Марку Бейгельзимеру 55!

Шановний Марку Юхимовичу!

Федерація велосипедного спорту вітає Вас із Ювілеєм!!!

Прийміть наші найщиріші побажання спортивного здоров’я, наснаги та миру Вашому дому! Тільки люди, які працюють пліч о пліч з Вами на протязі тривалого часу змогли виразити найщиріші слова подяки за Вашу працю та відданість спорту. Нас дуже зворушило привітання колеги по велосипедному спорту Віталія Ковальчука.

Дякуємо за те, що ми разом!

Ви вступили в цікавий і хвилюючий вік, коли позаду вже зроблено чимало, але попереду – ще більше належить зробити будучи збагаченим унікальним досвідом керівництва Міжнародного спортивного клубу «ІСД», аналога якому немає в Україні. З притаманними Вам професіоналізмом і відповідальністю, Ви працюєте заради досягнення поставлених цілей. Даний ювілей прийнято вважати особливим віком, в якому з’єднані чималі знання про життя, енергія і розсудливість.

У цьому році Ви відзначаєте ще один ювілей: ось вже впродовж десяти років роботи на посаді директора спортклубу «ІСД» Ви відбулися як вимогливий і авторитетний керівник, внісши великий внесок у розвиток українського спорту.

Ваші організаторські здібності, цілеспрямованість, уміння вирішувати складні завдання оцінили спортсмени, тренери та функціонери різного рівня. Упевнений, що запорукою Вашого успіху незмінно служать щедрий талант, працьовитість і щира захопленість улюбленою справою, з якими Ви досягаєте вершин професійної майстерності.

Завдяки Вашій конструктивної позиції Міжнародний спортивний клуб «ІСД» зайняв свою нішу і активно бере участь у розвитку вітчизняного спорту. Ваш характер і людські якості в цей непростий час дозволили нашим спортсменам зберегти свої позиції.
Незважаючи на складні обставини, клуб продовжує підготовку кандидатів на участь в Олімпійських та Паралімпійських іграх у Ріо-+2016, націлює на високі результати.

Протягом багатьох років Ваші ідеї і виступи знаходять суспільну підтримку, змушують оточуючих ставитися до Вас з незмінним інтересом і повагою. Не сумніваюся, що попереду у нас з Вами ще багато нескорених вершин, перемог і звершень, цікавих задумок і проектів.

Переконаний, Ваші енергія, знання і досвід дозволять Вам і надалі домагатися високих професійних результатів в якості не тільки спортивного функціонера. Багато років Ви працюєте над виконанням найскладніших завдань і реалізацією різних наукових розробок в галузі металургії, з ретельністю виконуючи покладені на Вас обов’язки.

Багато Вас знають як люблячого батька і турботливого чоловіка. Протягом останніх років Ви берете активну участь у кар’єрі Вашої дочки – Юлії, і робите все можливе для того, щоб вона утримувала стабільні позиції у світовому тенісному турі. Своїм прикладом показуєте, що щоденні заняття спортом, сприяють не тільки зміцненню здоров’я, але й дозволяють успішно вирішувати багато завдань на керівному посту.

Висловлюючи надію на продовження і розвиток спільної конструктивної роботи, бажаю Вам міцного здоров’я, душевного миру, благополуччя, розуміння, любові, оптимізму та нових успіхів у всіх Ваших починаннях!
З щирою повагою,
Президент Міжнародного спортивного клубу «ІСД»
В.А.Ковальчук

ME

http://sportclub-isd.com/ru/news/8505/