Памятка при виїзді за кордон на тренування, збори або змагання

Шановні тренери та спортсмени!

При виїзді за кордон на тренування, збори або змагання оформлення полісу добровільного медичного страхування є ОБОВ’ЯЗКОВИМ та оформляться при наявності закордонного паспорту (Призвіще, Імя, серія номер паспорту, дата народження), який буде використовуватись для виїзду за кордон.

УВАГА!!! Договір страхування подорожуючих за межі країни постійного проживання дає Вам можливість під час подорожі безкоштовно отримати необхідну медичну допомогу.

У разі настання страхового випадку Застрахована особа повинна зателефонувати до офісу Сервісної компанії за телефонами, що наведені у Договорі страхування або сповістити представника Страхової компанії.

Вам необхідно повідомити Сервісній компанії таку інформацію:

-Номер Договору страхування та термін його дії;

-Точне місце знаходження Застрахованої особи, контактний телефон;

-Опис того, що трапилось, та характер необхідної допомоги;

-Прізвище та ім’я Застрахованої особи;

-Розмір страхової суми та Програму страхування;

-Якщо із Застрахованою особою стався страховий випадок при занятті спортом, необхідно повідомити чи

У разі відсутності об’єктивної можливості зв’язатися з Сервісною компанією або якщо ситуація вимагає прийняття термінового рішення, пов’язаного з необхідністю отримання екстреної медичної або іншої допомоги, необхідно:

1. Самостійно викликати швидку допомогу або звернутися до медичного закладу, після чого обов’язково якнайшвидше  (протягом 24 годин з початку надання такої допомоги) повідомити Сервісну компанію. За можливості, Сервісна компанія про гарантує сплату наданих послуг та, за необхідності, організує і проконтролює подальший процес лікування. В іншому випадку – самостійно сплатити вартість отриманих послуг (після обов’язкового узгодження рахунків з Сервісною компанією).  В такому випадку рахунки сплачує постраждала особа.

2. Для відшкодування витрат, у випадку самостійної оплати послуг, необхідно отримати в медичному закладі (для подальшого надання Страховику) такі документи:

  • Довідку про амбулаторне чи стаціонарне лікування із зазначенням строку лікування, діагнозу, причин, що викликали захворювання, загальними висновками лікаря, підписану уповноваженою особою та завірену печаткою медичного закладу; у випадку розладу здоров’я внаслідок нещасного випадку додатково – довідку про рівень алкоголю в крові;
  • Деталізовані рахунки щодо наданих медичних, медико-транспортних та супутніх послуг;
  • Квитанції про оплату наданих медичних, медико-транспортних  та супутніх послуг;
  • Рецепти з назвами ліків, завірені відповідним лікарем;
  • Документи (чеки, рахунки, квитанції), що підтверджують розмір понесених витрат;
  • Оригінали проїзних документів.
  • Після повернення в Україну надати Страховику заяву про виплату відшкодування і пакет необхідних документів. Документи можуть бути надані Страховику англійською, російською або українською мовами. (Якщо документи складені іншими мовами Застрахована особа має надати офіційний переклад українською мовою).

Увага! Договір добровільного страхування подорожуючих за межами України не діє в країні постійного проживання Застрахованої особи.

View Fullscreen