Відкриття весняного чемпіонату з маунтенбайку відбулося в Ужгороді

З 17 по 19 березня в місті Ужгород на Закарпатті пройшов перший в цьому році  чемпіонат України з велосипедного спорту маунтенбайк (індивідуальна гонка в гору та крос-кантрі ). Де брали участь 17 команд та 141 учасник.

Луганська область

Харківська область

Чернігівська область

Рівненська область

м. Артемівськ

Кіровоградська область

Полтавська область

Донецька область

Київська область

Житомирська область

Закарпатська область

Хмельницька область

Вінницька область

м. Київ

Чернівецька область

Волинська область

Тернопільська область

Чемпіони та призери, індивідуальна гонка в гору

Чоловіки:

1          Козловський Володимир Олексійович     Закарпатська обл.

2          Русія Тімур Бежанович                               Донецька

3          Цветов Дмитро Віталійович                      Луганська

Жінки:

1          Слободян Ірина Йосипівна             Тернопільська

2          Набережна Катерина Сергіївна     Луганська

3          Гуцан Олена Степанівна                 Кіровоградська

Юніори:

1          Рего Том Робертович                       Закарпат/Харківська

2          Буклєй Антон Олександрович       Харківська

3          Кочеров Сергій Сергійович            Луганська

Юніорки:

1          Грузевич Ніна Володимирівна       Хмельницька

2          Кулинич Ольга Павлівна                Київська

3          Мельничук Вікторія Андріївна      Хмельницька

Юнаки:

1          Пономар Андрій В’ячеславович                Чернігівська

2          Сухопалов Микола Сергійович                 Харківська

3          Денисенко Владислав Олександрович     Чернігівська

Дівчата:

1          Северинова Інга Русланівна          Хмельницька

2          Олійник Ганна С.                            Донецька, Артемівськ

3          Алтухова Марина Володимирівна            Харківська

 

 

Мол. юнаки:

1          Гудима Олександр Андрійович     Рівненська

2          Хотульов Денис Володимирович  Чернігівська

3          Сьотка Максим                                 Вінницька

Мол. дівчата:

1          Полєтаева Карина Сергіївна    Хмельницька

2          Калинюк Юлія Степанівна      Хмельницька

3          Шиманська Ірина Петрівна                 Волинська

 

Чемпіони та призери, крос-кантрі

Чоловіки:

1          Цвєтов Дмитро Віталійович                     Луганська

2          Русія Тимур Бежанович                              Луганська

3          Козловський Володимир Олексійович     Закарпатська

Жінки:                                                                

1          Набережна Катерина Сергіївна     Луганська

2          Слободян Ірина Йосипівна             Тернопільська

3          Мацієвська Ілона Володимирівна Тернопільська

Юніори:

1          Буклєй Антон Олександрович       Харківська

2          Кочеров Сергій Сергійович           Луганська

3          Рего Том Робертович                       Закарпат/Харківська

Юніорки:

1          Грузевич Ніна Володимирівна       Хмельницька

2          Мельничук Вікторія Андріївна      Хмельницька

3          Шерстюк Мар’я Генадіївна             Харківська

Юнаки:

1          Денисенко Владислав Олександрович     Чернігівська

2          Пономар Андрій В’ячеславович                Чернігівська

3          Сухопалов Микола Сергійович                 Харківська

Дівчата:

1          Веклюк Ніколетта Миколаївна                  Закарпатська

2          Богдан Аліна Дмитрівна                             Харківська

3          Близнюк Олександра Тимофіївна                          Луганська

Мол. юнаки:

1          Сьотка Максим                                            Вінницька

2          Гудима Олександр Андрійович                 Рівненська

3          Хотульов Денис Володимирович              Чернігівська

Мол. дівчата:

1          Полєтаєва Карина Сергіївна                      Хмельницька

2          Калинюк Юлія Степанівна                         Хмельницький

3          Ян Антоніна                                                 Закарпатська

 

Чемпіонат проходив на хорошому організаційному рівні. Захід відбувся без травм спортсменів. Суддівська колегія працювала добре, протестів та скарг не було.

 

Судді:

Головний суддя НС ФВСУ                     І.Я. Руссу (Чернівці)

Суддя  фінішу НС ФВСУ                        Н.А. Піонтковська (Київ)

Оф. хронометрист, суддя І категорії     О.О. Мельник (Чернівці)

Головний секретар НС ФВСУ               Н.М. Кузнецова (Чернівці)

View Fullscreen

Ужгород