Новини

Ірина Попова – чемпіонка Європи!!!

Одна із найсильніших українських велогонщиць маунтенбайку, харківчанка Ірина Попова виборола “золото” чемпіонату Європи з велосипедного спорту маунтенбайк, та срібло” етапу Кубку світу, які пройшли з 27 по 29 липня в австрійському місті Грац.

На чемпіонаті підопічна тренера Романа Коробова завоювала золоту медаль в гонці елімінатор. Хоча в кваліфікації спортсменка показала лише 14 результат, але потім впевнено виграла наступні етапи, у фіналі, залишивши позаду суперниць зі Франції, Чехії та Нідерландів.

Крім того, Ірина посіла друге місце на етапі Кубку світу з велосипедного спорту маунтенбайк в тій же дисципліні – елімінатор.

В загальному заліку Кубку світу наразі українка впевнено розмістилась на другій сходинці.

Вітаємо Ірину та її тренера! Гучних подальших перемог!!!