В Одесі провели всеукраїнські змагання з маунтенбайку

         З 24 по 26 березня в місті Одеса провели І етап чемпіонату України (крос-кантрі елімінатор), чемпіонат України (паралельний слалом) та І етап кубку України (крос-кантрі) з велосипедного спорту маунтенбайк . Де брали участь 13 команд та 84 учасника.

  1. Луганська область
  2. Харківська область
  3. Чернігівська область
  4. Рівненська облать
  5. Закарпатська область
  6. Вінницька область
  7. м. Київ
  8. Чернівецька область
  9. Волинська область
  10. Тернопільська область
  11. м. Одеса
  12. Одеська область «Олімпієць»
  13. Молдова, м. Кишинів

Чемпіони та призери, І-го етапу чемпіонату України (крос-кантрі елімінатор)

Чоловіки:

1          Бімбаш Олег Олександрович                     Молдова, м. Кишинів

2          Осадців Денис Степанович                        Чернівецька

3          Гоменюк Сергій Ілліч                                 Чернівецька

Жінки:

1          Набережна Катерина Сергіївна     Луганська

2          Слободян Ірина Йосипівна             Тернопільська

3          Мацієвська Ілона                             Тернопільська

Юніори:

1          Буклєй Антон Олександрович       Харківська

2          Корольов Андрій                            Вінницька

3          Кочеров Сергій Сергійович           Луганська

Юніорки:

1          Сапункова Ганна                              Луганська

2          Шерстюк Мар’я Генадіївна             Харківська

3          Бернацька Анастасія Михайлівна  Чернівецька

Юнаки:

1          Денисенко Владислав Олександрович     Чернігівська

2          Довганчук Костянтин Ігорович                Чернівецька

3          Жук Володимир Вячеславович                  Чернівецька

Дівчата:

1          Любарська Софія Володимирівна   м. Київ

2          Лисак Анастасія Віталіївна              Чернівецька

3          Кривульська Аліна Миколаївна       Рівненська

 

 

Чемпіони та призери, чемпіонату України (паралельний слалом)

Чоловіки:

1          Гордон Ігор Миколайович                         м. Київ

2          Приймачек Єгор Павлович                        м. Київ

3          Кобзаренко Костянтин Олександрович   м. Одеса

Жінки:                                                                

1          Слободян Ірина Йосипівна             Тернопільська

2          Фіщенко Людмила Миколаївна     м. Київ

3          Мацієвська Ілона Володимирівна Тернопільська

Юніори:

1          Репка Ярослав Володимирович     Харківська

2          Левченко Олексій                           м. Одеса

3          Пінчак Орест Сергійович              Чернівецька

Юніорки:

1          Бернацька Анастасія Михайлівна  Чернівецька

2          Шерстюк Мар’я Генадіївна             Харківська

3          Сапункова Ганна Геннадіївна        Луганська

Юнаки:

1          Максименко Микита Ігорович        Харківська

2          Ясний Натан Євгенович                  м. Київ

3          Сіряков Олександр Янович             Чернівецька

Дівчата:

1          Лисак Анастасія Віталіївна               Чернівецька

2          Любарська Софія Володимирівна    м. Київ

3          Слисарчук Анна Олександрівна       Рівненська

image_6

Чемпіони та призери І-го етапу кубка України (крос-кантрі)

Чоловіки:

1         Приходько Костянтин Костянтинович  м. Київ

2         Бімбаш Олег Олександрович                  Молдова

3         Гардадим Олександр Євгенович            Луганська

Жінки:                                                                

1         Набережна Катерина Сергіївна             Луганська

2         Слободян Ірина Йосипівна                   Тернопільська

3         Мацієвська Ілона Володимирівна        Тернопільська

Юніори:

1         Корольов Андрій                                    Вінницька

2         Кочеров Сергій Сергійович                  Луганська

3         Пилипчук Володимир Тарасович        Рівненська

 Юніорки:

1          Шерстюк Мар’я Генадіївна                 Харківська

2          Сапункова Ганна Генадіївна               Луганська

3          Бернацька Анастасія Михайлівна       Чернівецька

Юнаки:

1          Довганчук Костянтин Ігорович          Чернівецька

2          Пікалов Данило Олексійович             Чернівецька

3          Сіряков Олександр Янович                 Чернівецька

Дівчата:

1          Лисак Анастасія Віталіївна                Чернівецька

2          Кривульська Аліна Миколаївна         Рівненська

3          Слисарчук Анна Олександрівна       Рівненська

IMG_20160324_144238

IMG_20160325_140425

        Чемпіонат проходив на хорошому організаційному рівні. Захід відбувся без травм спортсменів. Протестів не було. Призери були нагороджені медалями, грамотами та цінними призами від спонсорів завдяки організатору змагань Федорову А.П.

IMG_20160324_144210

Судді:

Головний суддя НС ФВСУ                     І.Я. Руссу (Чернівці)

Суддя  фінішу НС ФВСУ                        М.І. Музика (Дубно)

Оф. хронометрист НС ФВСУ                Н.М. Кузнецова (Чернівці)

Головний секретар, суддя І кат.            А.О. Мельник (Чернівці)

image_3 IMG_20160324_164041 IMG_20160325_141007

View Fullscreen

View Fullscreen

View Fullscreen