Єгор Дементьєв виграв золото Паралімпіади на треку!

Наша головна Паралімпійська надія, гонщик Міжнародного спортивного клубу «ІСД» Єгор Дементьєв виграв золото Паралімпіади на треку!

Перемогу в заїзді за золоту медаль в індивідуальній гонці переслідування на 4000 метрів в нозології С 5 Єгор здобув в боротьбі з австралійським велогонщиком Еліштером Донохью, так повідомляє сайт спортивного клубу «ІСД».

Результат 29-річного українця склав 4:37,708. У австралійця, який став срібним призером, результат – 4: 44,520. Бронзовим призером став Едвін Фабіан Матіз Руїз з Колумбії з результатом 4: 38,896. У фіналі за бронзу колумбієць випередив бразильця Лаура Сезара Чемена, який завершив виступ з результатом – 4: 43,257.

Відзначимо, що в кваліфікації Єгор Дементьєв також був кращим і навіть показав результат вище, ніж у нього був у фіналі за золото – 4: 35,534. Днем раніше в гіті на 1000 м наш велосипедист став 10-м.

Таким чином, Єгор Дементьєв завоював вже свою третю медаль, виступаючи на Паралімпіадах. Чотири роки тому в Лондоні велогонщик став двократним чемпіоном.

У Ріо-де-Жанейро Єгор Дементьєв поклав в актив збірної України одинадцяту за рахунком золоту медаль та 35 до загального заліку.

Наступні змагання Дементьєва в шосейної програмі – гонка з роздільним стартом, яка відбудеться 14 вересня о 19:52 за київським часом, та групова гонка, яка запланована на 17 вересня.  Її старт пройде в 15:30 за київським часом.

Щиро вітаємо чемпіона та бажаємо покращити свій рекорд минулої Паралімпіади – вибороти 3 медалі та повернутися до України тріумфатором!!!

photo (c) by Friedemann Vogel/Getty Images

RIO DE JANEIRO, BRAZIL – SEPTEMBER 10:  Yehor Dementyev of Ukraine celebrates after winning the Men’s C5 4000m Individual Pursuit Track Cycling on day 3 of the Rio 2016 Paralympic Games at the Olympic Velodrome on September 10, 2016 in Rio de Janeiro, Brazil.  (Photo by Friedemann Vogel/Getty Images)