Жахлива трагедія під Броварами забрала життя спортсмена. ФВСУ висловлює глибокі співчуття рідним та близьким загиблого хлопчика

Вчора, 1 вересня, близько шостої години вечора на 36-му кілометрі траси Київ-Чернігів Броварського району Київської області сталася масштабна ДТП. В результаті наїзду фури на групу велосипедистів з дев’яти осіб, включаючи тренера, постраждало 8 дітей, один з них загинув.

Жертвами трагедії стали учні Броварського вищого училища фізичної культури. На даний момент четверо дітей перебувають у відділенні травматології з травмами середньої тяжкості, двоє спортсменів і тренер у відділенні реанімації. Після операції з видалення селезінки один спортсмен переведений у відділення хірургії.

Cтан тренера Євгена Воробйова класифікується як стабільно важкий. Загиблий, Положенцев Андрій Андрійович, 2003 року народження. Два дні тому батьки привезли його в Броварське училище з Луганської області, міста Рубіжного.

Президент Федерації велосипедного спорту України, Олександр Башенко, шокований подією і висловлює співчуття родині загиблого:

«Важко виразити словами біль від втрати дитини. Це шокуюча новина для всіх нас, в реальність якої важко повірити. Висловлюю свої найглибші співчутті батькам хлопчика. Ми надамо будь-яку посильну допомогу постраждалим і сім’ї загиблої дитини. Ситуація з розслідування трагедії під контролем міністра Ігоря Жданова. Ми зі свого боку докладемо усіх зусиль, щоб винуватець жахливої аварії був покараний за законом».

Постраждалі із середнім ступенем тяжкості:

Нагорський Ернест, 2000 року народження

Булгаков Андрій, 2001 року народження

Клімов Ілля, 2000 року народження

Песоцький Андрій

Знаходяться у реанімації:

у стабільно важкому стані тренер Воробйов Євген Миколайович, 1982 р.н. (травма голови, грудної клітки, пошкодження хребта. Втрата 1,5 літрів крові)

Тимошенко Владислав (хірургічне відділення)

Кобзар Павло

Рябченко Денис 98  року народження

положенцев

Андрію з татом, також велосипедистом

андрей положенцев