Владислав Крат представив Україну на щорічному фестивалі з тріалу у Франції «Ozonys Days»

Сезон велотріалу у Франції відкрили щорічним фестивалем з фрірайду «Ozonys Days 2016». Це десяті за рахунком «Ozonys Days», організовані однойменним велосипедним брендом Ozonys в містечку Бютье, розташованому в 100 кілометрах на південь від Парижа.

Два дні безперебійних трюків і шоу програм в «Ігровий зоні», гарячих і фантастично майстерних битв серед професіоналів-тріальщиків в «зоні змагання» показали рівень готовності спортсменів, від чемпіонів світу до чемпіонів країн Європи. Призовий фонд 600 євро, 160 учасників, 8 країн учасників, з України в тому числі.

В шоу програмі «Озоніс дей» 2016, у стрибках в висоту Крат Владислав посів друге місце, поступившись 3 см спортсмену з Німеччини – чемпіону світу і Європи Вінценту Германсу. Цю подію відзначила французька преса. Насамперед, Франція та французька публіка дуже тепло зустріла українського спортсмена. Шлях до французької події міг би не статися, бо на передодні перегонів у Владислава поламався стік, але він не «спасував», прилетів і виступив на моді, на якому раніше ніколи не виступав.

image-ca7f24514168544b6661e1467db2fd636df2647fd41ef29f9584dac32f8f1a11-V

Чинний чемпіон України з тріалу Владислав Крат був єдиним представником від нашої країни в категорії «Еліт»:

«Майстерність учасників змагань прекрасно демонструють всю красу нашого виду спорту – трюки, динаміка, чіткість виконання. На відкритті сезону зібралися всі сили з тріалу – чемпіон Світу Вінцент Германс, чемпіон Німеччини і Elite, чемпіон світу серед юніорів Домінік Освальд і багато інших », – коментує свою участь чемпіон України Владислав Крат.

Ozonys_Days_2016_Portfolio_058

Ozonys_Days_2016_Portfolio_089

І додає, що в нашій країні розвиток тріалу знаходиться на початковому рівні, відповідно і рівень підготовки фахівців, в порівнянні з європейцями, невисокий: «Радує динаміка зростання зацікавленості тріалом в Україні і той незаперечний факт, що наш дуже видовищний вид велоспорту знайшов підтримку в особі президента Федерації, Олександра Башенко, за що я особисто йому вдячний», – додав Владислав.

Світлини та результати:

http://www.tribalzine.com/

Ozonys_Days_2016_Portfolio_091