Олександр Превар Kolss-BDC переможець міжнародної велогонки «Odessa Grand Prix»

І знову Kolss-BDC непереможні! Подіумом з двох спортсменів команди Kolss та вихідця з цієї ж команди завершилася друга класична міжнародна велогонка в Одесі «Odessa Grand Prix». Пелотон подолав 142 кілометри дистанції.

1 PREVAR Oleksandr Kolss BDC

2 BUTS Vitaliy Kolss BDC

3 GOLOVASH Oleksandr Minsk Cycling Club

Як зазначив президент Федерації велосипедного спорту Олександр Башенко, рівень організації одеських велогонок істотно виріс: «Відразу відчувається участь одеської влади, підкріплене умінням команди організаторів Південної велосипедної ліги і клубу Атлет Одеса. Гонка пройшла ідеально. Робота поліції Одеси і Одеської області і, що не менш важливо, шанобливе ставлення водіїв та пішоходів до роботи поліцейських, можливо, через призму велоспорту, дає той довгоочікуваний сигнал, що Україна стає цивілізованим Європейським державою ».
Гонка пройшла центральними вулицями міста. Спортсмени з 15 команд проїхали дистанцію в 142 км. У змаганнях взяли участь велогонщики з Білорусі, Швеції, Азербайджану, Ізраїлю, США та України, близько 100 учасників. А перед стартом професіоналів організатори провели змагання для любителів – «Odessa Grand Prix Masters».

w_a.prevar

Завантажити (PDF, Невідомий)

Завантажити (PDF, Невідомий)