Сьогодні у Вінниці стартувала міжнародна велогонка Гран-Прі Вінниці

Велосипедний фестиваль і дві міжнародні велогонки категорії 1.2 UCI продовжують традицію Києва і знайомлять іноземних гостей з Україною. Участь у “Гран-Прі Вінниці” та “Гран-Прі ІСД” беруть 19 команд з десяти стран світу – Азербайджану (1 команда), Беларуси (2 командіровку), Ізраїлю (1 команда), Испании (1 команда), Казахстану (2 командіровку) , Китаю (1 команда), США (2 командіровку), України (7 команд) Чехії (1 команда) та Швеции (1 команда).

Технічний старт відбувся в центрі міста на площі Незалежності, дистанція змагань склала 140 кілометрів.

У розважальній програмі Велофестіваля провелися дитячі змагання, показові виступи спортсменів з велотріалу, ярмарка спортивних товарів і багато іншого.

Переможцем «Гран-Прі Вінниці» став спортсмен з Білорусі Сяргей Попок, срібло завоював гість з Казахстану Кулімбетов Нурболат. Третє призове місце міжнародної велогонки по праву дісталося кращому спринтерові України, заслуженому майстру спорту Юрію Метлушенко!

Завтра – 5 червня відбудеться старійшина велосипедного руху України «Гран-прі ІСД». Як відомо, до 2014 року «Гран-прі ІСД», тоді ще «Гран-Прі Донецька», проходила в місті Донецьку – шахтарській столиці країни і була першою велогонкою, що отримала статус міжнародної велогонки яка потрапила до календаря Міжнародного союзу велосипедистів.

Для «Гран-Прі Донецька» – це дев’яті за рахунком велогонки, в яких беруть участь  іноземні гості з усього світу.

Світлини Олег Самойленко (с)