Зустріч Президента ФВСУ з Олександром Горганом

В Білій Церкві, на території центру олімпійської підготовки, планують збудувати перший в Україні модульний критий велотрек за проектом німецької компанії Schuermann architekte, яка є світовим лідером у будівництві спортивної велоінфраструктури.
Проект сучасного велотреку в ході зустрічі із головою Київської обласної державної адміністрації Олександром Горганом представили Президент Федерації велоспорту Олександр Башенко та Перший віце-президент ФВСУ Віктор Корж.
Олександр Горган запевнив, що підтримає будівництво важливого спортивного об’єкту та зазначив, що вже створено робочу групу для розробки проекту програми.
nkl_0321
Споруда буде мультифункціональною й, окрім велосипедного полотна, включатиме майданчик для занять боротьбою, баскетболом, міні-футболом та готель для розміщення учасників змагань.
У Федерації велоспорту зазначають, що в Європі кожного року будують десятки подібних споруд, адже важливість спортивного виховання молодих поколінь сьогодні як ніколи на часі, а для України це був би гарний початок розбудови спортивної інфраструктури.
Також Олександр Башенко під час зустрічі наголосив на необхідності сприяння з боку влади в проведенні велозмагань в Київській області, зокрема вже традиційної та поки що єдиної в Україні міжнародної жіночої велогонки з роздільним стартом VR 120 у Вишгородському районі Київської області, а також міжнародної чоловічої велогонки Race Horizon Park for Peace (гонка Миру) в класі еліта на олімпійській трасі «Велотрек», яка була збудована ще до олімпійських ігор 1980 року с селищі Чабани.
Голова Київської ОДА Олександр Горган також підтримав ініціативу Федерації велоспорту щодо проведення міжнародних вело змагань на Київщині.
nkl_0368