Новини

Kolss знову домінує на Чемпіонаті України в Буковелі

У Буковелі груповою гонкою у чоловіків завершився чемпіонат України з велоспорту. І завершився він саме так, як і повинен був – перемогою найсильніших. Перемогою команди Kolss.

Всі знали, що команда Kolss на голову сильніше за всіх інших. І вони вирішили не відкладати справу в довгий ящик, а вже на першому колі порвали всю групу на друзки. Поїхали діючий чемпіон Олександр Поливода, а також Андрій Братащук і Олександр Превар. На другому колі до них переклався і Віталій Буц, а в середині гонки трохи відстав Превар. Вже тоді стало очевидно, що саме трійка Буц-Братащук-Поливода і розіграє медалі. Питання було лише в тому, хто саме?

Сенсації не сталося – трійка фінішувала разом, а Віталій Буц без боротьби взяв своє друге чемпіонське звання (вперше він виграв чемпіонат України у 2014 році). Четвертим став також гонщик київської команди Андрій Василюк. А ось п’ятим досить несподівано фінішував андер Анатолій Будяк. У своїй віковій категорії кілька днів тому він став другим, але зараз він був однозначно найсильнішим з усіх андерів. Відмінне досягнення для молодого гонщика.

Чемпіон України Віталій Буц розповів про хід гонки: «Траса дуже складна. Цього року їхали на одне коло менше, і я вважаю, що це правильно. 9 кіл по 18 кілометрів – цього більш, ніж достатньо, щоб визначити найсильнішого. Хлопці спочатку поїхали, але я швидко до них переклався, а далі вже працювали разом. Спочатку не було якоїсь домовленості, хто повинен виграти. Визначали вже в кінці, по ходу дистанції. Хто був краще готовий на даний момент, тому і вирішили віддати перемогу».

Прокоментував результат і президент Kolss Микола Скоренко: «Цього разу ми вирішили нічого не чекати, і відразу поїхали на максимум щоб подивитися, на що здатні суперники. Суперники відповісти не зуміли. Кажуть, що я заздалегідь визначаю чемпіона. Але це не зовсім так. Хлопці самі по ходу гонки розуміють, хто в даний момент почувається краще. Єдине моє побажання – щоб майка чемпіона України була на плечах, дійсно, найсильнішого гонщика країни. Адже чемпіону доведеться возити її протягом року і демонструвати на різних міжнародних змаганнях. Це велика відповідальність і хотілося б, щоб чемпіон представляв Україну гідно».

Президент Федерації велоспорту України Олександр Башенко підвів підсумки чемпіонату: “Вдруге поспіль чемпіонат пройшов в Буковелі, і я вважаю, що пройшов успішно. Виграли, дійсно, найсильніші. Втім, рішення про те, хто поїде на чемпіонати світу і Європи буде приймати тренерська рада. є деякі нарікання на складність траси, що там постійно вгору / вниз і ніде відпочити. А тому є ідея в майбутньому зробити велике зациклене коло, де знайдеться місце і рівнині і горам. Це дасть шанс більшій кількості гонщиків показати свої кращі якості, не тільки гірникам. І якщо все вийде, то чому б не провести і наступний чемпіонат країни тут? Ми, звичайно ж, за розширення географії змагань, але з точки зору інфраструктури та можливості розміщення гонщиків, Буковель – це на даний момент оптимальний варіант. А головне – керівництво Буковелі назустріч всім нашим ініціативам. І це багатого варте”.

Результати групової гонки у чоловіків:

  1. Віталій Буц (Київ, Kolss) – 5:37:49
  2. Андрій Братащук (Київ, Kolss) +0: 00
  3. Олександр Поливода (Мix-I, Kolss) +0: 00
  4. Андрій Василюк (Київ, Kolss) +3: 52
  5. Анатолій Будяк (Донецька обл. ISD) +3: 52
  6. Олександр Превар (Київ, Kolss) +6: 27

ЧУ-25.06.17р.-чоловіки-гр.гон.-2

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Подивіться також

Закрыть
Кнопка «Наверх»
Закрыть