Стартувала міжнародна багатоденна велогонка Tour of Ukraine

Tour of Ukraine – міжнародна багатоденна велогонка сьогодні стартувала під Києвом. Починаючи з 31 травня, упродовж трьох змагальних днів гонщики потужних міжнародних команд боротимуться за перемогу в генеральній класифікації. За тріумф позмагаються 20 команд з 12 країн світу: Азербайджану, Білорусі, Ізраїлю, Іспанії, Італії, Казахстану, Китаю, Нідерландів, США, України, Чехії та Швеції.

Велогонка Tour of Ukraine 2016 складається з двох етапів і двох напіветапів, які з 31 травня до 2 червня гонщики долатимуть на шляхах Києва та Київської області. Перший день змагань розпочнеться презентацією команд-учасниць в НК «Експоцентр України» (ВДНГ), після чого пелотон відправиться на старт першого етапу в с. Чабани. 1 червня на гонщиків очікують одразу два старти в рамках напіветапів – командна і групова гонки, які відбуватимуться на дорогах в м. Буча (Київська обл.). Найвідповідальнішою датою стане 2 червня, адже саме в цей день ми дізнаємося першого чемпіона Туру України. Заключний етап довірили приймати Білій Церкві (Київська обл.).

Додатково:

Захід відбудеться за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Національного олімпійського комітету, Федерації велоспорту України, Київської міської державної адміністрації та Київської обласної державної адміністрації.

Прес-аташе: Роксана Касумова +38 (063) 937 52 79, roksana.kasumova@gmail.com

Світлини: Сергій Кожан

1 2 3 4 5 6 7