Яна Беломоїна третя в рядку світового рейтингу Міжнародного союзу велосипедистів UCI

Вперше в історії велосипедної України спортсменка, яка виступає в категорії маунтинбайк піднялася на третю сходинку світового рейтингу Міжнародного союзу велосипедистів (UCI).

Багаторазова чемпіонка України з маунтенбайку, володарка Кубка світу U-23, бронзовий призер чемпіонату світу в Валлнорде (Андорра) лучанка Яна Беломоїна зробила прорив в українському велоспорті, закривши трійку найсильніших жінок – горовосходітельніц світу.

Завдяки блискучому початку сезону, починаючи з перемоги на Costa Blanca Bike Race в січні і завершуючи серією гонок суперскладним восьмиденним марафоном в Південній Африці Absa Cape Epic Беломоїна заробила 295 очей і перемістилася на третю сходинку світового рейтингу ЮСІ.

Від другого рядка світового рейтингу кращих 43-річної норвежки Гюнн-Рита-Дале-Флеча (Gunn-Rita DAHLE FLESJAA) українку відокремлюють всього 85 очей.

«Це безпрецедентний випадок в історії українського велоспорту», ​​- прокоментував оновлений рейтинг UCI головний тренер збірної Ігор Ткаченко. «Ліцензія на ОІ в Ріо нас не розчулює, а стимулює бути кращими і з гордістю нести прапор України, прославляючи країну у всьому світі. Пишаюся своїми спортсменами», – додав Ткаченко.

Федерація велоспорту приєднується до слів головного тренера і вітає всю команду збірної з прекрасним результатом і бажає примножувати свої сили для майбутніх перемог!

світлини ФБ Беломоїної

Беломоина рейтинг

Беломоина1