Тріумф команди “Kolss-BDC” на “Тур де Рібас” !

В м. Одесі стартували міжнародні велосипедні гонки “Тур де Рібас” і “Одеса Гран-Прі”.

Переможцем першої з двох одноденних класичний гонок «Тур де Рібас», протяжністю 154 кілометри став спортсмен міжнародної україно-польської команди «Kolss-BDC» Андрій Василюк. Другим і третім призером міжнародної велогонки стали спортсмени «Kolss-BDC» Михайло Кононенко і Сергій Лагкуті. Олександр Головаш, який нині виступає за білоруську команду «Minsk Cycling Club», також виходець з команди Кольс, перетнув фінішну лінію четвертим. Віталій Буц і Олександр Поливода «Kolss-BDC» показали п’ятий і шостий результати.

TOUR DE RIBAS UCI 1.2
1.Andriy Vasylyuk”Kolss-BDC Team”
2. Mykhaylo Kononenko”Kolss BDC Team”
3. Sergiy Lagkuti”Kolss BDC Team”
4.Oleksandr Golovash”Minsk Cycling Club”
5. Vitaliy Buts”Kolss BDC Team”
6.Oleksandr Polivoda”Kolss BDC Team”

Нагороджував переможців змагань президент Федерації велосипедного спорту України Олександр Башенко.

13912496_1022672361163260_5763798726008696613_n

Завтрашній день змагання стартує з групової гонки Masters «Odessa Grand Prix Masters» протяжністю 55,44 і 33 кілометри для різних категорій учасників.

8:30 Старт групової гонки 55, 44, 33 км.

Право старту надана спортсменам категорії «Мастерс», які мають ліцензії національної Федерації велоспорту, допуск лікаря. Гонка проводиться в наступних вікових категоріях:

1 група – 19-29 років

2 група – 30-39 років

3 група – 40-49 років

4 група – 50-59 років

5 група – 60 років і старше

Об 11:00 з центральної вулиці Одеси пелотон відправиться на 142 кілометри дистанції другої класичної гонки вихідних в Одесі «Odessa Grand Prix».

Для забезпечення безпеки гонок, основні вулиці міста будуть перекриті: Дерибасівській (до Пушкінської), Пушкінській 3 (біля прокуратури), Рішельєвській (від Дерибасівської до Великій Арнаутській) повинні бути прибрані.