Програма міжнародних змагань RACE HORIZON PARK 2016: ювілей 5 років, рекордний пелотон, вперше жіночі велогонки, відродження «олімпійського» кільця, змагання для аматорів та професіоналів

27 травня (п’ятниця), 28 травня (субота) і 29 травня (неділя) у рамках програми святкування Дня Києва відбудеться легендарна міжнародна велогонка Race Horizon Park 2016 з безліччю різних заходів (детальна програма нижче у таблиці).

Для журналістів на місцях старту-фінішу всі три дні буде працювати прес-центр, де можна отримати прес-матеріали, інформаційну допомогу, ексклюзиви спортсменів, тренерів та ін. Для велогонок за межами міста, буде організовано двосторонній трансфер. Також на місці старту-фінішу, будуть організовані брифінги організаторів та переможців (докладніше в таблиці).

Зверніть увагу, що за годину до старту перегонів будуть перекриті дороги для потоку автомобілів, де пройдуть маршрути заїздів. Сплануйте ваш маршрут і час заздалегідь.