У провідного велогонщика України з маунтенбайку Дмитра Титаренко Ювілей!

Федерація велоспорту вітає Дмитра зі святом та бажає досягнення найвищих висот у велоспорті!

23 листопада 2015 свій ювілей святкує молодий лідер першої в Україні професійної команди з маунтинбайку ISD MTB Team Дмитро Титаренко. Одному з провідних велогонщиків України у своїй спеціалізації виповнюється 25 років. Дмитро виступає за ISD MTB Team вже сім років, гідно представляючи українську професійну команду і збірну України на міжнародних стартах, прогресуючи з року в рік.

Як повідомляє сайт команди, протягом нинішнього сезону Дмитро, який виступає за Вінницьку та Донецьку області, не раз брав участь у багатьох міжнародних стартах і піднімався на п’єдестал пошани національних змагань. Однак вагомим в цьому році вартий виступ на чемпіонаті Європи в Італії, де Дмитро вніс істотну інтригу в командній гонці.

І хоча за підсумками змагань у збірної України не вийшло із медалями, незважаючи на гідний результат – 4-е місце наші спортсмени під кінець гонки виявилися реальними претендентами на медалі. Першим у нашій команді стартував Олексій Заволокін, другим – Володимир Козловський, потім у боротьбу вступила Яна Беломойная. Завершував виступ збірної України Дмитро Титаренко, який зумів вивести команду з восьмого на четверте місце. У підсумку наших хлопців від п’єдесталу пошани відокремили всього вісім секунд.

Раніше, Дмитро проявив себе активним бійцем на домашніх шосейних стартах Гран-прі Вінниці та Гран-прі ІСД. Наш велогонщик був одним з небагатьох представників Вінницької області, який виступає на цих міжнародних змаганнях. Протягом всієї дистанції першого дня змагань у нього була активно група підтримки – батьки, рідні та друзі. Всі вони підтримують Дмитра на кожному старті, де б він не проводився.

«Подивитися на дебют Гран-прі Вінниці прийшло багато людей. Чим пояснити таку багату кількість глядачів на першій гонці змагань? Люди хотіли побачити велоспорт «живцем». Я вважаю, що велоспорт у Вінниці будуть любити більше. До речі, я не очікував, що так багато людей будуть вболівали за нас», – сказав тоді Дмитро Титаренко.

Ну а на головному внутрішньому старті минулого сезону – чемпіонаті України з МТБ в Чернівцях – Дмитро Титаренко став срібним призером, поступившись лише сенсації чемпіонату – своєму товаришеві по команді ISD MTB Team Тимуру Русіе.

Від усієї душі вітаємо Дмитра та бажаємо йому радіти малому і не забувати мріяти про велике, з оптимізмом дивитися в майбутнє і ніколи не шкодувати про минуле! Нехай невичерпна енергія допомагає по життю, радість переповнює душу, а любов зберігає від усіх бід! Здоров’я, успіхів і удачі в наступному сезоні!11745376_730588013737141_4855777410812130106_n 12246609_1097511936947760_6603376131657143072_n