люткевич Андрій 1989 Remmers cycling team Нові Петрівці 2:53.02 4
72 Хилько Михайло 1990 Remmers cycling team Нові Петрівці зійшов
M2. Чоловіки 30-39 Сер.шв.пер. 39.20 км/год
1 4 Батюхов Денис 1980  – Донецьк 2:40.41 10
2 2 Нанакі Дмитро 1986 Palmyra Cycling Team Одеса 2:40.41 8
3 5 Денека Констянтин 1983 Leader,Tacx,KHS Київ 2:43.24 6
4 6 Фурсов Антон 1986 Leader,Tacx,KHS Київ 2:45.29 5
5 7 Погібко Олександр 1981 Palmyra Cycling Team Одеса 2:52.48 4
6 1 Тітов Максим 1987 Аркадія Одеса 2:53.06 3
3 Кацімон Олександр 1987 Remmers cycling team Нові Петрівці зійшов
M3. Чоловіки 40-49 Сер.шв.пер. 39.20 км/год
1 24 Дубинець Тарас 1977 Dnepr Masters Київ 2:40.41 10
2 27 Садовський Андрій 1972 Metr Door Луцьк 2:45.29 8
23 Сідоренко Володимир 1971 Palmyra Cycling Team Одеса знятий за відставання
26 Дацько Сергій 1975 Palmyra Cycling Team Одеса зійшов
22 Константінов Костянтин 1975 Palmyra Cycling Team Одеса зійшов
25 Краснов Сергій 1969 Palmyra Cycling Team Одеса зійшов
21 Парфененок Андрій 1969 Аркадія Одеса зійшов
M4. Чоловіки 50-59 Сер.шв.пер. 39.20 км/год
1 47 Філін Лмитро 1968 TREK Київ 2:40.41 10
2 45 Заіка Василь 1968 Leader,Tacx,KHS Київ 2:45.29 8
3 46 Тимцо Юрій 1966 Одіей Луцьк 2:52.48 6
44 Федоров Віктор 1968 Dnepr Masters Дніпро зійшов
41 Фомічов Іван 1968 Аркадія Одеса зійшов
43 Петрович Віктор 1968 MTB Ukraine Giant Київ зійшов
Групова гонка 63 км (3 кола)
M4. Чоловіки 60-69 Сер.шв.пер. 33.22 км/год
1 52 Суровець Сергій 1958 Merida Київ 1:53.46 10
2 51 Шевельов Віктор 1955 Велосокаль Дніпро 1:54.01 8
Головний суддя НК ФВСУ Піонтковська Н.А. (м. Київ)
Головний секретар суддя І категорії Веремієнко К.О. (м. Київ)

 

 

 

Відкритий турнір з велосипедного спорту категорії Masters
«Rzhishchev Race»
серед широких верств населення.

І. ЦІЛІ І ЗАВДАННЯ ЗМАГАНЬ

Змагання з велоспорту проводяться з метою:
– пропаганди здорового способу життя і велосипедного спорту серед широких верств населення;
– розвиток аматорського велоспорту в Україні як засобу фізичного виховання молоді та зміцення фізичного здоров’я населення.

ІІ. СТРОКИ І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
28- 29 червня 2018 року
м. Ржищів (Київської області)

ІІІ. ОРГАНІЗАЦІЯ ТА КЕРІВНИЦТВО ПРОВЕДЕННЯМ ЗМАГАНЬ

Загальне керівництво організацією та проведенням змагань та безпосередня підготовк, проведення змагань покладається на організаційний комітет.

Змагання проводяться, як одноденні.

ІV. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ.
У змаганнях приймають участь спортсмени – аматори з 2002 р. н. та старші.
Велоперегони будуть проводитися у наступних заліках (категоріях):
«Чоловіки 16+» – чоловіки від 16 до 29 років включно.
«Чоловіки 30+» – чоловіки від 30 до 39 років включно.
«Чоловіки 40+» – чоловіки старші 40 років включно.
<Чоловіки 50+> – чоловіки старші 50 включно.
<Чоловіки 60+> – чоловіки старші 60 включно.
<Чоловіки 70+> – чоловіки старші 70 включно.
<Жінки 16+> – жінки старші 16 років.

Категорія, в якій буде зареєстровано меньше п”яти участників, буде з”єднуватись з молодшою категорією.
Залік в кожній категорії — особистий.

28 червня о 11-00
Старт групової гонки.
«Чоловіки 16+» -105 км.
«Чоловіки 30+» – 105 км.
«Чоловіки 40+» – 105 км.
<Чоловіки 50+> – 105 км.
<Чоловіки 60+> – 52 км.
<Чоловіки 70+> – 52 км.
<Жінки 16+> – 52 км.

Програма змагань:

– з 08:00 до 10:00 реєстрація, видача стартових номерів (м. Ржищев вул. Леніна “Універмаг”);
– 11:00 старт гонки;
– з 11:00 – 14:00 заїзд учасників;
– 14:30 оголошення результатів, нагородження переможців;

29 червня о 11-00
Старт індивідуальної гонки на час.
«Чоловіки 16+» -25 км.
«Чоловіки 30+» – 25 км.
«Чоловіки 40+» – 25 км.
<Чоловіки 50+> – 25 км.
<Чоловіки 60+> – 25 км.
<Чоловіки 70+> – 25 км.
<Жінки 16+> – 25 км.
Місце учасника на старті визначається жеребкуванням.
Програма змагань:

– з 08:00 до 10:00 реєстрація, (м. Ржищев вул. Леніна “Універмаг”);
– 11:00 старт гонки;
– з 11:00 – 14:00 заїзд учасників;
– 14:30 оголошення результатів, нагородження переможців;

VІ. БЕЗПЕКА ТА ПІДГОТОВКА МІСЦЬ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 р. №2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів»:
• підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;
• контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення місць безпеки під час проведення змагань здійснює робоча комісія під керівництвом головного судді змагань.

VІІ. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ
Спортсмени, які посіли:
І місце нагороджуються призом (від спонсорів) дипломом, медаллю.
ІІ місце нагороджуються призом (від спонсорів) дипломом, медаллю.
ІІІ місце нагороджуються призом (від спонсорів) дипломом, медаллю.

VІІІ. УМОВИ ФІНАНСУВАННЯ ЗМАГАНЬ ТА
МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УЧАСНИКІВ
Організаційний комітет несе витрати по оплаті роботи суддівської колегії, обслуговуванню бригади ШМД, супровід ДАІ, супровід мотокомісарів, оренди необхідної апаратури.
Витрати на харчування, розміщення та проїзд запрошених для участі у змаганнях в м. Ржищев спортсменів та аматорів з різних міст України, закордонних спортсменів за рахунок організацій, які відряджають.

Вартість проживання на спортивній базі м. Ржищев 50 грн. доба.

ІХ. СТРОКИ ТА ПОРЯДОК ПОДАННЯ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ
Попередню реєстрацію відкрито з 22 червня 2018 р.
на bikeportal.com
Можлива реєстрація в день старту без попередньої реєстрації.
Учасникам, яким не виповнилося 18 років, необхідно отримати дозвіл (письмовий) батьків, надати його судді гонки під час отримання стартових номерів.
Учасники, яким станом на 29 червня 2018 не виповнилося 16 років, до гонки не допускаються.
Внесок за участь у змаганнях 500 грн.
Всі учасники змагань повинні мати з собою і пред’явити суддям (перед отриманням стартового номера) діючу на 28 червня 2018 р медичну довідку (оригінал, копії не приймаються; довідка про стан здоров’я дійсна 1 місяць з дати її видачі лікарем, повинна містити круглу печатку медичного закладу та печатку лікаря, та дату її оформлення) і поліс спортивної страховки (страхування від нещасного випадку с вибраним ризиком «велосепедний спорт шосе»; оригінал), або карточку аматора з страховкою. У разі відсутності карточки аматора, можна придбати одноразову в момент реєстрації за 345 грн.
При отриманні номеру, учасник велоперегонів повинен віддати розписку про ознайомлення з положеннями змагань, усвідомлення ризиків та взяття відповідальності на себе за можливі негативні наслідки від участі у змаганні.
Для участі у змаганнях необхідні: справний шосейний велосипед зі справними гальмами на кожне колесо та велосипедний шолом.
Організатори не мають технічної можливості перевірити справність велосипеда кожного учасника велоперегонів, за стан та справність велосипеда кожен учасник несе особисту відповідальність.
Організатори залишають за собою право не допустити до участі у змаганнях учасників без пояснення причин. Організатори залишають за собою право не допустити до участі у змаганнях або дискваліфікувати учасників на велосипедах, технічний стан яких, на думку організаторів, не відповідає нормам, також за порушення положень проведення велоперегонів чи невиконання вимог судді.

Кожен зареєстрований учасник перегонів особисто відповідає за технічний стан свого велосипеда, стан свого здоров’я, свої дії, а також адекватність поведінки під час велоперегонів. У випадку отримання учасником перегонів травми внаслідок нещасного випадку, своєї помилки при керуванні велосипедом або такої помилки іншим(и) учасником(и) перегонів, технічної несправності велосипеда або через стан здоров’я, такий учасник несе персональну відповідальність за наслідки можливої травми і пошкодження свого велосипеда або екіпіровки тощо, при цьому матеріальне відшкодування не здійснюється (за виключенням страхових виплат при наявності страховки).

РЕГЛАМЕНТ Є ОФІЦІЙНИМ ЗАПРОШЕННЯМ ДЛЯ УЧАСТІ У ЗМАГАННЯХ

 

 

 

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ОЛІМПІЙСЬКИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ
АСОЦІАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ СПОРТУ УКРАЇНИ
ФЕДЕРАЦІЯ ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ УКРАЇНИ
РЕЗУЛЬТАТИ
Індивідуальна групова гонка
09.06.18 р. с. Озерно
Місце № Учасн. Прізвище ім’я Дата народження Місто Результат
Група 10 – 16 км
сер.шв.пер. 30,85 км/год.
1 30 Курафеєв Микола 1941 м. Біла Церква 43:28
2 3 Ігнатов Євген 1936 м. Северодонецьк 43:28
3 27 Коломайко Віктор 1941 Луганська 43:28
4 12 Боднаренко Михайло 1943 м. Івано-Франківськ 44:07
5 24 Крамар Мірча 1940 м. Чернівці 45:29
Група 9 – 16 км
сер.шв.пер. 22,09 км/год.
1 905 Скоробогатов Юрій 1944 м. Кривий Ріг 31:07
2 907 Ковальчук Святослав 1944 м. Львів 31:08
3 906 Кривко Євгеній 1945 Северодонецьк 31:10
4 33 Мінін Вячеслав 1948 Крим 31:11
Група 8 – 48 км
сер.шв.пер. 31,85 км/год.
1 803 Титаренко Станіслав 1953 м. Харків 1:30:26
2 802 Тедоренко Валентин 1949 м. Кропивницький 1:32:04
3 800 Кириченко Генадій 1949 м. Одеса 1:32:05
4 807 Балобанов Михайло 1949 м. Дніпро 1:37:07
5 805 Гах Анатолій 1951 м. Славутич 1:37:07
Група 7 – 48 км
сер.шв.пер. 31,98 км/год.
1 714 Наріжний Валерій 1957 м. Запоріжжя 1:30:03
2 706 Фірсов Віктор 1954 м. Дніпро 1:30:10
3 707 Пакулов Юрій 1958 м. Горлівка 1:30:29
4 705 Суровець Сергій 1958 м. Київ 1:32:04
5 710 Романів Роман 1957 м. Кривий Ріг 1:32:21
6 708 Василенко Віктор 1956 м. Горлівка 1:32:30
7 702 Шевельов Віктор 1955 м. Дніпро 1:33:40
8 711 Вахромєєв Микола 1954 м. Одеса 1:34:10
9 709 Урсакі Сергій 1957 м. Чернівці 1:43:33
704 Клименко Микола 1956 м. Северодонецьк зійшов
Група 6 – 64 м
сер.шв.пер. 36,22 км/год.
1 617 Матвєєв Андрій 1961 м. Чернівці 1:46:02
2 607 Бойко Віталій 1962 м. Київ 1:49:26
3 611 Трегуб Едуард 1962 м. Запоріжжя 1:49:27
4 630 Гримайло Ігор 1961 м. Харків 1:49:34
5 610 Романов Генадій 1961 м. Біла Церква 1:49:35
6 609 Кузьменко Олександр 1961 м. Дніпро 1:49:42
7 618 Торяник Євген 1960 Житомирська обл. 1:49:44
8 608 Момот Олександр 1960 Крим 1:57:10
9 604 Образцов Василь 1959 м. Харків 1:57:34
619 Янчиков Юрій 1959 Житомирська обл. 1:59:35
Група 5 – 64 км
сер.шв.пер. 36,65 км/год.
1 514 Заіка Василь 1968 м. Київ 1:44:47
2 508 Філін Дмитро 1968 м. Київ 1:44:47
3 512 Петрович Віктор 1968 м. Київ 1:44:48
4 521 Тимошенко Олег 1964 м. Харків 1:44:51
5 511 Фомічов Іван 1968 м. Одеса 1:49:11
6 509 Мітянін Ігор 1968 м. Дніпро 1:49:12
7 501 Корольчук Володимир 1967 м.Луцьк 1:49:14
8 505 Тимцо Юрій 1966 м. Луцьк 1:49:24
9 507 Шурупов Вячеслав 1967 м. Київ 1:49:39
10 510 Близнюк Олег 1968 м. Дніпро 1:49:43
11 504 Гансевич Олег 1964 Крим зішов
Група 4 – 80
сер.шв.пер. 38,77 км/год.
1 412 Козаченко Андрій 1970 м. Дніпро 2:03:48
2 419 Храповицький Дмитро 1970 м. Донецьк 2:04:35
3 401 Садовський Андрій 1972 м. Луцьк 2:04:36
4 427 Хижняк Ігор 1969 м. Київ 2:04:36
5 414 Парфененок Андрій 1969 м. Одеса 2:04:38
6 406 Луцишин Валентин 1971 м. Вишгород 2:04:44
7 422 Бірюков Олександр 1971 м. Біла Церква 2:04:46
403 Піонтковський Дмитро 1970 м. Київ зійшов
Група 3 – 80 км
сер.шв.пер. 38,82 км/год.
1 315 Руссу Вадим 1978 м. Чернівці 2:03:38
2 301 Дубинець Тарас 1977 м. Київ 2:03:40
3 308 Завада Роман 1974 м. Дніпро 2:03:41
4 304 Галицький Віктор 1974 м. Одеса 2:03:42
5 303 Савчук Руслан 1978 м. Каменське 2:04:08
6 312 Махно Андрій 1976 м. Київ 2:04:35
7 305 Дроник Микола 1974 м. Кривий Ріг 2:04:46
8 309 Блажиєвський Ігор 1977 м.Житомир 2:04:58
Група 2 – 80 км
сер.шв.пер. 40,13 км/год.
1 207 Батюхов Денис 1980 м. Донецьк 1:59:37
2 210 Кочин Олексій 1982 м. Харків 1:59:38
3 213 Набока Василь 1981 м. Львів 1:59:39
4 209 Озюнал Мустафа 1981 м. Київ 1:59:40
5 208 Денека Костянтин 1983 м. Київ 1:59:41
6 216 Мирний Максим 1983 м. Дніпро 1:59:42
Група 1 – 80 км
сер.шв.пер. 39,61 км/год.
1 178 Бакуринський Борис 1986 м. Київ 2:01:10
2 29 Єгиазарян Георгій 1988 м. Київ 2:01:15
3 171 Фурсов Антон 1986 м. Київ 2:01:17
4 184 Третяк Олексій 1988 м. Київ 2:01:20
5 169 Єрьомінко Ігор 1985 м. Київ 2:01:50
6 155 Титов Максим 1987 м. Одеса 2:01:55
п\к 168 Суровець Ким 1995 м. Київ 2:02:10
п\к 43 Суханюк Олександр 1992 м. Київ 2:07:13
36 Тодоров Анатолій 1993 м. Київ зійшов
Гол. суддя, НК ФВСУ Супрун В.В. (м. Київ)
Суддя на фініші, НК ФВСУ Красюк В.С. (м. Київ)
Оф. хронометрист, НК ФВСУ Присяженко А.М. (м. Київ)
Гол. секретар, НК ФВСУ Крикун А. (м. Київ)

 

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ОЛІМПІЙСЬКИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ
АСОЦІАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ СПОРТУ УКРАЇНИ
ФЕДЕРАЦІЯ ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ УКРАЇНИ
РЕЗУЛЬТАТИ
Індивідуальна гонка на час – 20 км
08.06.18 р. с. Пищики
Місце № Учасн. Прізвище ім’я Дата народження Місто Результат
Жінки
сер.шв.пер. 38,40 км/год.
1 215 Аржанова Ілона 1978 м. Красний Лиман 31,15,92
2 307 Курзанова Наталія 1967 м. Запоріжжя 33,23,95
3 216 Нестерчук Тетяна 1969 Житомирська обл. 37,01,05
Група 10
сер.шв.пер. 35,70 км/год.
1 30 Курафеєв Микола 1941 м. Біла Церква 33,37,52
2 12 Боднаренко Михайло 1943 м. Івано-Франківськ 34,41,70
3 3 Ігнатов Євген 1936 м. Северодонецьк 34,52,70
4 27 Коломайко Віктор 1941 Луганська 35,53,08
5 24 Крамар Мірча 1940 м. Чернівці 37,38,89
Група 9
сер.шв.пер. 38,07 км/год.
1 907 Ковальчук Святослав 1944 м. Львів 31,31,86
2 33 Мінін Вячеслав 1948 Крим 32,36,99
3 906 Кривко Євгеній 1945 Северодонецьк 32,40,21
4 905 Скоробогатов Юрій 1944 м. Кривий Ріг 33,19,08
Комюніке:
1. Гонщику № 905 Скоробогатову Ю. – штраф +30″ за перетин осьової лінії
з виїздом на зустрічну смугу траси на повороті.
Група 8
сер.шв.пер. 41,05 км/год.
1 803 Титаренко Станіслав 1953 м. Харків 29,14,17
2 802 Тедоренко Валентин 1949 м. Кропивницький 29,25,24
3 800 Кириченко Генадій 1949 м. Одеса 30,19,89
4 807 Балобанов Михайло 1949 м. Дніпро 31,17,08
5 805 Гах Анатолій 1951 м. Славутич 32,13,95
Група 7
сер.шв.пер. 42,65 км/год.
1 715 Процько Павло 1958 м. Львів 28,08,45
2 706 Фірсов Віктор 1954 м. Дніпро 28,36,27
3 714 Наріжний Валерій 1957 м. Запоріжжя 28,52,77
4 707 Пакулов Юрій 1958 м. Горлівка 29,40,11
5 710 Романів Роман 1957 м. Кривий Ріг 29,44,49
6 708 Василенко Віктор 1956 м. Горлівка 30,46,02
7 704 Клименко Микола 1956 м. Северодонецьк 31,04,27
8 702 Шевельов Віктор 1955 м. Дніпро 31,06,39
9 711 Вахромєєв Микола 1954 м. Одеса 31,21,74
10 709 Урсакі Сергій 1957 м. Чернівці 33,41,92
11 700 Шлест Володимир 1956 м. Луцьк 35,18,17
Група 6
сер.шв.пер. 43,11 км/год.
1 617 Матвєєв Андрій 1961 м. Чернівці 27,50,39
2 610 Романов Генадій 1961 м. Біла Церква 28,22,19
3 630 Гримайло Ігор 1961 м. Харків 29,06,67
4 607 Бойко Віталій 1962 м. Київ 29,07,05
5 618 Торяник Євген 1960 Житомирська обл. 29,28,05
6 604 Образцов Василь 1959 м. Харків 29,49,70
7 611 Трегуб Едуард 1962 м. Запоріжжя 31,10,14
8 608 Момот Олександр 1960 Крим 32,02,95
9 619 Янчиков Юрій 1959 Житомирська обл. 33,32,27
Група 5
сер.шв.пер. 46,51 км/год.
1 504 Гансевич Олег 1964 Крим 25,48,27
2 508 Філін Дмитро 1968 м. Київ 26,20,80
3 505 Тимцо Юрій 1966 м. Луцьк 26,59,77
4 507 Шурупов Вячеслав 1967 м. Київ 27,18,95
5 511 Фомічов Іван 1968 м. Одеса 27,21,55
6 501 Корольчук Володимир 1967 м.Луцьк 29,47,45
7 502 Грицюк Руслан 1967 м. Луцьк 34,33,92
512 Петрович Віктор 1968 м. Київ зійшов
Група 4
сер.шв.пер. 47,12 км/год.
1 412 Козаченко Андрій 1970 м. Дніпро 25,28,45
2 419 Храповицький Дмитро 1970 м. Донецьк 26,28,27
3 422 Бірюков Олександр 1971 м. Біла Церква 27,08,45
4 406 Луцишин Валентин 1971 м. Вишгород 27,39,55
5 414 Парфененок Андрій 1969 м. Одеса 28,00,99
6 427 Хижняк Ігор 1969 м. Київ 28,05,21
7 401 Садовський Андрій 1972 м. Луцьк 28,29,74
8 403 Піонтковський Дмитро 1970 м. Київ 30,11,61
9 426 Бичихін Генадій 1968 м. Житомир 32,09,95
Група 3
сер.шв.пер. 48,03 км/год.
1 301 Дубинець Тарас 1977 м. Київ 24,59,45
2 305 Дроник Микола 1974 м. Кривий Ріг 25,01,86
3 308 Завада Роман 1974 м. Дніпро 26,24,36
4 304 Галицький Віктор 1974 м. Одеса 27,05,27
5 309 Блажиєвський Ігор 1977 м.Житомир 32,39,61
Група 2
сер.шв.пер. 46,12 км/год.
1 213 Набока Василь 1981 м. Львів 26,01,36
2 210 Кочин Олексій 1982 м. Харків 27,20,02
Група 1
сер.шв.пер. 46,45 км/год.
1 169 Єрьомінко Ігор 1985 м. Київ 25,50,11
2 178 Бакуринський Борис 1986 м. Київ 26,04,39
3 184 Третяк Олексій 1988 м. Київ 27,24,27
4 155 Титов Максим 1987 м. Одеса 29,36,64
5 165 Блажиєвський Євгеній 1999 м. Житомир 30,58,55
Гол. суддя, НК ФВСУ Супрун В.В. (м. Київ)
Суддя на фініші, НК ФВСУ Красюк В.С. (м. Київ)
Оф. хронометрист, НК ФВСУ Присяженко А.М. (м. Київ)
Гол. секретар, НК ФВСУ Крикун А. (м. Київ)

 

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ОЛІМПІЙСЬКИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ
АСОЦІАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ СПОРТУ УКРАЇНИ
ФЕДЕРАЦІЯ ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ УКРАЇНИ
РЕЗУЛЬТАТИ
Гіт – 1,7 км
07.06.18 р. м. Біла Церква
Місце № Учасн. Прізвище ім’я Дата народження Місто Результат
Жінки
сер.шв.пер. 38,96 км/год.
1 215 Аржанова Ілона 1978 м. Красний Лиман 02,37,83
2 307 Курзанова Наталія 1967 м. Запоріжжя 02,40,08
3 216 Нестерчук Тетяна 1969 Житомирська обл. 03,00,99
Група 10
сер.шв.пер. 36,64 км/год.
1 30 Курафеєв Микола 1941 м. Біла Церква 02,47,33
2 12 Боднаренко Михайло 1943 м. Івано-Франківськ 02,50,11
3 3 Ігнатов Євген 1936 м. Северодонецьк 02,58,99
4 24 Крамар Мірча 1940 м. Чернівці 03,05,77
5 27 Коломайко Віктор 1941 Луганська 03,08,99
Група 9
сер.шв.пер. 38,23 км/год.
1 907 Ковальчук Святослав 1944 м. Львів 02,40,80
2 905 Скоробогатов Юрій 1944 м. Кривий Ріг 02,44,21
3 906 Кривко Євгеній 1945 Северодонецьк 02,45,58
4 33 Мінін Вячеслав 1948 Крим 02,47,11
Група 8
сер.шв.пер. 41,06 км/год.
1 802 Тедоренко Валентин 1949 м. Кропивницький 02,29,39
2 800 Кириченко Генадій 1949 м. Одеса 02,36,33
3 803 Титаренко Станіслав 1953 м. Харків 02,39,33
4 807 Балобанов Михайло 1949 м. Дніпро 02,46,55
5 805 Гах Анатолій 1951 м. Славутич 02,49,39
Група 7
сер.шв.пер. 44,34 км/год.
1 714 Наріжний Валерій 1957 м. Запоріжжя 02,18,27
2 706 Фірсов Віктор 1954 м. Дніпро 02,28,64
3 707 Пакулов Юрій 1958 м. Горлівка 02,30,67
4 708 Василенко Віктор 1956 м. Горлівка 02,31,42
5 711 Вахромєєв Микола 1954 м. Одеса 02,32,24
6 704 Клименко Микола 1956 м. Северодонецьк 02,35,99
7 710 Романів Роман 1957 м. Кривий Ріг 02,38,67
8 709 Урсакі Сергій 1957 м. Чернівці 02,39,08
9 702 Шевельов Віктор 1955 м. Дніпро 02,39,64
10 700 Шлест Володимир 1956 м. Луцьк 02,46,80
Група 6
сер.шв.пер. 44,00 км/год.
1 617 Матвєєв Андрій 1961 м. Чернівці 02,19,99
2 611 Трегуб Едуард 1962 м. Запоріжжя 02,25,77
3 607 Бойко Віталій 1962 м. Київ 02,26,11
4 620 Аржанов Сергій 1961 м. Київ 02,26,39
5 610 Романов Генадій 1961 м. Біла Церква 02,28,33
6 630 Гримайло Ігор 1961 м. Харків 02,30,21
7 618 Торяник Євген 1960 Житомирська обл. 02,30,86
8 608 Момот Олександр 1960 Крим 02,35,11
9 619 Янчиков Юрій 1959 Житомирська обл. 02,39,55
10 604 Образцов Василь 1959 м. Харків 02,44,55
Група 5
сер.шв.пер. 47,78 км/год.
1 512 Петрович Віктор 1968 м. Київ 02,08,80
2 511 Фомічов Іван 1968 м. Одеса 02,16,02
3 504 Гансевич Олег 1964 Крим 02,17,02
4 505 Тимцо Юрій 1966 м. Луцьк 02,18,49
5 501 Корольчук Володимир 1967 м.Луцьк 02,30,17
6 502 Грицюк Руслан 1967 м. Луцьк 02,44,95
Група 4
сер.шв.пер. 48,55 км/год.
1 412 Козаченко Андрій 1970 м. Дніпро 02,06,45
2 419 Храповицький Дмитро 1970 м. Донецьк 02,13,05
3 414 Парфененок Андрій 1969 м. Одеса 02,14,14
4 427 Хижняк Ігор 1969 м. Київ 02,16,36
5 422 Бірюков Олександр 1971 м. Біла Церква 02,17,14
6 401 Садовський Андрій 1972 м. Луцьк 02,19,11
7 426 Бичихін Генадій 1968 м. Житомир 02,38,74
Група 3
сер.шв.пер. 47,27 км/год.
1 305 Дроник Микола 1974 м. Кривий Ріг 02,09,45
2 308 Завада Роман 1974 м. Дніпро 02,17,61
3 309 Блажиєвський Ігор 1977 м.Житомир 02,29,61
Група 2
сер.шв.пер. 47,43 км/год.
1 213 Набока Василь 1981 м. Львів 02,09,30
2 210 Кочин Олексій 1982 м. Харків 02,12,99
Група 1
сер.шв.пер. 41,05 км/год.
1 165 Блажиєвський Євгеній 1999 м. Житомир 02,29,89
2 155 Титов Максим 1987 м. Одеса 03,15,52
3 184 Третяк Олексій 1988 м. Київ 03,58,52
Гол. суддя, НК ФВСУ Супрун В.В. (м. Київ)
Суддя на фініші, НК ФВСУ Красюк В.С. (м. Київ)
Оф. хронометрист, НК ФВСУ Присяженко А.М. (м. Київ)
Гол. секретар, НК ФВСУ Крикун А. (м. Київ)

 


МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНИЙ ОЛІМПІЙСЬКИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

АСОЦІАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ СПОРТУ УКРАЇНИ

ФЕДЕРАЦІЯ ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ УКРАЇНИ

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ

РЕЗУЛЬТАТИ

Парна гонка – 16,2 км

07.06.18 р.                                                                                                                                         с. Пищики

Місце № Учасн. Прізвище ім’я Дата народження Місто Результат
Змішані пари
сер.шв.пер. 40,03 км/год.
1 620 Аржанов Сергій 1961 м. Київ 24,17, 30
215 Аржанова Ілона 1978 м. Красний Лиман
2 307 Курзанова Наталія 1967 м. Запоріжжя 25,56,21
611 Трегуб Едуард 1962 м. Запоріжжя
3 216 Нестерчук Тетяна 1969 Житомирська обл. 28,15,42
426 Бичихін Генадій 1968 м. Житомир
Клас 6
сер.шв.пер. 36,84 км/год.
1 3 Ігнатов Євген 1936 м. Северодонецьк 26,23,99
803 Титаренко Станіслав 1953 м. Харків
2 905 Скоробогатов Юрій 1944 м. Кривий Ріг 26,28, 89
907 Ковальчук Святослав 1944 м. Львів
Клас 5
сер.шв.пер. 38,29 км/год.
1 807 Балобанов Михайло 1949 м. Дніпро 25,23,92
802 Тедоренко Валентин 1949 м. Кропивницький
2 704 Клименко Микола 1956 м. Северодонецьк 26,19,30
906 Кривко Євгеній 1945 Северодонецьк
3 709 Урсакі Сергій 1957 м. Чернівці 30,15,80
27 Коломайко Віктор 1941 Луганська
Клас 4
сер.шв.пер. 40,58 км/год.
1 706 Фірсов Віктор 1954 м. Дніпро 23,57,61
710 Романів Роман 1957 м. Кривий Ріг
2 605 Момот Олександр 1960 Крим 24,32,42
908 Мінін Вячеслав 1948 Крим
3 711 Вахромєєв Микола 1954 м. Одеса 25,09,37
800 Кириченко Генадій 1949 м. Одеса
4 604 Образцов Василь 1959 м. Харків 25,49,80
805 Гах Анатолій 1951 м. Славутич
5 700 Шлест Володимир 1956 м. Луцьк 27,48,99
702 Шевельов Віктор 1955 м. Дніпро
Клас 3
сер.шв.пер. 41,04 км/год.
1 715 Процько Павло 1958 м. Львів 23,23,45
617 Матвєєв Андрій 1961 м. Чернівці
2 630 Гримайло Ігор 1961 м. Харків 23,46,99
618 Торяник Євген 1960 Житомирська обл.
Клас 2
сер.шв.пер. 42,80 км/год.
1 610 Романов Генадій 1961 м. Біла Церква 22,43,89
422 Бірюков Олександр 1971 м. Біла Церква
2 501 Корольчук Володимир 1967 м.Луцьк 25,38,08
502 Грицюк Руслан 1967 м. Луцьк
Клас 1
сер.шв.пер. 45,74 км/год.
1 412 Козаченко Андрій 1970 м. Дніпро 21,15,80
419 Храповицький Дмитро 1970 м. Донецьк
2 178 Бакуринський Борис 1986 м. Київ 21,17,24
169 Єрьомінко Ігор 1985 м. Київ
3 308 Завада Роман 1974 м. Дніпро 21,42,30
213 Набока Василь 1981 м. Львів
4 511 Фомічов Іван 1968 м. Одеса 23,06,92
155 Титов Максим 1987 м. Одеса
5 309 Блажиєвський Ігор 1977 м.Житомир 25,20,92
165 Блажиєвський Євгеній 1999 м. Житомир
Комюніке:
1. За перетин осьової лінії з виїздом на зустрічну смугу траси на повороті, ГСК суворо попереджає гонщиків №№ 803 – Титаренко С., 3- Ігнатов Є.,
905-Скоробагатов Ю., 907-Ковальчук С., 618- Торяник Є., 630-Гримайло І.,
155-Титов М.,  511-Фомічов І..
Гол. суддя, НК ФВСУ Супрун В.В. (м. Київ)
Суддя на фініші, НК ФВСУ Красюк В.С. (м. Київ)
Оф. хронометрист, НК ФВСУ Присяженко А.М. (м. Київ)
Гол. секретар, НК ФВСУ Крикун А. (м. Київ)

 

 

ФЕДЕРАЦІЯ ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ УКРАЇНИ
02.06.2018 р. м. Київ
Хрещатик
“HORIZON CUP MASTERS”
ГРУПОВА ГОНКА – 57 км
 (3 кола х 19 км)
сер. шв. пер. – 41,96 км/год
Місце № Уч. Прізвище Рік народження Місто Команда Результат
Чоловіки
Вікова категорія 19 – 55 років
1 8 Воловод  Дмитро 1992 Київ AEROSTAR-UNICORN 1:21.30
2 3 Батюхов Денис 1980 Донецьк Leader ,Tacx , KHS 1:21.30
3 66 Філін Дмитро 1968 Київ TREK 1:21.30
4 41 Дубинець Тарас 1977 ОрджоКиев Dnepr Masters 1:21.30
5 19 Набока Василь 1981 Львів TeleMart Cycling Team 1:21.30
6 12 Єрмак Влад 1981 Каменське TeleMart Cycling Team 1:23.11
7 31 Денека Костянтин 1983 Київ Leader-Tacx-KHS 1:23.11
8 65 Федоров Віктор 1968 Днiпро Dnepr Masters 1:23.26
9 33 Фурсов Антон 1986 Київ Leader ,Tacx , KHS 1:23.26
10 44 Козаченко Андрій 1970 Дніпро 1:23.26
11 40 Галицький Віктор 1974 Одеса Arcadia Cycling Club 1:23.26
12 60 Заіка Василь 1968 Київ Leader-Tacx-KHS 1:23.26
13 48 Савчук Руслан 1978 Кам’янське TeleMart Cycling Team 1:23.26
14 11 Єгиазарян Георгій 1988 Київ Roadbook-Colourtrips 1:24.02
15 21 Озюнал Мустафа 1981 Київ 1:24.02
16 34 Каупайтіс Робертас 1998 Київ Cadence 90 1:24.50
17 32 Тодоров Анатолій 1993 Київ 1:24.50
18 49 Соболев В’ячеслав 1972 Київ 1:24.50
19 69 Шурупов В’ячеслав 1967 Київ 1:25.09
20 46 Руссу Вадим 1978 Чернівці TeleMart Cycling Team 1:25.09
21 29 Мазуров Сергій 1990 Кременчук 1:25.09
22 30 Кочін Олексій 1982 Харків 1:25.09
23 53 Махно Андрій 1976 Київ 1:25.15
Комюніке:
1. Гонщики №№ 25, 28, 42, 45, 52 – зійшли.
2. Гонщики №№ 1, 4, 6, 9, 10 ,15 ,16, 18, 23, 24, 26, 27, 43, 47, 50, 51, 54, 62, 63, 67, 68, 82 – зняті за відставання
Гол. Суддя, НС ФВСУ Піонтковська Н.А. (м. Київ)
Суддя фінішу, НС ФВСУ Дуб А.О. (м. Дрогобич)
Гол. Секретар, НС ФВСУ Ярошенко М.М. (м. Київ)

 

 

 

ФЕДЕРАЦІЯ ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ УКРАЇНИ
03.06.2018 р. м. Київ
вул. М. Грінченка, 4
“HORIZON CUP MASTERS”
Чоловіки
ГРУПОВА ГОНКА 64 км
(8 кіл х 8 км)
Місце № Уч. Прізвище Рік народження Місто Команда Результат Рейтингові очки
Вікова категорія 19 – 39 років
сер. шв. пер. – 41,28 км/год
1 3 Батюхов Денис 1980 Донецьк Leader ,Tacx , KHS 1:33.02 10
2 19 Набока Василь 1981 Львів TeleMart Cycling Team 1:35.12 8
3 20 Нанаки Дмитро 1986 Одеса Cycling Team Palmyra 1:35.12 6
4 31 Денека Костянтин 1983 Київ Leader-Tacx-KHS 1:36.15 5
5 8 Воловод  Дмитро 1992 Київ AEROSTAR-UNICORN 1:36.48 4
6 11 Єгиазарян Георгій 1988 Київ Roadbook-Colourtrips 1:36.48 3
7 12 Єрмак Влад 1981 Каменське TeleMart Cycling Team 1:36.48 2
8 33 Фурсов Антон 1986 Київ Leader ,Tacx , KHS 1:36.48 1
9 32 Тодоров Анатолій 1993 Київ 1:36.48
10 30 Кочін Олексій 1982 Харків Garimin 1:36.48
11 29 Мазуров Сергій 1990 Кременчук 1:36.48
12 39 Бадяк Сергій 1994 Київ 1:39.22
13 21 Озюнал Мустафа 1981 Київ 1:39.22
14 34 Каупайтіс Робертас 1998 Київ Cadence 90 1:39.33
15 28 Макаліс Юрій 1987 Одеса Атлет 1:40.23
16 1 Парашченко Артем 1989 Київ Cadence 90
17 9 Дзядух Денис 1987 Обухів AEROSTAR-UNICORN
18 6 Вербицький Сергій 1982 Одеса Arcadia Cycling Club
19 4 Бачинський Євген 1987 Київ AEROSTAR-UNICORN
20 16 Леонтьев Глеб 1986 Київ AEROSTAR-UNICORN
21 27 Ураткин Олексій 1984 Київ AEROSTAR-UNICORN
22 15 Кулибабенко Антон 1988 Київ AEROSTAR-UNICORN
23 14 Кольцов Сергій 1986 Київ AEROSTAR-UNICORN
24 42 Суханюк Олександр 1992 Київ
25 25 Тітов Максим 1987 Одеса Arcadia Cycling Club
26 23 Сікорський Ігор 1991 Kиїв
ГРУПОВА ГОНКА 64 км
(8 кіл х 8 км)
Вікова категорія 40 – 49 років
сер. шв. пер. – 41,28 км/год
1 41 Дубинець Тарас 1977 ОрджоКиев Dnepr Masters 1:33.02 10
2 44 Козаченко Андрій 1970 Дніпро 1:36.48 8
3 40 Галицький Віктор 1974 Одеса Arcadia Cycling Club 1:36.48 6
4 51 Краснов Сергій 1969 Одеса Cycling Team Palmyra 1:39.33 5
5 48 Савчук Руслан 1978 Кам’янське TeleMart Cycling Team 4
6 54 Махно Андрій 1976 Київ 3
7 45 Парфененок Андрій 1969 Одеса Arcadia Cycling Club 2
8 42 Суханюк Олександр 1992 Київ 1
9 47 Рухадзе Олександр 1977 Київ AEROSTAR-UNICORN
10 52 Луговий Володимир 1973 Кременчук
11 49 Соболев В’ячеслав 1972 Київ
12 53 Махно Андрій 1976 Київ
13 43 Зубовський Олексій 1975 Северодонецьк
ГРУПОВА ГОНКА 64 км
(8 кіл х 8 км)
Вікова категорія 50 – 59 років
сер. шв. пер. – 41,23 км/год
1 66 Філін Дмитро 1968 Київ TREK 1:33.08 10
2 60 Заіка Василь 1968 Київ Leader-Tacx-KHS 1:36.48 8
3 65 Федоров Віктор 1968 Днiпро Dnepr Masters 1:36.48 6
4 70 Тимошенко Олег 1964 Харків 1:36.48 5
5 69 Шурупов В’ячеслав 1967 Київ 1:39.33 4
6 63 Перелазний Володимир 1965 Одеса Arcadia Cycling Club 3
7 62 Мітянін Ігор 1968 Днiпро Dnepr Masters 2
8 67 Фомичев Іван 1968 Одеса Arcadia Cycling Club 1
9 68 Бойко Віталій 1962 Київ
10 61 Кузьменко Олександр 1961 Днiпро Dnepr Masters
ГРУПОВА ГОНКА 56  км
(7 кіл х 8 км)
Вікова категорія 60 – 69 років
сер. шв. пер. – 39,83  км/год
1 82 Титаренко Станіслав 1953 Харків Харків Мастер 1:24.21 10
2 83 Суровець Сергій 1958 Київ 1:49.27 8
ЖІНКИ
ГРУПОВА ГОНКА 32 км
(4 кола х 8 км)
Вікова категорія 19 – 39 років
сер. шв. пер. – 33,84  км/год
1 36 Ахметшина Олена 1986 Київ AEROSTAR-UNICORN 1:01.35 10
2 35 Пригода Олександра 1984 Київ AEROSTAR-UNICORN 8
Гол. Суддя, НС ФВСУ Піонтковська Н.А. (м. Київ)
Суддя фінішу, НС ФВСУ Дуб А.О. (м. Дрогобич)
Гол. Секретар, НС ФВСУ Ярошенко М.М. (м. Київ)

ЗАТВЕРДЖЕНО

Генеральний директор

Федерації велосипедного

спорту України

 

______________ О.П. Ярошенко

15 травня 2018 р.

 

 

 

Р Е Г Л А М Е Н Т

проведення змагань з велосипедного спорту-шосе «Horizon Cup Masters»

  1. ЦІЛІ І ЗАВДАННЯ ЗМАГАНЬ.

Змагання з велосипедного спорту проводяться з метою:

–  пропаганди здорового способу життя і велосипедного спорту серед широких верств населення;

–  розвиток аматорського велоспорту в м. Києві та в  Україні як засобу фізичного виховання молоді та зміцнення фізичного здоров’я населення.

  1. СТРОКИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

Змагання проводяться 02 – 03 червня 2018 року м. Київ, як одноденні.

  1. ОРГАНІЗАЦІЯ ТА КЕРІВНИЦТВО ПРОВЕДЕННЯМ ЗМАГАНЬ

Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснюється Федерацією велосипедного спорту України (далі ФВСУ). Проведення змагань покладається на головну суддівську колегію затверджену ФВСУ. Змагання проводяться згідно діючих Правил змагань з велосипедного спорту та цього положення.

  1. УЧАСНИКИ  ЗМАГАНЬ.

До старту допускаються гонщики та гонщиці категорії  “MASTERS”.

02.06.2018 року змагання проводяться серед чоловіків від 19 до 55 років включно.

03.06.2018 року змагання проводяться серед чоловіків та жінок у наступних вікових групах:

  • 19+ – від 19 до 39 років включно;
  • 40+ – від 40 до 49 років включно;
  • 50+ – від 50 до 59 років включно;
  • 60+ – від 60 до 69 років включно;
  • 70+ – 70 включно і старші.

Вікова група, в якій буде зареєстровано менше п’яти учасників, може об’єднуватись з молодшою віковою групою.

 

  1. ХАРАКТЕР ЗМАГАНЬ

Змагання для всіх вікових груп – особисті.

  1. ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ

01 червня 2018 року, м. Київ, готель «Україна»;

17:00-19:00 – прийом заявок, видача стартових номерів.

02 червня 2018 року вул. Хрещатик, Київська міська державна адміністрація.

07:15-08:15 – прийом заявок, видача стартових номерів;

08:15-08:40 – підпис стартового листа;

08:45 – старт індивідуальна групова гонка 57 км (3 кола х 19 км);

09:50-10:00 – фініш;

10:15 – нагородження переможців.

17:00-19:00 – прийом заявок, видача стартових номерів, м. Київ, готель «Україна».

03 червня 2018 року – м. Київ, вул. М. Грінченка, 4В;

11:00-12:00 – прийом заявок, видача стартових номерів;

12:00-12:30 – технічна перевірка велосипедів;

12:30-12:45 – підпис стартового листа;

13:00 – старт індивідуальна групова гонка:

Дистанції змагань.

Чоловіки:

Вікові групи 19-59 (8 кіл х 8 км) 64 км.
Вікова група 60-69 (7 кіл х 8 км) 56 км.
Вікова група 70+ (4 кола х 8 км) 32 км.

Жінки – дистанція 32 км (4 кола по 8 км);

15:00 – фініш.

15:15 – нагородження переможців.

  1. БЕЗПЕКА ТА ПІДГОТОВКА МІСЦЬ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 р. №2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів»:

  1. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Переможці та призери змагань нагороджуються медалями та дипломами ФВСУ у всіх вікових групах.

  1. УМОВИ ФІНАНСУВАННЯ ЗМАГАНЬ ТА МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УЧАСНИКІВ

 

Витрати на організацію та проведення змагань здійснюються за рахунок коштів ФВСУ.

Витрати на проїзд, розміщення, харчування учасників змагань несуть організації, що відряджають, або особисто учасники змагань.

            Участь у змаганнях для власників картки учасника ФВСУ – безкоштовна.

            При проходженні мандатної комісії можливо отримати картку учасника категорії «G» на одні змагання, відповідно Додатку 2 до Положення про членські квитки ФВСУ, яка діє з першого по останній день змагань.

  1. СТРОКИ ТА ПОРЯДОК ПОДАННЯ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ

Попередня реєстрація на участь у змаганнях проводится за посиланням http://bikeportal.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=6559 телефон для довідок +380503187185 Краснов Сергій.

Оригінали необхідних документів (паспорт, страховий поліс, медична довідка, картка учасника ФВСУ) подаються до мандатної комісії відповідно до програми змагань.

Медична довідка про стан здоров’я дійсна 15 днів з дати її видачі і повинна містити круглу печатку медичного закладу та печатку лікаря, назву змагань.

Страховий поліс повинен бути від нещасного випадку, група ризику – спорт.

 

  1. ІНШІ УМОВИ

При отриманні номеру, учасник змагань повинен надати розписку про ознайомлення з положеннями змагань, усвідомлення ризиків та взяття відповідальності на себе за можливі негативні наслідки від участі у змаганні.

Кожен зареєстрований учасник змагань особисто відповідає за технічний стан свого велосипеда, стан свого здоров’я, свої дії, а також адекватність поведінки під час змагань. У випадку отримання учасником змагань травми внаслідок нещасного випадку, своєї помилки при керуванні велосипедом або такої помилки іншим(и) учасником(и) змагань, технічної несправності велосипеда або через стан здоров’я, такий учасник несе персональну відповідальність за наслідки можливої травми і пошкодження свого велосипеда або екіпіровки тощо, при цьому матеріальне відшкодування за вищезазначені випадки не здійснюється (за виключенням страхових виплат при наявності страховки).

 

РЕГЛАМЕНТ Є ОФІЦІЙНИМ ЗАПРОШЕННЯМ ДЛЯ УЧАСТІ У ЗМАГАННЯХ

 

 

 

         Чорноморський велотур Мастерс
             Підсумковий протокол. Сума I, II та III етапів
М1. 19-39
  Середня швидкість гонки: 37,07 км/ч
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Сума І, ІІ, III ет. Рейтинг
1 Набока Василь 238 1981 3:06:17 20
2 Нанакі Дмитро 231 Palmyra 1986 0:00:08 16
3 Єрмак  Влад 237  TeleMart Cycling Team 1981 0:00:57 13
4 Погибко Олександр 229 Palmyra 1981 0:02:28 11
5 Шабашов Дмитро 226 Palmyra 1987 0:04:36 9
6 Волощук Євген 241 Perseveranza 1984 0:06:50 7
7 Тітов Максим 224 Arcadia 1987 0:07:20 6
8 Родін Сергій 240 Perseveranza 1984 0:13:28 5
9 Тузовський Олександр 239 TeleMart Cycling Team 1988 0:15:22 4
М2. 40-49
  Середня швидкість гонки: 37,07 км/ч
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Сума І, ІІ, III ет. Рейтинг
1 Галицький Віктор 217 Arcadia 1974 3:06:13 20
2  Завада Роман 244  TeleMart Cycling Team 1974 0:00:19 16
3 Парфененок Андрій 221 Arcadia 1969 0:01:25 13
4  Дацько Сергій 246 Palmyra 1975 0:02:56 11
5 Константинов Костянтин 228 Palmyra 1975 0:03:09 9
6 Сидоренко Володимир 227 Palmyra 1971 0:04:56 7
М3. 50-59
  Середня швидкість гонки: 36,84 км/ч
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Сума І, ІІ, III ет. Рейтинг
1 Перелазный Володимир 220 Arcadia 1965 3:07:40 20
2 Фомичев іван 248 Arcadia 1968 0:00:20 16
3 Кузьменко Олександр 223 Dnepr Cycling Masters Team 1961 0:00:41 13
М4. 60-69
   Середня швидкість гонки: 33,87 км/ч
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Сума І, ІІ, III ет. Рейтинг
1 Нарижний Валерій 249 ZP Cicling Club 1957 2:43:37 20
2 Шевелев Віктор 222 Velosokal 1955 0:04:27 16
3 Зуєв Олександр 213 Velosokal 1949 0:15:28 13
4 Клименко Володимир 250 1958 0:15:51 11
5 Балобанов Михайло 218 Velosokal 1949 0:18:50 9

 

Чорноморський велотур Мастерс
14.04.2018
III Етап м.Одеса
 Індивідуальна гонка з загальним стартом 40 км старт о 09:00
Підсумковий протокол
Середня швидкість переможця: 36,18 км/ч
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Результат Бонифікація Рейтинг
1 Шабашов Дмитро 226 Palmyra 1987 1:04:19 -10″ 6
2 Набока Василь 238 1981 0:00:00 -6″ 4
3 Погибко Олександр 229 Palmyra 1981 0:00:00 -4″ 2
4 Нанакі Дмитро 231 Palmyra 1986 0:00:00
5 Єрмак  Влад 237  TeleMart Cycling Team 1981 0:00:00
6 Волощук Євген 241 Perseveranza 1984 0:00:15
7 Тітов Максим 224 Arcadia 1987 0:00:17
8 Родін Сергій 240 Perseveranza 1984 0:05:38
9 Тузовський Олександр 239 TeleMart Cycling Team 1988 0:06:21
М2. 40-49
Середня швидкість переможця: 37,32 км/ч
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Результат Бонифікація Рейтинг
1  Завада Роман 244  TeleMart Cycling Team 1974 1:04:19 -10″ 6
2 Парфененок Андрій 221 Arcadia 1969 0:00:00 -6″ 4
3  Дацько Сергій 246 Palmyra 1975 0:00:00 -4″ 2
4 Константинов Костянтин 228 Palmyra 1975 0:00:00
5 Сидоренко Володимир 227 Palmyra 1971 0:00:00
6 Галицький Віктор 217 Arcadia 1974 0:00:00
М3. 50-59
Середня швидкість переможця: 37,32 км/ч
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Результат Бонифікація Рейтинг
1 Перелазный Володимир 220 Arcadia 1965 1:04:19 -10″ 6
2 Фомичев Іван 248 Arcadia 1968 0:00:00 -6″ 4
3 Кузьменко Олександр 223 Dnepr Cycling Masters Team 1961 0:00:10 -4″ 2
М4. 60-69
Середня швидкість переможця:  36,77 км/ч
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Результат Бонифікація Рейтинг
1 Нарижний Валерій 249 ZP Cicling Club 1957 1:05:16 -10″ 6
2 Шевелев Віктор 222 Velosokal 1955 0:01:28 -6″ 4
3 Балобанов Михайло 218 Velosokal 1949 0:06:48 -4″ 2
4 Зуєв Олександр 213 Velosokal 1949 0:03:28
 5 Клименко Володимир 250 1958 0:04:07
 

 

 

Чорноморський велотур Мастерс

Підсумковий протокол. Сума I та II етапів
М1. 19-39
 Середня швидкість гонки: 37,85 км/г
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Сума І и ІІ ет.
1 Набока Василь 238 1981 2:02:04
2 Нанакі Дмитро 231 Palmyra 1986 0:00:06
3 Єрмак  Влад 237  TeleMart Cycling Team 1981 0:00:48
4 Погибко Олександр 229 Palmyra 1981 0:02:26
5 Шабашов Дмитро 226 Palmyra 1987 0:04:40
6 Волощук Євген 241 Perseveranza 1984 0:06:29
7 Тітов Максим 224 1987 0:06:57
8 Родін Сергій 240 Perseveranza 1984 0:07:46
9 Тузовський Олександр 239 TeleMart Cycling Team 1988 0:08:55
М2. 40-49
 Середня швидкість гонки: 37,90 км/г
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Сума І и ІІ ет.
1 Галицький Віктор 217 Arcadia 1974 2:01:54
2  Завада Роман 244  TeleMart Cycling Team 1974 0:00:29
3 Парфененок Андрій 221 Arcadia 1969 0:01:31
4  Дацько Сергій 246 Palmyra 1975 0:02:56
5 Константинов Костянтин 228 Palmyra 1975 0:03:09
6 Сидоренко Володимир 227 Palmyra 1971 0:04:56
М3. 50-59
 Середня швидкість гонки: 37,40 км/г
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Сума І и ІІ ет.
1 Перелазный Володимир 220 Arcadia 1965 2:03:31
2 Фомичев Іван 248 Arcadia 1968 0:00:16
3 Кузьменко Олександр 223 Dnepr Cycling Masters Team 1961 0:00:25
М4. 60-69
 Середня швидкість гонки: 35,93 км/г
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Сума І и ІІ ет.
1 Нарижний Валерій 249 ZP Cicling Club 1957 1:38:31
2 Шевелев Віктор 222 Velosokal 1955 0:02:55
3 Клименко Володимир 250 1958 0:11:34
4 Зуєв Олександр 213 Velosokal 1949 0:11:48
5 Балобанов Михайло 218 Velosokal 1949 0:11:58
 

 

 

Чорноморський велотур Мастерс
II Етап 13.04.2018
Індивідуальна гонка з загальним стартом 66 км с. Дальник
Підсумковий протокол старт о 09:00
М1. 19-39
Середня швидкість переможця:: 36,18 км/г
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Результат Бонифікація Рейтинг
1 Нанаки Дмитро 231 Palmyra 1986 1:46:10 -10″ 6
2 Набока Василь 238 1981 0:00:21 -6″ 4
3 Єрмак  Влад 237  TeleMart Cycling Team 1981 0:00:39 -4″ 2
4 Погибко Олександр 229 Palmyra 1981 0:01:15
5 Шабашов Дмитро 226 Palmyra 1987 0:03:41
6 Тітов Максим 224 Arcadia 1987 0:04:38
7 Волощук Евген 241 Perseveranza 1984 0:05:05
8 Родін Сергій 240 Perseveranza 1984 0:05:45
9 Тузовський Олександр 239 TeleMart Cycling Team 1988 0:05:48
Саулко Роман 243 Perseveranza 1992 DNF
М2. 40-49
Середня швидкість переможця:: 36,18 км/г
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Результат Бонифікація Рейтинг
1 Галицький Віктор 217 Arcadia 1974 1:46:08 -10″ 6
2  Завада Роман 244  TeleMart Cycling Team 1974 0:00:41 -6″ 4
3  Дацько Сергій 246 Palmyra 1975 0:00:00 -4″ 2
4 Парфененок Андрій 221 Arcadia 1969 0:00:00
5 Константинов Костянтин 228 Palmyra 1975 0:01:02
6 Сидоренко Володимир 227 Palmyra 1971 0:02:02
М3. 50-59
Середня швидкість переможця:: 36,05 км/г
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Результат Бонифікація Рейтинг
1 Перелазний Володимир 220 Arcadia 1965 1:46:31 -10″ 6
2 Кузьменко Олександр 223 Dnepr Cycling Masters Team 1961 0:00:18 -6″ 4
3 Фомичев Іван 248 Arcadia 1968 0:00:21 -4″ 2
М4. 60-69
Індивідуальна гонка з загальним стартом 48 км
Середня швидкість переможця::  32,00 км/г
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Результат Бонифікація Рейтинг
1 Нарижный Валерій 249 ZP Cicling Club 1957 1:20:59 -10″ 6
2 Шевелев Віктор 222 Velosokal 1955 0:01:26 -6″ 4
3 Балобанов Михайло 218 Velosokal 1949 0:10:03 -4″ 2
4 Зуєв Олександр 213 Velosokal 1949 0:10:08
5 Клименко Володимир 250 1958 0:10:10
Фірсов Віктор 219 Velosokal 1954 DNF

 

Чорноморський велотур Мастерс
  1 Етап   12.03.2018
Індивідуальна гонка на час 11 км с. Санжейка
Підсумковий протокол старт о 17:00
М1. 19-39
 Середня швидкість переможця: 42,17 км/г
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Результат Рейтинг
I Набока Василь 238 1981 15:39:55 6
II Єрмак  Влад 237  TeleMart Cycling Team 1981 0:27:26 4
III Нанакі Дмитро 231 Palmyra 1986 0:31:31 2
4 Шабашов Дмитро 226 Palmyra 1987 1:13:38
5 Погибко Олександр 229 Palmyra 1981 1:26:44
6 Волощук Євген 241 Perseveranza 1984 1:38:16
7 Саулко Роман 243 Perseveranza 1992 2:12:47
8 Родін Сергій 240 Perseveranza 1984 2:15:10
9 Тітов Максим 224 Arcadia 1987 2:34:19
10 Тузовський Олександр 239 TeleMart Cycling Team 1988 3:22:28
М2. 40-49
 Середня швидкість переможця: 42,12 км/г
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Результат Рейтинг
I  Завада Роман 244  TeleMart Cycling Team 1974 15:40:02 6
II Галицький Віктор 217 Arcadia 1974 0:16:28 4
ІІІ Парфененок Андрій 221 Arcadia 1969 0:56:34 2
4 Константинов Костянтин 228 Palmyra 1975 2:14:24
5  Дацько Сергій 246 Palmyra 1975 2:25:12
6 Сидоренко Володимир 227 Palmyra 1971 3:00:37
7 Казюта Руслан 247 Athlet 1977 DNS
8 Чуйко Андрій 245 1976 DNS
М3. 50-59
 Середня швидкість переможця: 38,86 км/г
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Результат Рейтинг
I Фомичев Іван 248 Arcadia 1968 16:59:92 6
II Перелазний Володимир 220 Arcadia 1965 0:10:23 4
III Кузьменко Олександр 223 Dnepr Cycling Masters Team 1961 0:13:26 2
М4. 60-69
 Середня швидкість переможця: 38,55 км/г
Місце Прізвище Ім’я  № учасника Команда Рік нарождення Результат Рейтинг
I Фірсов Віктор 219 Velosokal 1954 17:07:55 6
II Нарижний Валерій 249 ZP Cicling Club 1957 0:34:19 4
III Клименко Володимир 250 1958 1:49:00 2
4 Шевелев Віктор 222 Velosokal 1955 1:59:44
5 Зуєв Олександр 213 Velosokal 1949 2:09:40
 6 Балобанов Михайло 218  Velosokal 1949  2:29:44
Суддівська бригада:
головний суддя – Тел’янов Антон (NEC UCI)
головний секретар – Зарубіна Ганна (I кат. ФВСУ)
суддя на финишу – Залозна Вікторія(НК ФВСУ)
оф. хронометрист- Дорохова Світлана (НК ФВСУ)
суддя на старті – Заярин Олександр (НК ФВСУ)
суддя на дистанції – Гунбіна Ірина (НК ФВСУ)
суддя-інформатор – Шафігулін Ігорь (II кат.)
суддя на повороті – Гарікін Ігор (II кат.)

ПОЛОЖЕННЯ

Всеукраїнської багатоденної велосипедної гонки
«Чорноморський велотур Мастерс» 2018

11 – 14 квітня 2018 року
м. Одеса

Змагання «Чорноморський велотур Мастерс», є Всеукраїнськими і проводяться у категорії «MASTERS».

МЕТА ГОНКИ

Популяризація велоспорту у м. Одесі та в Україні.
Залучення молоді до велоспорту.
Пропаганда здорового способу життя.

ОРГАНІЗАТОРИ

Громадська організація «Південна Велосипедна Ліга м. Одеси».
Управління фізичної культури і спорту Одеської Обласної державної адміністрації.
Управління з фізичної культури та спорту Одеської міської ради.

МІСЦЕ ТА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ

11 квітня 2018 року

День приїзду. Заявка учасників з 19:00 до 21:00 (курорт «Грибівка» б/в «Лагуна»).

12 квітня 2018 року
17:00 І етап, індивідуальна гонка на час 11 км
Старт – фініш с. Санжійка (Овідіопольський район)

13 квітня 2018 року
09:00 ІІ етап, групова гонка 66 км
Старт – фініш с. Дальник (Овідіопольський район)

14 квітня 2018 року
09:00 ІІІ етап, кільцева гонка 40 км
Старт – фініш м. Одеса (проспект Шевченко)

Організатори залишають за собою право зміни кілометражу та маршруту у зв’язку з форс-мажорними обставинами.

УЧАСТЬ

Право старту мають гонщики категорії «Мастерс», з відповідною ліцензією національної Федерації велоспорту, та допуску лікаря. Переможцем гонки стане гонщик, що подолав всю дистанцію за найменший проміжок часу з урахуванням штрафів та боніфікацій.

Змагання будуть проводитись у наступних вікових категоріях:
1-а група – 19 – 39 років
2-а група – 40 – 49 років
3-я група – 50 – 59 років
4-а група – 60 – 69 років
5-а група – 70 та старше

Також передбачена категорія «OPEN» – абсолютний залік.
Жінки категорії «Мастерс» мають право реєстрациї. Вікова категорія визначається по факту реєстрації.

У випадку наявності учасників у кожній віковій групі менш ніж 3, групи будуть об’єднанні за окремої домовленості.

ФІНАНСИ

Фінансування організації гонки здійснюється за рахунок стартових внесків, ФВСУ, а також спонсорів. Розміщення, харчування та проїзд учасників, за рахунок організацій, що відряджають. Стартовий внесок – 250 гривень, з кожного гонщика. Гонщики 4-ї та 5-ї групи від стартового внеску звільняються.

СПОСІБ ПРОВЕДЕННЯ ГОНКИ

Гонка проводиться згідно з правилами UCI та даного регламенту.
Під час гонки буде розіграна індивідуальна класифікація.
Переможець та призери (у категорії «OPEN») на 2 та 3 етапах отримають боніфікацію, відповідно 10, 6 та 4 секунди.
Переможцем гонки стане гонщик, який подолає дистанцію гонки за найменший проміжок часу, с урахуванням боніфікацій та індивідуальних штрафів.

НАГОРОДЖЕННЯ

Спортсмени, які посіли 1, 2, 3, місця у групі «OPEN», нагороджуються за етапи та генеральну класифікацію. Спортсмени у вікових групах нагороджуються тільки за генеральну класифікацію. Переможці отримають грамоти та призи.

ТЕХНІЧНА ДОПОМОГА

Допомога здійснюється за правилами UCI. Усі автомобілі, задіяні у супроводі гонки, повинні рухатись та здійснювати технічну допомогу, згідно з цих правил. За лідирування передбачена шкала часових штрафів, за буксировку – дискваліфікація.

ПІДСУМКОВА ПОСТАНОВА

Кожен гонщик стартує під власну відповідальність.
Гонщики, які стартують у змаганнях, зобов’язані мати захисну каску.
За випадки, що трапляються на трасі з провини гонщика або суб’єктів супроводу, організатори відповідальності не несуть.
Гонщик, який не з’явився на нагородження, призів не отримає.
Скарги від гонщиків не приймаються.

ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ

Це положення є офіційним викликом на змагання.
Заявка учасників здійснюється з 19:00 до 21:00 (курорт «Грибівка» б/в «Лагуна»).

on-line реєстрація за посиланням

http://bikeportal.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=6372&Itemid=1472

Березовський Олег тел.: 067-486-13-39
Бондаренко Вікторія тел.: 067-695-70-70
e-mail: scl.mirageteam@gmail.com

РОЗМІЩЕННЯ

Розміщення учасників, суддів, обслуговуючого персоналу б/в «Лагуна» на березі моря. Вартість розміщення 120 та 250 гривень з людини за сутки без харчування. Ціна може змінюватись у зв’язку з підвищенням комунальних тарифів.

Ольга Олександрівна тел.: 097-777-77-70

 

 

Завантажити (PDF, 674KB)

Завантажити (PDF, 996KB)

Завантажити (PDF, 401KB)

Завантажити (PDF, 867KB)

https://www.activatecyprus.com/en/events/granfondo

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
X