Вперше в Києві пройдуть Міжнародні змагання з маунтенбайку KYIV CAPITAL MTB

 

Увага! Внесені зміни до Положення про міжнародні змагання KYIV CAPITAL MTB.

22 квітня міжнародні змагання KYIV CAPITAL MTB – 1 відбудуться в Голосіївському парку ім. Максима Рильського, 23 квітня в Голосіївському парку ім. Максима Рильського згідно календаря Федерації велосипедного спорту України відбудеться чемпіонат України з велоспорту (маунтенбайк) у дисципліні «Елімінатор».

24 квітня міжнародні змагання KYIV CAPITAL MTB – 2 відбудеться на території Національного парку «Бабин Яр». (локація Положення  KYIV CAPITAL MTB – 2)

Гонки проводяться на гірських велосипедах класу 2 в олімпійській дисципліні «крос-кантрі» (ХСО), відповідно до Правил Міжнародного союзу велосипедистів (UCI).

Змагання відкриті для участі гонщиків категорій:

– Чоловіки еліта (від 23 років)

– Жінки еліта (від 23 років)

Гонщики категорій чоловіки до 23 років (від 19 до 22 років) і жінки до 23 років (від 19 до 22 років) можуть брати участь у змаганнях категорії «еліта» серед чоловіків та жінок відповідно, згідно статті 4.1.004 Правил велосипедного спорту UCI.

Результати для категорії «до 23 років» в класі 2 XCO як такі окремо не подаються.

Міжнародний комісар, який очолить суддівську колегію досвідчений Ідо Ендора із Ізраїлю. З боку України контролюватиме змагання Голова колегії суддів України Наталія Фігурська.

Штаб-квартира гонок буде відкрита, починаючи з 11:00, 21 квітня, за адресою:

Україна, м. Київ, вул. М. Грінченка 4, бізнес-центр «Горизонт Парк».

Представників команд просять підтвердити участь їх гонщиків і отримати їхні стартові номери в штаб-квартирі гонок 21 квітня з 11:00 до 14:30.

Зустріч керівників команд запланована на 18:00, 21 квітня, за адресою: Україна, м. Київ, вул. М. Грінченка 4, бізнес-центр «Горизонт Парк».

Попередні заявки на участь в змаганні надсилайте за адресою: ukrainecycling@nhps.kiev.ua, sportclub_isd@yahoo.com

З детальною інформацією можна ознайомитися в Положенні змагання (Technical Guide)

13

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]