Сьогодні у Пилипці стартує міжнародна велогонка зі швидкісного спуску «Pylypets Gravity Race» DH

Цими вихідними в Pylypets Bike Park пройде міжнародна велогонка зі швидкісного спуску «Pylypets Gravity Race» DH, яка заявлена ​​у календарі Міжнародного союзу велосипедистів (UCI) 19-21 серпня.

Другий сезон поспіль українські спортсмени – майстри швидкісного спуску приймають у себе гостей з ближнього і далекого зарубіжжя. Однак, в цьому році траса зазнала значних змін й стала ще цікавішою та технічно складною.

“Нами була проведена колосальна робота з модернізації траси”, – поділився директор велогонки і одночасно конструктор траси Олександр Торопов. “Було покращено третину дистанції, в результаті чого траса стала на порядок складнішою. Паркову ділянку побудували з негативними ухилами, камінням і ямами. Два тижні тому ми завершили будівництво й зараз закінчуємо маршрут згідно рівня безпеки Міжнародного союзу велосипедистів (UCI). У цьому році ми очікуємо гостей з Польщі, Англії, Прибалтики. Конкуренція зростає, європейці звернули увагу на наші змагання і “Байк парк”», – додає Олександр.

Всі топові спортсмени України приїдуть боротися за очки Міжнародного союзу велосипедистів. Єгор Приймачек, Микита Сліпченко, минулорічний переможець Віталій Нечипоренко – топ три українського даунхілу. Цікаво буде поспостерігати за результатом Павла Сойми – спортсмена зі Львова, який у цьому році перейшов в категорію «еліта».

Сьогодні день реєстрації, піший огляд траси і офіційні тренування. Субота – кваліфікаційні заїзди та у неділю – гонка (фінал).

Головний комісар гонки від Міжнародного союзу велосипедистів (UCI)  – Ригас Чараламбос (Греція).

«В минулому році дата велогонки у Пилипці була приурочена спеціально до Дня Незалежності України. Це було знаковим жестом, адже нам вдалося не тільки зберегти гонку в календарі UCI як українську, а й створити для екстремальних велогонщиків ще одне міжнародне змагання. Ми раді, що велогонка зі швидкісного спуску знову пройде в Пилипці. Федерація велосипедного спорту України традиційно допоможе організаторам у підготовці та суддівстві», – зазначив президент ФВСУ Олександр Башенко.

Варто нагадати, що в 2015 році гонка проводилася 22-24 серпня і мала дещо іншу назву – «Horizon Cup DHI-2015». До 2014 року велогонка традиційно проходила в Криму. Завдяки зусиллям президента ФВСУ Олександра Башенка, Міжнародний союз велосипедистів виключив з календаря 2016 року гонку по даунхілу в Ялті, яку проводили під російськими прапорами.