Вітаємо з Ювілеєм Ольгу Заворітню!

 

Вітаємо Заворітню Ольгу Василівну з Ювілеєм!

Сьогодні заслуженому тренеру України виповнюється 50 років!

Ольга Василівна тренер-викладача з велосипедного спорту комунального закладу

«Кіровоградська обласна школа вищої спортивної майстерності» та виховала не одне покоління іменитих спортсменів України. Бажаємо ювіляру міцного здоров’я, любові і поваги дружного колективу. Щоб ваша самовіддача поверталася до Вас сторицею у вигляді 100% віддачі спортсменів!

 

Фото

Заворітня (Драна) Ольга Василівна, громадянка України, 1966 року народження, майстер спорту України з велоспорту на шосе, освіта вища спеціальна – у 1994 році закінчила Кіровоградський державний педагогічний інститут ім. В.К.Винниченка за спеціальністю фізичне виховання.

З листопада 2000 року працює на посаді тренера-викладача з велосипедного спорту комунального закладу «Кіровоградська обласна школа вищої спортивної майстерності».

За час роботи Ольга Василівна зарекомендувала себе, як здібний і талановитий тренер. Її вихованці постійно входять до складу збірної команди області та України і посідають у них провідні позиції, а найталановитіші заявляють про себе на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

За високу професійну майстерність та організаційні здібності у 2012 році на засіданні федерації велосипедного спорту Кіровоградської області Заворітню О.В. було вибрано старшим тренером області.

Протягом тренерсько-викладацької діяльності нею підготовлено 2 майстрів спорту України міжнародного класу, 10 майстрів спорту України, 27 кандидатів у майстри спорту та цілу плеяду спортсменів масових спортивних розрядів.

Найбільш титулованими її вихованцями на сьогоднішній день є члени збірної команди України:

Олена Демидова – бронзовий призер чемпіонату світу 2013 року та двічі здобула срібні нагороди  чемпіонату Європи 2013 року;

Артем Шевцов на змаганнях  чемпіонату світу  в 2012 році зайняв восьме місце в командній гонці та виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу;

Олена Гуцан, Микола Демидов та Ксенія Федотова – призери та переможці всеукраїнських змагань. В даний час майстер спорту України Демидова Олена  в складі національної збірної команди України по трековій програмі, приймає участь у чемпіонату Європи 13-17.07.2016 в Італіі.

За підсумками 2013 року Заворітня О.В. увійшла до списку кращих тренерів Кіровоградської області та за рейтингом Федерації велосипедного спорту України була визнана одним кращим тренерів спортивного року, а також наказом Мінмолодьспорту України від 03 грудня 2013 року № 1172 їй було присвоєно почесне спортивне звання «Заслужений тренер України».

Продуктивна діяльність Заворітньої О.В. повсякчас сприяє пропаганді фізичної культури і спорту, активному пошуку спортивно-обдарованої молоді та росту вищої спортивної майстерності. Вона неодноразово нагороджувалась відзнаками управління фізичної культури і спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації, виконавчого комітету Кіровоградської міської ради, обласних організацій фізкультурно-спортивних товариств, відоств, тощо.

Сумлінне ставлення до роботи, виконання службових обов’язків і доручень, ініціативність та наполегливість здобули їй прихильність і любов дітей та їх батьків, повагу серед колег по роботі і спортивної громадськості області.

Директор ОШВСМ                                                   Ю.Симоненко