Posts tagged Весняний чемпіонат мтб Ужгород

Відкриття весняного чемпіонату з маунтенбайку відбулося в Ужгороді

Ужгород

З 17 по 19 березня в місті Ужгород на Закарпатті пройшов перший в цьому році  чемпіонат України з велосипедного спорту маунтенбайк (індивідуальна гонка в гору та крос-кантрі ). Де брали участь 17 команд та 141 учасник.

Луганська область

Харківська область

Чернігівська область

Рівненська область

м. Артемівськ

Кіровоградська область

Полтавська область

Донецька область

Київська область

Житомирська область

Закарпатська область

Хмельницька область

Вінницька область

м. Київ

Чернівецька область

Волинська область

Тернопільська область

Чемпіони та призери, індивідуальна гонка в гору

Чоловіки:

1          Козловський Володимир Олексійович     Закарпатська обл.

2          Русія Тімур Бежанович                               Донецька

3          Цветов Дмитро Віталійович                      Луганська

Жінки:

1          Слободян Ірина Йосипівна             Тернопільська

2          Набережна Катерина Сергіївна     Луганська

3          Гуцан Олена Степанівна                 Кіровоградська

Юніори:

1          Рего Том Робертович                       Закарпат/Харківська

2          Буклєй Антон Олександрович       Харківська

3          Кочеров Сергій Сергійович            Луганська

Юніорки:

1          Грузевич Ніна Володимирівна       Хмельницька

2          Кулинич Ольга Павлівна                Київська

3          Мельничук Вікторія Андріївна      Хмельницька

Юнаки:

1          Пономар Андрій В’ячеславович                Чернігівська

2          Сухопалов Микола Сергійович                 Харківська

3          Денисенко Владислав Олександрович     Чернігівська

Дівчата:

1          Северинова Інга Русланівна          Хмельницька

2          Олійник Ганна С.                            Донецька, Артемівськ

3          Алтухова Марина Володимирівна            Харківська

 

 

Мол. юнаки:

1          Гудима Олександр Андрійович     Рівненська

2          Хотульов Денис Володимирович  Чернігівська

3          Сьотка Максим                                 Вінницька

Мол. дівчата:

1          Полєтаева Карина Сергіївна    Хмельницька

2          Калинюк Юлія Степанівна      Хмельницька

3          Шиманська Ірина Петрівна                 Волинська

 

Чемпіони та призери, крос-кантрі

Чоловіки:

1          Цвєтов Дмитро Віталійович                     Луганська

2          Русія Тимур Бежанович                              Луганська

3          Козловський Володимир Олексійович     Закарпатська

Жінки:                                                                

1          Набережна Катерина Сергіївна     Луганська

2          Слободян Ірина Йосипівна             Тернопільська

3          Мацієвська Ілона Володимирівна Тернопільська

Юніори:

1          Буклєй Антон Олександрович       Харківська

2          Кочеров Сергій Сергійович           Луганська

3          Рего Том Робертович                       Закарпат/Харківська

Юніорки:

1          Грузевич Ніна Володимирівна       Хмельницька

2          Мельничук Вікторія Андріївна      Хмельницька

3          Шерстюк Мар’я Генадіївна             Харківська

Юнаки:

1          Денисенко Владислав Олександрович     Чернігівська

2          Пономар Андрій В’ячеславович                Чернігівська

3          Сухопалов Микола Сергійович                 Харківська

Дівчата:

1          Веклюк Ніколетта Миколаївна                  Закарпатська

2          Богдан Аліна Дмитрівна                             Харківська

3          Близнюк Олександра Тимофіївна                          Луганська

Мол. юнаки:

1          Сьотка Максим                                            Вінницька

2          Гудима Олександр Андрійович                 Рівненська

3          Хотульов Денис Володимирович              Чернігівська

Мол. дівчата:

1          Полєтаєва Карина Сергіївна                      Хмельницька

2          Калинюк Юлія Степанівна                         Хмельницький

3          Ян Антоніна                                                 Закарпатська

 

Чемпіонат проходив на хорошому організаційному рівні. Захід відбувся без травм спортсменів. Суддівська колегія працювала добре, протестів та скарг не було.

 

Судді:

Головний суддя НС ФВСУ                     І.Я. Руссу (Чернівці)

Суддя  фінішу НС ФВСУ                        Н.А. Піонтковська (Київ)

Оф. хронометрист, суддя І категорії     О.О. Мельник (Чернівці)

Головний секретар НС ФВСУ               Н.М. Кузнецова (Чернівці)

View Fullscreen

Ужгород

З 10 по 12 березня в місті Ужгород стуртував чемпіонат України з МТБ

IMG_4420

З 10 по 12 березня в місті Ужгород на Закарпатті пройшов перший в цьому році  зимовий чемпіонат України з велосипедного спорту маунтенбайк (індивідуальна гонка на одне коло та крос-кантрі на короткому крузі). Де брали участь 17 команд та 151 учасник.

  1. Луганська область
  2. Харківська область
  3. Чернігівська область
  4. Рівненська область
  5. м. Артемівськ
  6. Кіровоградська область
  7. Полтавська область
  8. Донецька область
  9. Київська область
  10. Житомирська область
  11. Закарпатська область
  12. Хмельницька область
  13. Вінницька область
  14. м. Київ
  15. Чернівецька область
  16. Волинська область
  17. Тернопільська область

Чемпіони та призери, індивідуальна гонка на одне коло

Чоловіки:

1          Козловський Володимир Олексійович     Закарпатська обл.

2          Приходько Костянтин Костянтинович    м. Київ

3          Цветов Дмитро Віталійович                      Луганська

Жінки:

1          Набережна Катерина Сергіївна     Луганська

2          Слободян Ірина Йосипівна             Тернопільська

3          Вергелас Анна                                  Житомирська

Юніори:

1          Буклєй Антон Олександрович       Харківська

2          Рего Том Робертович                       Закарпат/Харківська

3          Бондаренко Руслан Михайлович   Кіровоградська

Юніорки:

1          Кулинич Ольга Павлівна                Київська

2          Мельничук Вікторія Андріївна      Хмельницька

3          Шерстюк Мар’я Генадіївна             Харківська

Юнаки:

1          Денисенко Владислав Олександрович     Чернігівська

2          Пономар Андрій В’ячеславович                Чернігівська

3          Сухопалов Микола Сергійович                 Харківська

Дівчата:

1          Северинова Інга Русланівна          Хмельницька

2          Веклюк Ніколетта Миколаївна      Закарпатська

3          Близнюк Олександра Тимофіївна  Луганська

 

 

Мол. юнаки:

1          Хотульов Денис Володимирович  Чернігівська

2          Тодер Іван Васильович                   Закарпатська

3          Диба Юрій                                        Закарпатська

Мол. дівчата:

1          Богдан Аліна Дмитрівна          Харківська

2          Полєтаєва Карина Сергіївна    Хмельницька

3          Калинюк Юлія Степанівна      Хмельницька

Чемпіони та призери, крос-кантрі на короткому крузі

Чоловіки:

1          Приходько Костянтин Костянтинович    Київ

2          Козловський Володимир Олексійович     Закарпатська

3          Цвєтов Дмитро Віталійович                     Луганська

Жінки:                                                                

1          Набережна Катерина Сергіївна     Луганська

2          Слободян Ірина Йосипівна             Тернопільська

3          Грузевич Ніна Володимирівна      Хмельницька

Юніори:

1          Рего Том Робертович                       Закарпат/Харківська

2          Кочеров Сергій Сергійович           Луганська

3          Корольов Андрій                              Вінницька

Юніорки:

1          Мельничук Вікторія Андріївна      Хмельницька

2          Шерстюк Мар’я Генадіївна             Харківська

3          Сапункова Ганна Геннадіївна        Луганська

Юнаки:

1          Сухопалов Микола Сергійович                 Харківська

2          Денисенко Владислав Олександрович     Чернігівська

3          Аксьонов Михайло Євгенович                  Харківська

Дівчата:

1          Северинова Інга Русланівна                      Хмельницька

2          Веклюк Ніколетта Миколаївна                  Закарпатська

3          Алтухова Марина Володимирівна             Харківська

Мол. юнаки:

1          Хотульов Денис Володимирович              Чернігівська

2          Сьотка Максим                                            Вінницька

3          Кушнірюк Богдан Ігорович                        Чернівецька

Мол. дівчата:

1          Богдан Аліна Дмитрівна                             Харківська

2          Олійник Ганна С.                                        Донецька Артемівськ

3          Полєтаєва Карина Сергіївна                      Хмельницька

        Чемпіонат проходив на хорошому організаційному рівні. Захід відбувся без травм спортсменів.

Судді:

Головний суддя НС ФВСУ                     І.Я. Руссу (Чернівці)

Суддя  фінішу НС ФВСУ                        Н.А. Піонтковська (Київ)

Оф. хронометрист, суддя І категорії     О.О. Мельник (Чернівці)

Головний секретар НС ФВСУ               М.І. Музика (Дубно)

View Fullscreen

View Fullscreen