Зустрічались Тернопільські велосипедисти!!!

В перших числах січня в приміщенні Тернопільського обласного відділення КФВС МОНУ відбулась зустріч голови Тернопільського обласного осередку Федерації велосипедного спорту України та начальника відділення КФВС МОНУ майстра спорту з велосипедного спорту, заслуженого працівника фізичної культури та спорту України, судді національної категорії Олександра Бірюкова та велосипедистів велосипедної бази відділення.

В зустрічі прийняли участь майстри спорту міжнародного класу Віталій Гринів, Тарас Шевчук, майстер спорту України Владислав Щербань, тренер вищої категорії з велосипедного спорту Володимир Павелко, майстер спорту України, національний елітний комісар UCI Наталія Фігурська та молоді школярі-велосипедисти, які тільки розпочали свої тренування та спортсмени, які вже мають певний досвід у змаганням з велосипедного спорту.

Під час зустрічі велосипедисти змогли поспілкуватись на вільні теми щодо спорту та особистого життя, обговорити плани на майбутнє, підвести підсумки 2016 року. Віталій Гринів, Тарас Шевчук поділилися своїми враженнями щодо подорожей на інші континенти та країни. Велосипедистам було чим поділитись з молодими велосипедистами, адже юнаки були учасниками не одних міжнародних змагань різного рівня, в тому числі кубки Світу, чемпіонати Європи, чемпіонати Світу,гонки 1 та 2 класу, та ще безліч міжнародних та всеукраїнських змагань.

На завершення зустрічі Олександр Бірюков вручив усім учасникам у подарунок фляги та значки обласного осередку ФВСУ, а наші «велосипедні лідери» Віталій Гринів, Тарас Шевчук та Владислав Щербань отримали грошові заохочення.

mdwkl-h0mxs