Стиль життя дворазового чемпіона України Владислава Крата!

Сучасна молодь: яка вона?….

Народжені на зламі тисячоліть наділені чимось особливим…..

Наш час – це ніби коктейль від радянського минулого, нестабільного сьогодення й невизначеного майбутнього, та до цієї суміші додаються іноземні впливи.

Але насамперед сучасна молодь бесперечно талановита. Вона не боїться випробовувати себе в чомусь новому, активно розвивається, йде в ногу з прогресом, інколи випереджаючи його. Та й самовиражається зараз молодь по-іншому. Хтось стрибає з моста, хтось новий рекорд встановлює. Головне виділитись з маси.

Але ж молодь завжди несе з собою щось нове, свіже…

Сьогодні хочу представити дворазового чемпіона України з велоспорту 23 річного юнака – Владислава Крата, який по праву вважається номер один в тріалі та є єдиним в Україні майстром спорту в велотриалі.

Романтик в душі  та зовні сильний, енергійний хлопець, який намагається підняти рівень та зробити все можливе для розвитку тріалу в Україні, своїм прикладом заохочує й надихає молодь і дітей до занять з такого видовищного та цікавого виду спорту.

Сьогодні тріал набуває популярності серед молоді в Європі та стрімко росте рівень спортсменів. На жаль, тріал не олімпійський вид спорту, а самостійний – та для істинних екстремалів, завжди бажаючих випробувати на міцність як себе так і велосипед. Критерієм є виконання складних технічних елементів, подолання перешкод та ін. Про тренування дізнались з першоджерела:

 Владиславе, розкажи про місце тріалу у твоєму житті та про свої тренування 

  • “Насамперед хочу представити до перегляду моє осіннє тренування в парку KraTrialLand на байку Ozonys Roxxor V2. Зйомка відбувалась на території уже всім нам відомого парку в м. Хорол Полтавської області. Відео без професійного обладнання, тільки штатів та камера. Парк по праву можна вважати унікальним, так як в ньому є всі можливі перешкоди для тренувань різного рівня від аматора до професіонала. Він знаходиться за 230 км від Києва не так вже й багато, але кожного дня не приїдеш, скажімо раз в місяць вдається його відвідати, іноді з хлопцями домовляюся та приїзжаємо тренуватися разом, але це буває вкрай рідко. Самі розумієте, що окрім тріалу є ще й робота. Наприклад в Європі в більшості випадках елітні спортсмени змогли поєднати тріал та заробітком на ньому, в Україні це зараз неможливо, хоча було би бажання! Що стосується мого тренувального процесу, то практика світових змагань змусила в корені змінити мій підхід до тренувань! Я намагаюсь тренуватись кожного дня, обов’язково поєдную тренування на велосипеді та з силовим навантаженням з обтяженнями, такий режим доволі екстремальний, тому не слід й забувати про відновлення, обов’язково потрібно циклувати навантаження та робити повноцінні дні відпочинку, та звісно ж режим харчування,  – це половина успіху в будь-якому виді спорту, але я про це обов’язково зніму окреме відео”.
  • https://www.youtube.com/watch?time_continue=116&v=LqOUeFjb10c