Відкритий весняний Кубок України у багатоденній гонці на шосе, м. Ужгород

Березень на Закарпатщині пройшов під гаслом «Велоспорт кожного дня». Велосипедисти проїхалися трасами Ужгорода та його околиць. На протязі двох тижнів велась запекла боротьба за звання кращих з кращих. Близько ста учасників з різних куточків України  прийняли участь у дебютних в цьому році шосейних змаганнях:

 

«З 16 по 20 березня 2016 року ми провели відкритий весняний Кубок України у багатоденній гонці (фінал) (чоловіки, жінки) з велоспорту на шосе, у м. Ужгород,  Закарпатської області. В змаганнях приймали участь 18 команд, 96 учасників (чоловіків – 61, жінок – 35). Розмітка дистанції та супровід під час проведення перегонів – організовано на високому рівні. Травм та протестів не було. Роботу суддівської колегії оцінюю на відмінно. Спортсмени були підготовлені до старту сезону. Молодці!», – йдеться у звіті Головного судді відкритого весняного Кубку України у багатоденній гонці НК ФВСУ Михайло Музики.

Головний суддя змагань також звернув увагу Голови колегії суддів Наталлі Фігурської на те, що після завершення змагань організатори організували місце для нагородження, але команда Миколаєва (жінки) проігнорували нагородження. Тому, задля виключення у подальшому таких випадків, попросив прийняти міри.

Вітаємо всіх переможців Кубку України та бажаємо подальших успіхів в сезоні!

View Fullscreen

Світлини Fb Ivan Homiv & Олексій Касьянов

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]