Травневий Львів зустріне міжнародні змагання з велосипедного спорту “Гран-Прі Галичини”- 2016

12-15 травня 2016 року на Львівському велотреку пройдуть міжнародні змагання з велосипедного спорту (трек) “Гран-Прі Галичини”- 2016.

“Гран-Прі Галичини” – міжнародні змагання з велосипедного спорту на треку під егідою UCI, які проводяться в категоріях: чоловіки/жінки-еліта, чоловіки/жінки – юніори, зареєстровані у світовому календарі UCI, як клас-1.

Інформація стосується команд учасниць Міжнародних змагань (клас1) з велоспорту на треку “Гран-Прі Галичини”- 2016 – подача заявок буде проводитись до 16:00 годин 09 травня 2016 р..

Змагання пройдуть в наступних видах програм:

Види програми для чоловіків еліта (МЕ): омніум, спринт, кейрін, скретч, групова гонка, гіт 1 км;

Види програми для жінок еліта (МЕ): омніум, групова гонка, індивідуальна гонка переслідування, спринт, кейрін, скретч, гіт 500 м;

Види програми для юніорів: скретч, групова гонка;

Види програми для юніорок: скретч, групова гонка.

Детальна інформація щодо заходу знаходиться у технічному Положенні змагань.

Зауважуємо, що форма для подання заявки прикріплена та активна до завантаження після технічного гайду.

View Fullscreen

Форма для заявок

Чемпіонат України з велосипедного спорту (трек).Групові гонки. У приміщенні єдиного в Україні критого треку з дерев’яyним покриттям у Львові стартував Кубок України з олімпійських номерів програми та чемпіонат України з неолімпійських номерів програми з велосипедного спорту (трек).

Чемпіонат України з велосипедного спорту (трек).Групові гонки.
У приміщенні єдиного в Україні критого треку з дерев’яyним покриттям у Львові стартував Кубок України з олімпійських номерів програми та чемпіонат України з неолімпійських номерів програми з велосипедного спорту (трек).