З 10 по 12 березня в місті Ужгород стуртував чемпіонат України з МТБ

З 10 по 12 березня в місті Ужгород на Закарпатті пройшов перший в цьому році  зимовий чемпіонат України з велосипедного спорту маунтенбайк (індивідуальна гонка на одне коло та крос-кантрі на короткому крузі). Де брали участь 17 команд та 151 учасник.

  1. Луганська область
  2. Харківська область
  3. Чернігівська область
  4. Рівненська область
  5. м. Артемівськ
  6. Кіровоградська область
  7. Полтавська область
  8. Донецька область
  9. Київська область
  10. Житомирська область
  11. Закарпатська область
  12. Хмельницька область
  13. Вінницька область
  14. м. Київ
  15. Чернівецька область
  16. Волинська область
  17. Тернопільська область

Чемпіони та призери, індивідуальна гонка на одне коло

Чоловіки:

1          Козловський Володимир Олексійович     Закарпатська обл.

2          Приходько Костянтин Костянтинович    м. Київ

3          Цветов Дмитро Віталійович                      Луганська

Жінки:

1          Набережна Катерина Сергіївна     Луганська

2          Слободян Ірина Йосипівна             Тернопільська

3          Вергелас Анна                                  Житомирська

Юніори:

1          Буклєй Антон Олександрович       Харківська

2          Рего Том Робертович                       Закарпат/Харківська

3          Бондаренко Руслан Михайлович   Кіровоградська

Юніорки:

1          Кулинич Ольга Павлівна                Київська

2          Мельничук Вікторія Андріївна      Хмельницька

3          Шерстюк Мар’я Генадіївна             Харківська

Юнаки:

1          Денисенко Владислав Олександрович     Чернігівська

2          Пономар Андрій В’ячеславович                Чернігівська

3          Сухопалов Микола Сергійович                 Харківська

Дівчата:

1          Северинова Інга Русланівна          Хмельницька

2          Веклюк Ніколетта Миколаївна      Закарпатська

3          Близнюк Олександра Тимофіївна  Луганська

 

 

Мол. юнаки:

1          Хотульов Денис Володимирович  Чернігівська

2          Тодер Іван Васильович                   Закарпатська

3          Диба Юрій                                        Закарпатська

Мол. дівчата:

1          Богдан Аліна Дмитрівна          Харківська

2          Полєтаєва Карина Сергіївна    Хмельницька

3          Калинюк Юлія Степанівна      Хмельницька

Чемпіони та призери, крос-кантрі на короткому крузі

Чоловіки:

1          Приходько Костянтин Костянтинович    Київ

2          Козловський Володимир Олексійович     Закарпатська

3          Цвєтов Дмитро Віталійович                     Луганська

Жінки:                                                                

1          Набережна Катерина Сергіївна     Луганська

2          Слободян Ірина Йосипівна             Тернопільська

3          Грузевич Ніна Володимирівна      Хмельницька

Юніори:

1          Рего Том Робертович                       Закарпат/Харківська

2          Кочеров Сергій Сергійович           Луганська

3          Корольов Андрій                              Вінницька

Юніорки:

1          Мельничук Вікторія Андріївна      Хмельницька

2          Шерстюк Мар’я Генадіївна             Харківська

3          Сапункова Ганна Геннадіївна        Луганська

Юнаки:

1          Сухопалов Микола Сергійович                 Харківська

2          Денисенко Владислав Олександрович     Чернігівська

3          Аксьонов Михайло Євгенович                  Харківська

Дівчата:

1          Северинова Інга Русланівна                      Хмельницька

2          Веклюк Ніколетта Миколаївна                  Закарпатська

3          Алтухова Марина Володимирівна             Харківська

Мол. юнаки:

1          Хотульов Денис Володимирович              Чернігівська

2          Сьотка Максим                                            Вінницька

3          Кушнірюк Богдан Ігорович                        Чернівецька

Мол. дівчата:

1          Богдан Аліна Дмитрівна                             Харківська

2          Олійник Ганна С.                                        Донецька Артемівськ

3          Полєтаєва Карина Сергіївна                      Хмельницька

        Чемпіонат проходив на хорошому організаційному рівні. Захід відбувся без травм спортсменів.

Судді:

Головний суддя НС ФВСУ                     І.Я. Руссу (Чернівці)

Суддя  фінішу НС ФВСУ                        Н.А. Піонтковська (Київ)

Оф. хронометрист, суддя І категорії     О.О. Мельник (Чернівці)

Головний секретар НС ФВСУ               М.І. Музика (Дубно)

View Fullscreen

View Fullscreen