Офіційна позиція ФВСУ щодо конфлікту в збірній команді по шосе

Федерація велосипедного спорту України вивчивши ситуацію, що склалася всередині збірної команди по шосе, вислухавши всі сторони конфлікту і взявши до уваги аргументовані доводи спортсменів збірної і їх особистих тренерів, працівників міністерства молоді та спорту: старших і головних тренерів збірної, прийняла рішення:

  1. Рекомендувати державному тренеру Олегу Ярошенко звільнити Володимира Супруна з посади старшого тренера жіночої збірної команди по шосе (федерація не має прямого впливу на рішення працівників міністерства, звідси ми можемо тільки рекомендувати прийняти відповідні дії);

Федерація велосипедного спорту вважає негідним поведінку тренера по відношенню до спортсмена, а також неприпустимим ставити особисті інтереси вище інтересів збірної України на шкоду результативності жіночої команди.

Беручи до уваги терміни, що залишилися до завершення відбору на Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро у жінок, необхідно якомога швидше навести порядок в жіночої збірної і відновити продуктивну робочу обстановку.

Також федерація вважає непрофесійними дії спортсменів під час тренувального збору в Туреччині, Аланія. Нагадуємо, що збори не є сімейним відпочинком спортсменів збірної команди, а є планова та грунтовна підготовка велосипедистів до стартів. Будь-які порушення дисципліни, а також ігнорування вказівок головного тренера збірної команди будуть каратися згідно з рішенням тренерської ради. Звідси Федерація велосипедного спорту України наполягає на:

  1. Винесенні дисциплінарного покарання спортсменам, які порушили режим і дисципліну тренувального збору в Туреччині, у вигляді відсторонення від міжнародних стартів, що проводяться на території України.

Резюмуючи вищесказане, Федерація велосипедного спорту України обурена тим, що відбувається в збірній, вимагає пояснень і наведення порядку в колективі.

резолюция