Вітаємо президента Федерації велоспорту України Олександра Башенка з Днем народження!

Федерація велосипедного спорту України вітає свого президента з Днем народження!

Олександр Башенко наймолодший і вже точно самий амбіційний президент за всю історію існування Федерації велоспорту України. Під керівництвом Олександра Борисовича – сина знаменитого батька Бориса Арсенійовича Башенка, який свого часу був президентом Федерації велоспорту України та генеральним секретарем Національного олімпійського комітету, в Україні народилися і збереглися 10 велосипедних велогонок міжнародного та європейського значення! Завдяки підтримці Федерації велоспорту обласні осередки відчувають руку допомоги і будують майбутнє у велоспорті, судді мають можливість виходити на новий, міжнародний рівень та вибудовувати кар’єру. Спортсмени знають, поважають й цінують свого президента за внесок у велосипедний спорт України. Поки це маленький кораблик досягнень, але великі звершення чекають попереду!

Шановний Олександре Борисовичу!

Де є Ви, там живе впевненість, сила духу, професіоналізм та невичерпне бажання перемагати, бути тільки першим, пишатися собою і своєю країною!

Дякуємо за самовіддачу, за мудрі рішення, за допомогу й підтримку наших спортсменів у нелегкий для всіх час. Дякуємо за батьківську опіку та часом заслужений і справедливий наганяй.

Бажаємо Вам міцного богатирського здоров’я, олімпійського спокою, впевненості у розпочатій справі, терпіння і бадьорості духу. Хочемо, щоб уся праця поверталася до Вас сторицею, а надії, покладені на спортсменів завжди були виправдані!

Успішного Вам олімпійського закінчення сезону!

Живіть багато, красиво та переможно!

З Днем Народження!

11391500_1014712548540345_46081057467501860_n