МЕМОРАНДУМ ВЕЛОСИПЕДИСТА

 1. Я цим документом заявляю, що не бачу жодних причин для відмови у видачі мені заявленого членського квитка (картки учасника).
 2. Я зобов`язуюсь добровільно повернути видану мені картку учасника в разі суттєвих змін у період її дії.
 3. Я заявляю, що не подавав заяву на отримання членського квитка (картки учасника) протягом одного й того ж року в UCI чи в будь-яку іншу національну федерацію.
 4. Я приймаю на себе виключну відповідальність за заявою і використанню членського квитка (картки учасника).
 5. Я зобов`язуюсь поважати Статут та Регламент Міжнародного Союзу Велосипедистів, його континентальних конфедерацій та національних федерацій.
 6. Я заявляю, що ознайомився із Статутом та Регламентом UCI, а по можливості, ознайомлюсь зі статутом та регламентом його національних федерацій.
 7. Я зобов`язуюсь, що буду вести себе чесно та спортивно під час проведення змагань.
 8. Я зобов`язуюсь підкорюватись дисциплінарним мірам, що застосовуються до мене і подавати апеляції тільки в органи, що передбачені регламентом UCI. Я зобов`язуюсь розглядати Арбітражний суд зі спорту (CAS) як єдиний компетентний орган при розгляді будь-яких апеляцій, що подаються відповідно до Статуту та Регламенту UCI. Я підтверджую, що CAS є останньою інстанцією, а його рішення є остаточним і не підлягає подальшому розгляду. Я зобов`язуюсь подавати апеляції, що стосуються діяльності UCI, тільки до суду, під юрисдикцію якого підпадає штаб-квартира UCI.
 9. Я зобов`язуюсь дотримуватись регламенту антидопінгового контролю UCI та положення Міжнародного антидопінгового кодексу (далі МАДК) (World Antidoping Code) і його міжнародним стандартам, включених до регламенту антидопінгового контролю UCI, Всесвітнього антидопінгового агенства (ВАДА), а також положення антидопінгового регламенту інших компетентних органів, визнаних UCI та МАДК.
 10. Я згоден з тим, що результати моїх аналізів можуть бути оголошені та повідомлені детально моєму клубу, команді, а також лаборанту чи лікарю мого клубу, команди.
 11. Я згоден з тим, що результати аналізів моєї сечі можуть бути передані до UCI для перевірки з метою дослідження та отримання інформації.
 12. Я згоден з тим, що мій особистий лікар чи лікар мого клубу, команди може надавати до UCI за його вимогою перелік медичних процедур та лікарських препаратів, що приймаються мною перед змаганнями.
 13. Я приймаю всі умови, що стосуються проведення аналізів крові та згоден піддаватися такому аналізу.

12274245_1102914439720155_1262208474895457326_n