Миколаївські спортсмени встановили рекорд на Львівському велотреку!

Цими вихідними у Львові, на єдиному діючому в Україні велотреку з дерев’яним покриттям пройшов чемпіонат України в олімпійських видах програми та гіті серед чоловіків, жінок, юнаків та дівчат. Близько 180 спортсменів з усієї України взяли участь у змаганні національного масштабу, а в командній гонці серед чоловіків був поставлений рекорд треку!

Змагання на треку із завидною регулярністю збирають велику кількість спортсменів, які бажають завоювати титул чемпіона України. Цими вихідними ми стали свідками встановлення нового рекорду на треку. «В рамках чемпіонату України з олімпійськіх номерів програми команда Миколаївської області під керівництвом Штермера Євгенія в командній гонці переслідування на 4 км встановила рекорд треку 4.08.350 із середньою швидкістю 57, 98 км на годину. Вітаю з цією знаковою подією команду та тренера», – прокоментував організатор змагань Володимир Набойщіков.

Рекорд треку тримався з 2011 року і був поставлений донецьким клубом ISD, спортсменами: Максимом Поліщуком, Максимом Васильєвим, Віталієм Попковим і Юрієм Агарковим. Як і 5 років тому до складу команди – рекордсменів увійшов майстер спорту міжнародного класу Юрій Агарков: «Діма Пономаренко, Володя Когут, Володя Фредюк, ми серйозно готувалися до гонки і, зізнатися, хотіли проїхати ще швидше. В 2011 році у складі донецької команди ми побили рекорд, встановлений в 2005 році командою професіоналів – олімпійців, у складі якої їхав нині тренер збірної команди України по треку Василь Яковлєв. Вони показали час 4.09.1 (2005), ми його поліпшили до 4.08.7 (2011) і сьогодні наш час склав 4.08.350. Безумовно, ми раді. Приємно отримувати похвали та нагороди», – коментує двічі рекордсмен і один з найдосвідченіших велосипедистів України, Агарков.

Найближчими суперниками «чудової четвірки» за традицією була збірна команда України на треку, але у хлопців не заладилося із заїздом.

Після таких перемог, у спортсменів з’являється мотивація, віра в себе і бажання підкорювати все нові й нові вершини. За словами спортсменів з Миколаївської команди є велике бажання проїхати чемпіонат Європи, але для цього необхідно переходити на рівень, продиктований «вищою велосипедною лігою»: «Вся еліта світового велоспорту на треку вже давно перейшла на високі передачі. За рахунок цього зростає швидкість, а це соті й тисячні, від яких залежить перемога. І, якщо претендувати на медалі в тій же Європі, необхідно виходити за показник 4.02. Ще в 2000 році срібні призери Олімпіади в Сіднеї Симоненко, Феденко, Чернявський і Матвеєв показали результат 4.00.830. Сьогодні ж на олімпійському полотні для того, щоб потрапити до вісімки півфіналу необхідно заїхати в 3.59. Ми бачимо наскільки виріс велоспорт за останні кілька років технічно. Все нові й нові методи впроваджуються в процес підготовки і, якщо ми хочемо показувати результат, нам життєво необхідно йти в ногу з часом», – додає спортсмен. «Від імені команди, хочу подякувати нашому тренеру Штермеру Євгену Львовичу за підготовку і за високий результат, за віру в нас та підтримку. Нам є до чого прагнути, і ми будемо працювати!», – словами подяки резюмував переможець чемпіонату МСМК Юрій Агарков.

 

Світлини ФБ: Максим Лопатюк, Юрій Агарков, Ніка Кондрут (с)

Результати чемпіонату України в олімпійських видах програми та гіті серед чоловіків, жінок, юнаків і дівчат:

Завантажити (PDF, Невідомий)

Завантажити (PDF, Невідомий)

Завантажити (PDF, Невідомий)

Завантажити (PDF, Невідомий)

Завантажити (PDF, Невідомий)

Завантажити (PDF, Невідомий)

Завантажити (PDF, Невідомий)