Ольга Шекель завоювала срібло чемпіонату Європи в індивідуальній гонці на час в Естонії

З 5-9 серпня в Естонському Тарту – невеликому містечку на річці Емайигі, проходить чемпіонат Європи з велосипедного спорту на шосе серед андеров (U-23).

Член збірної команди України по шосе Ольга Шекель завоювала срібну медаль у гонці з роздільним стартом на дистанції 18.4 км. Українка технічно розбавила німецький подіум, поступившись переможниці – німкені Мікі Крёге (Mieke Kr?ger) 7,5 секунд. Третім призером стала Корінна Лехнер (Corinna Lechner) програвши Ользі 11 секунд часу.

«У неділю (прим. 4 серпня) під час ознайомлення з трасою нашу групу збив автомобіль. Сильно постраждала я і Христина Кондратенко. Джип виїхав на перехрестя з правого боку і влетів прямо в мене, в момент, коли я здавала на зміну. Мій Джаінт розламаний на 4 частини. Від болю мучилася всю ніч, переживала, але головне, що я ціла », – дала коментар сайту Race Horizon Park новоспечений призер чемпіонату Європи Шекель -«Сьогодні Боженька винагородив мене за старання і за страждання. Я щаслива! Тільки як подумаю, що на групу я залишаюся «боротися» на старому велосипеді, плакати хочеться».

Вітаємо Олечку з медаллю і бажаємо їй успіху на дистанції 124 км групової гонки, яка пройде 8 серпня.