Організатори міжнародної велогонки Race Horizon Park 2016 відроджують «олімпійське кільце»

Цього року організатори міжнародної велогонки Race Horizon Park 2016 відродять життя «олімпійського кільця», збудованого до Олімпіади 1980 року. Саме по цій історичній трасі пройде перший день Міжнародної велогонки Race Horizon Park 2016. І завдяки цьому буде відремонтовано дорожнє полотно по кільцю.

«Останні роки ми розпочинали нашу велогонку в Голосіївському районі. Але зазвичай у цей день (27 травня) в школах проходять останні дзвоники, а також повноцінний робочий день, тому трафік у Голосіївському районі був завжди дуже щільним. Ми вирішили, що містяни не повинні відчувати незручності, тому перенесли маршрут за місто в район Одеської траси та смт. Чабани. Окремо варто відзначити, що частина траси пройде по так званому «олімпійському кільцю», збудованому перед Олімпійськими іграми, і це для нас як організаторів, важлива частина відродження історичних пам’яток спортивного Києва», —анонсує Олександр Башенко, голова організаційного комітету велогонки Race Horizon Park, президент Федерації велоспорту України.

 

У 2016 році перша з трьох одноденних велогонок Race Horizon Park — HORIZON PARK RACE FOR PEACE — пройде по так званому «олімпійському кільцю», збудованому як перед Олімпійськими іграми 1980 року між смт. Чабанами, селами Вітою-Поштовою та Кругликом (160 км). По маршруту: Заправка «КЛО», вул. Кірова, вул. Машинобудівників, вул. Шевченка, вул. Круглицька, вул. Вітянська, вул. Садова, Велотрек.

«Велоспорт — це цікаво, активно, корисно, видовищно. Я дуже радий, що в Україні і в нашому регіоні зокрема розвивається велорух, проводяться змагання, як професійні, так і аматорські. Саме такі заходи заряджають мотивацією тих, хто ніколи не мав відношення до спорту, сідати на велосипед, а спортсменів-любителів — ставати професіоналами. Природа і краєвиди Київської області створені для велопробігів: у нас є професійні траси для велосипедистів і чудові місця, якими можна насолодитися у перервах між дорогою. З боку обласної адміністрації ми готові всіляко надавати підтримку велозаходам та розвивати цей корисний та цікавий вид спорту. Всіх запрошуємо до нас у Київську область!» — відмічає

Лев Парцхаладзе, перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації.

«Цього тижня почнуть відновлювальні роботи дорожнього полотна на цій трасі: покладуть новий асфальт, розчистять узбіччя та вивезуть сміття. Роботи багато, але за допомогою Київської обласної та Києво-Святошинської районної державних адміністрацій ми все встигнемо. Після гонки велосипедисти зможуть проводити на цій трасі тренування, там дуже хороший градієнт (лінія підйомів і спусків) для підготовки. У подальшому там зможуть проводити також чемпіонати з велоспорту на шосе міського та обласного рівнів», — зазначає Денис Шолудько, директор велогонки Race Horizon Park.

 

Велогонка проходить за підтримки Федерації велоспорту України, КМДА, Міністерства молоді та спорту України, КОДА та Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Києва.

 

На сьогодні до участі зареєструвалось 33 команди з 22 країн світу. Серію міжнародних велогонок Race Horizon Park 2016 буде обслуговувати комісар з Нідерландів Мартін Брюйн — один із найдосвідченіших і титулованих суддів Міжнародного союзу велосипедистів (UCI).

Довідка: http://www.racehorizonpark.com/ Щорічна міжнародна велогонка на шосе Race Horizon Park, яка проходить протягом трьох днів і припадає на День Києва, вже стала традиційним та головним спортивним святом на Майдані Незалежності, Хрещатику та центральних вулицях Києва. Програма найпрестижнішої української велогонки Race Horizon Park передбачає міжнародні змагання з велосипедного спорту на шосе: Horizon Park Race for Peace (27 травня), Horizon Park Race Maidan (28 травня) і Horizon Park Classic (29 травня), наймасштабніший парад велолюбителів «Велодень» (28 травня). Крім того, у рамках гонки вперше пройдуть міжнародні велозмагання для жінок Horizon Park Women Challenge (28 травня) та VR Women ITT (29 травня), а також традиційна гонка для чоловіків-аматорів Horizon Masters Cup (29 травня).

Звітує прес-служба Race Horizon Park

рхпп