Золоту медаль в жіночій груповій гонці чемпіонату світу-2 015 в Річмонді завоювала Елізабет Армітстеда (Elizabeth Armitstead), з Великої Британі

Гонка протяжністю 129,8 км проходила в непростих погодних умовах. 26-річна англійка намагалась здобути перемогу з відриву, але в підсумку на фініші при зустрічному вітрі був розіграний спринт з невеликої групи. Британка випередила суперницю з Нідерландів Анну Ван Дер Брегга (Anna Van Der Breggen) і спортсменку з США Меган Гварньері (Megan Guarnier).

Кращою з українок була Ганна Соловей, спортсменка заїхала 33-ю з відставанням від чемпіонки у 52 секунди. Для Соловей цей чемпіонат Світу став провальним і спортменка дуже засмучена з цього приводу.

Elizabeth Armitstead

Річмонд, 129.8 км

1 Elizabeth Armitstead (Great Britain)
2 Anna Van Der Breggen (Netherlands)
3 Megan Guarnier (United States Of America)
4 Elisa Longo Borghini (Italy)
5 Emma Johansson (Sweden)
6 Pauline Ferrand Prevot (France)
7 Katarzyna Niewiadoma (Poland)
8 Alena Amialiusik (Belarus)
9 Jolanda Neff (Switzerland)
10 Ellen Van Dijk (Netherlands)
11 Joelle Numainville (Canada)
12 Trixi Worrack (Germany)
13 Karol-Ann Canuel (Canada)
14 Ashleigh Moolman-Pasio (South Africa)
15 Christine Majerus (Luxembourg)
16 Lucinda Brand (Netherlands)
17 Tiffany Cromwell (Australia)
18 Elena Cecchini (Italy)
19 Rachel Neylan (Australia)
20 Lizzie Williams (Australia)
21 Malgorzata Jasinska (Poland)
22 Linda Melanie Villumsen (New Zealand)
23 Valentina Scandolara (Italy)
24 Evelyn Stevens (United States Of America)
25 Amalie Dideriksen (Denmark)
26 Emilia Fahlin (Sweden)
27 Giorgia Bronzini (Italy)
28 Lauren Kitchen (Australia)
29 Katrin Garfoot (Australia)
30 Lisa Brennauer (Germany)
31 Romy Kasper (Germany)
32 Leah Kirchmann (Canada)
33 Ganna Solovei (Ukraine)
34 Daiva Tuslaite (Lithuania)
35 Rasa Leleivyte (Lithuania)
36 Alison Jackson (Canada)
37 Emilie Moberg (Norway)
38 Diana Penuela (Colombia)
39 Coryn Rivera (United States Of America)
40 Lotta Lepisto (Finland)
41 Elena Kuchinskaya (Russian Federation)
42 Eugenia Bujak (Poland)
43 Ingrid Drexel (Mexico)
44 Tatiana Antoshina (Russian Federation)
45 Aude Biannic (France)
46 Amy Pieters (Netherlands)
47 An-Li Kachelhoffer (South Africa)
48 Amanda Spratt (Australia)
49 Jolien D’Hoore (Belgium)
50 Loren Rowney (Australia)
51 Ane Santesteban Gonzalez (Spain)
52 Anna Plichta (Poland)
53 Audrey Cordon (France)
54 Rossella Ratto (Italy)
55 Lenore Pipes (Guam)
56 Olga Shekel (Ukraine)
57 Polona Batagelj (Slovenia)
58 Anna Potokina (Russian Federation)
59 Oksana Kozonchuk (Russian Federation)
60 Gracie Elvin (Australia)
61 Chantal Blaak (Netherlands)
62 Tatiana Guderzo (Italy)
63 Eri Yonamine (Japan)
64 Jelena Eric (Serbia)
65 Monika Zur (Poland)
66 Ursa Pintar (Slovenia)
67 Iris Slappendel (Netherlands)
68 Laura Camila Lozano Ramirez (Colombia)
69 Anisha Vekemans (Belgium)
70 Monika Brzezna (Poland)
71 Olivia Dillon (Ireland)
72 Joanne Kiesanowski (New Zealand)
73 Serika Guluma Ortiz (Colombia)
74 Hanna Nilsson (Sweden)
75 Camilla Mollebro (Denmark)
76 Marta Bastianelli (Italy)
77 Tayler Wiles (United States Of America)
78 Rushlee Buchanan (New Zealand)
79 Hayley Simmonds (Great Britain)
80 Doris Schweizer (Switzerland)
81 Roxane Knetemann (Netherlands)
82 Svetlana Vasilieva (Russian Federation)
83 Daniela Reis (Portugal)
84 Varela Erika (Mexico)
85 Paola Munoz (Chile)
86 Lauren Komanski (United States Of America)
87 Jeanne D’Arc Girubuntu (Rwanda)
88 Sheyla Gutierrez Ruiz (Spain)
DNF Claudia Lichtenberg (Germany)
DNF Sara Mustonen-Lichan (Sweden)
DNF Alice Barnes (Great Britain)
DNF Ingrid Lorvik (Norway)
DNF Martina Ritter (Austria)
DNF Anna Sanchis Chafer (Spain)
DNF Am?lie Rivat (France)
DNF Stephanie Pohl (Germany)
DNF Lucy Garner (Great Britain)
DNF Enkhjargal Tuvshinjargal (Mongolia)
DNF Lija Laizane (Latvia)
DNF Paz Bash (Israel)
DNF Miryan Nunez (Ecuador)
DNF Cecilie Gotaas Johnsen (Norway)
DNF Charlotte Becker (Germany)
DNF Tetiana Riabchenko (Ukraine)
DNF Kathrin Hammes (Germany)
DNF Shelley Olds (United States Of America)
DNF Annelies Dom (Belgium)
DNF Pascale Jeuland (France)
DNF Roxane Fournier (France)
DNF Natalya Saifutdinova (Kazakhstan)
DNF Zuzana Neckarova (Czech Republic)
DNF Cherise Stander (South Africa)
DNF Elise Delzenne (France)
DNF Jessie Daams (Belgium)
DNF Kaat Hannes (Belgium)
DNF Jessie Walker (Great Britain)
DNF Lauren Stephens (United States Of America)
DNF Nicole Hanselmann (Switzerland)
DNF Kathryn Bertine (Saint Kitts And Nevis)
DNF Nontasin Chanpeng (Thailand)
DNF Sofie De Vuyst (Belgium)
DNF Denise Ramsden (Canada)
DNF Molly Weaver (Great Britain)
DNF Tereza Medvedova (Slovakia)
DNF Daria Egorova (Russian Federation)
DNF Yennifer Cesar (Bolivarian Rep. Of Venezuela)
DNF Milagro Mena (Costa Rica)
DNF Katarzyna Wilkos (Poland)
DNF Fiona Meade (Ireland)
DNF Olena Demydova (Ukraine)
DNF Miriam Bjornsrud (Norway)
DNF Sarah Rijkes (Austria)
DNF Jutatip Maneephan (Thailand)
DNF Solymar Rivera (Puerto Rico)
DNS Laura Vainionpaa (Finland)